Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

||MimisiA||

Szukam koleżanek do wspólnego odchudzania -25 kg:) Kto ze mną??

Polecane posty

witam dziewuszki :) dziś na wadze równiutkie 69kg. stopka już zmieniona :) jeszcze 4 kg do pierwszego celu jupi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mjluska89 gratuluje, ja marze o takiej wadze ale duzo jeszcze przedemna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angel dziękuję. ja dziś na samym nabiale, bo muszę być laska za 3 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki silna wola przede wszystkim ! ja schudłam 17 kg z wagi 70 kg do 53 z kawałkiem. Determinacja i chęć zmiany oraz wsparcie kogoś bliskiego naprawdę pomagają. Dużo pijcie wody,zielonej herbaty i ruch ruch i ruch,spacery,skakanka,basen nawet porządki i można schudnąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mjluska, moje wielkie gratulacje: Tak niewiele zostało Ci do osiągnięcia celu. Dasz radę :) Macie racje, dziewczyny, konsekwencja, wytrwałość i ruch zapewnią nam sukces :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana, nawet te 9 kg przeleci niepostrzeżenie. Efekt końcowy będzie za to oszałamiający :) Potem to już tylko utrzymać wagę i będzie rewelacyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny nie pisalam juz wczoraj bo mala kapalam i pozniej ogladalam brit got talent final :D:D co do diety to preciez napisalam ze nie mam tylko zmienilam tryb zywienia :D:D:D angel ja mieszkam w YORKSHIRE W MALEJ wi na ten moment ale wracam tam gdzie mieszkalam wczsniej niedaleko Doncaster :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia no to super moze sie spotkamy. Ja jeszcze rok temu mieszkalam prze ponad 5 lat w Londynie a konca maja zeszlego roku mieszkam w Goldthoepe 8 mil od Doncaster:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dziś dobry dzień! o 14.30 mam rozmowę o pracę :D trzymajcie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! :) U mnie waga dzis rano pokazala 74.2kg, wiec o pol kilo mniej niz to pokazala wczoraj rano. Waze sie zawsze nadczo po przebudzeniu. Wypilam szklanke wody, zjadlam 5 malutkich krakersow (takie male ciasteczska o srednicy 2cm) a teraz pije herbate zwykla z polowa lyzeczki slodzika Truvia, ktory ma 0 kalorii. Tak, Truvia to slodzik, ktory wyglada jak cukier ale jest 2 razy slodszy i nie ma w ogole zadnych kalorii bo jest to produkt naturalny z jakichs lisci czy wyciagow. Mam zamiar dzis pic tylko herbaty i wode ale jak wyjdzie w praktyce to zobaczymy. Pozdrawiam wszystkie Panie! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojojoj, co ja tu widze? Dziewczyny z Anglii? To witam w klubie bo ja tez z Anglii i to z samego Londynu! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ! o to moze kiedys sie spodkamy :) ja wlasnie sprzatalam kuchnie 18 sie wyprowadzam jupi! dzis zjadlam 2 wasy 1 szynka a 2 z serem i wypilam 2 slabe kawy rozpuszczalne bez cukru i mleka i tak jakos glodna nie jestem :P spadam sprzatac dalej :P odezwe sie wieczorem :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj zjadlam te smazone tortellini niestety i przed chwilka kanapke z pasztetem bez ktorego ciezko mi zyc :( ale jak nie moge tak sie bez niego obejsc to moze bede jadla maxymalnie 2 krakersy z nim dziennie to moze mi kiedys zbrzydnie ;) Ale dzisiaj nie mam zamiaru nic wiecej zjesc oprocz jabłka i kapusty kiszonej:) od wczoraj tez mi ubylo 500g pomimo tego ze mialam gosci i zjadlam 3 male kawalki sernika czekoladowego ale juz teraz nie bede sie kusila no chyba ze jakas imprezka bedzie to maly kawaleczek ciasta raz na tydzien badz na dwa mysle ze nie zaszkodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Listonoszka a w jakiej dzielnicy mieszkasz ja mieszkalam przez pierwsze pol roku niedaleko wood green a potem na Eltham az wkoncu wylądowalm w Goldthorpe :) A co do przeprowadzek to mi tez sie szykuje bo włsciciel chce dom sprzedac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny,ja mam dzisiaj za sobą na śniadanie zielonego szejka,a teraz zjadlam salatkę warzywną z jajkiem,teraz odpoczywam bo pracowałam w ogrodzie później jeszcze pójdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vaniliova
hej dziewczęta ;) jestem obecna jak obiecałam tylko że troszkę później bo od rana byłam zajęta ;< co tam u Was ? jak dzień mija ? ;) ważyłam się 2 dni temu i było 70kg ;) dziś jest 69;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Laski właśnie do domu nie dawno wróciłam zjadłam obiadek TORTILLE PYYYYYYCHHHHHHHHHHAAAAAAAAA!!!!!!!:D A teraz zaglądam co tu u Nas się dzieje!:) mjluska89 widzisz jaka dobra waga!!!:D O tyle mniej pokazała!:D Paseczki słonko w końcu!!!!!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vaniliova zaczernij się:) No pięknie waga spadła!!!:) choć ja tak po cichutku powiem(żeby nie zapeszać:D)że rano się zważyłam i było 88,4kg ale zobaczymy jutro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam potworny humor :( objadłam się chleba, ale mi to wisi :( odezwę się mi się humor poprawi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×