Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

||MimisiA||

Szukam koleżanek do wspólnego odchudzania -25 kg:) Kto ze mną??

Polecane posty

a tak konkretniej to jak ten ocet działa? ja brałam na początku diety taki w tabletkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna dzieki za info ale ja nie mam szans na kamis czy octim no chyba ze w polskim sklepie ale za daleko mam zeby po sam ocet jechac :( poszukam w Tesco moze albo w Asdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mozna sie przyłaczyc ? bardzo chetnie sie z wami poodchudzam bo samej to tak nudno inne topiki poumierały. Mieszkam w uk od 4,5 roku mam 171 od 10 dni jestem na dicie mz bez chleba slodyczy i ziemniakow waga jak w stopce :O Mam 2 letnia córke i mussze zrzucic chociazby 35 kg na start :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cidrex? Wiesz co na mnie działa w ten sposób,ze nie chce mi sie jesc...nie podjadam miedzy posilkami,w ksiazce Adriana pisze on ze ocet jablkowy wzmaga naturalne mechanizmy,ktore uwalniaja i spalaja tluszcze i oczyszczaja organizm z toksyn.Wymienia jeszcze szereg zalet m.in. dezyfekuje,odtruwa i czysci nerki,pecherz i drogi moczowe.Pisze,ze przed tysiacami lat Babilonczycy,Egipcjanie,Grecy i Rzymianie doceniali jego lecznicze znaczenie.Zawiera 20 zwiazkow mineralnych i pierwiastkow sladowych chlor,potas,zelazo,fluor,miedz,magnez,sod,fosfor,krzem,wapn,kwasy-cytrynowy,mlekowy,octowy i propionowy witaminy A z grupy B ,C E P, beta-karoten.Uelastycznia skórę itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak na taką wagę chudniesz bardzo mało. za dużo jesz i za mało się ruszasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angel007 poszukaj nie jest tak istotne jaka firma wazne ze naturalny,a i co wazne osoby,ktore odczuwaja problemy z ukladem pokarmowym typu zgaga,nadkwasota i inne powinny przed zastosowaniem octu skonsultowac to z lekarzem.nie nalezy pic go naduzywac i nie pic w czystej postaci ( to wszystko jest tez w tej ksiazce) natalinka - witaj!najwazniejsze ze chcesz i kg ubywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez chce ja tez chce ten ocet....!!!!!! musze go znaleźć i koniec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej NAtalia ja tez w uk:) A co do octu to jak mam refluks to mi chyba nie wolno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli do mnie bylo to ze chudne bardzo malo to , jaki efekt by byl jak bym schudla 8 kg w 10 dni? zaraz by to wrocilo , zaczynalam z waga 123 wiec 5,300 w 9 dni to jak dla mnie bardzo duzo , nie jem duzo nie uzywam cukru , nie jem po godzinie 16 30 wszystko gotowane i same salaty (az sama sie dziwie ze daje rade ) ciezko bylo zle sie czulam przez pierwszy tydzien ból glowy itp. Na chwile obecna mam spirale od 1 roku i 8m ktora odebrala mi miesiaczki i spowodowala ze tamuje mi uplawy i musze ja wycignac zakladam sobie implant 18 maja od 4 dni jeste na antybiotykach oczyszczajacych z bakterii i mam straszne problemy po ciazy jesli chodzi o te sprawy oraz jestem po cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angel007 jest jest dostepna na chomikuj chyba pdf,ja mam w formie tradycyjnej,jesli masz refluks to najpierw chyba rozmowa z lekarzem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to nawet nie jest chudnięcie... Przy takiej wadze ograniczając samo jedzenie, bez ćwiczeń najmniej powinnaś chudnąć kilogram tygodniowo. I to jest bezpieczne odchudzanie, które polecają dietetycy. Takie po którym nie ma jojo. Do tego powinnaś ćwiczyć i chudnąć jeszcze więcej. Bez ćwiczeń nic nie osiągniesz, bo ruch napędza metabolizm. Nie wiem czemu panuje przekonanie że w ciąży można jeść co się chce... W ciąży kobieta bez uszczerbki na zdrowiu swoim i DZIECKA może przytyć MAX 12 kg. ocet jabłkowy jak najbardziej, ale w małych ilościach. Większość działań które opisałyście nie jest potwierdzona naukowo, ale faktycznie uważa się że pomaga chudnąć (bez szału oczywiście)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny fajnie tu u Was,mogę się przyłączyć ale jestem do Was trochę stara ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia ja mam implant od prawie roku i zakladalam miesiac poźniej niz moja szwagierka i ona idzie na wyciagniecie bo wiedz ze nie kazdemu pasuje :/ mi przez pierwsze pol roku nie bylo za fajnie ale sie juz chyba w miare unormowalo najbardziej sie boje zmiany za 2 lata:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolometa wiek tu nie ma znaczenia ja tez do mlodych nie naleze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to napisz mi co to jest jak nie chudniecie ? najpierw piszesz ze za malo chudne a teraz ze powinnam chudnc 1 kg na tydzien . jestes na tym topicu po to zeby umoralniac innych ? kazdy chudnie w swoim tepie co ty mozesz wiedzec na temat mojego chudniecia skoro nic o mnie nie wiesz? ja z moich wyników jestem bardzo zadowolona a za tydie w sobote sie zwaze i mam nadzieje ze znow zobacze min 2 kg mniej Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA tez malo mam na stopce ale to dlatego bo przez ostatnie dwa bądz 3 dni dalam ciala z dietą :/ ale czas sie wreszcie zmobilizowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolometa - witaj:) natalinka - nie denerwuj się...najwazniejsze ze idzie w dol:) a fakt faktem w tym poscie sa niespojnosci...co do octu to oczywiscie wszystko z głową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam oj tam... nie trzeba się przejmować opiniami innych. ludzie jak są zazdrośni to i złośliwi ;) a to jak chudniemy to sprawa indywidualna, a wpływa na to wiele czynników. wiec trzeba to olać ;) byle do przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalinka_nie_chudzinka-jesteś na jakiejś diecie? czy tylko ograniczasz jedzenie? ja już przerobiłam tyle diet i zawsze kończyło się tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do octu to zreszta wszystko opisalam wczesniej. ja tez zrobie stopke,ale czekam,az te dni sie skoncza i pomiary beda wiarygodne bo wiadmomo jak to jest a dzis mam 1 dzien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle ze implant nie przeszkadza w odchudzaniu. A co do nerwowosci to moja szwagierka narzekala na to i okres miala 4 czy 5 tygodni a raczej plamienia wkoncu postanowila wyciagnac. Ale ja juz nie narzekam:) No i wygodne to jest chociaz jak sie bierze tablety to wiesz zawsze kiedy masz dostac @. A tak to nigdy nie wiadomo przynajmniej na poczatku teraz mam mniej wiecej regularny co 4 czasem co 5 tygodni na 6-7 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki kochane za przyjęcie,czasem strach się odezwać bo jest tyle złości wg jak chodzi o ludzi z nadwagą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolometa napisz cos o sobie jak mozesz a ja juz pisze o sobie hihi bo jeszcze tego nie zrobilam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sobie miejsce już w stopce zrobiłam na jutrzejsze ważenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem cy to mozna nazwac dieta bo wprowadzilam ja na baaaardzo dlugi okres poprostu odrzucilam wszystko od czego tyje ziemniaki chleb slodycze powiedzialam sobie stop miesa tez nie smaze tylko gotuje nie jem sosow oraz nie uzywam oleju staram sie zwracac uwage na kalorie jem duzo bialka i pieje ok 2,5 litra wody zadnych gazownych oraz slodzonych rzeczy i wiemze mi to pomoze :) po 18 maja po wszystkich baaniach i wg zapisuje sie na silownie teraz mieszkam w malj wsi i nic tu nie ma cwicze troche w domu ale czasami bol jajnikow mi na to nie pozwala ale jak mi wyciagna ta spirale to mam nadzieje ze wszystko wroci do normy :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiec mam na imie Ania lat :P 29 MAm tez synka Justina lat 2 i corke Martyne lat 6 ale na tym koniec bo inaczej wygram konkurs na najbardziej wsciekle zdenerwowana mame na swiecie i wyląduje w psychiatryku tak mi daja do wiwatu szkodniki hehe ale jak spia to sa takie słodziutkie az do zjedzenia ;) Wzrost 173 i duza nadwaga :(ktora jest w stopce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×