Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

||MimisiA||

Szukam koleżanek do wspólnego odchudzania -25 kg:) Kto ze mną??

Polecane posty

tak, ale bez przesady. Trzeba unikać przetworzonej żywności, fast foodów i piwa. Jeśli masz ochotę na grilla - wybierz kurczaka, grillowanie to świetna forma przygotowywania posiłków (w foli!). Jeśli kusi Cię na kiełbaskę - lepiej żebyś teraz zjadła jedną, dwie a nie myślała o tym przez tydzień i za 4 dni zjadła ich 5 na raz popijając kolą;) czekolada jest super. Rekompensuj każdą taką zachciankę jakimiś ćwiczeniami. No i warto zapoznać się z założeniami diety opierającej się na IG, niekoniecznie żeby ją stosować ale mieć świadomość jak to się w ogóle dzieje że tyjemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
problemów z wypróżnianiem nie mam absolutnie! i ruszam się... przy dziecku 3-letnim nie da się nie ruszać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na studium kosmetycznym też miałam m.in. dieteykę i się pamięta;) a6w slyszalam wlasnie tez ze wyrabia glownie miesnie ze sie tak wyraze ,,pod spodem":) jest nas coraz wiecej na forum - DAMY RADĘ a propos wiosna i lato najlepszy czas na rozpoczecie diety wazne jest tez to co zostalo tu napisane - dieta dietą,ale wazne jest to aby po osiagnieciu wagi o nia dbac a nie wracac do dawnych przyzwyczajen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruszanie się a ćwiczenia to co innego. Pewnie, że to dobrze że się ruszasz, ale jak masz czas to wygospodaruj go na trochę ćwiczeń:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiełbasy nie jem, piwa nie lubię, fast foodów nie jem od początku diety, nie piję gazowanych napojów, ani soków, czekoladę zdarza się kosteczka lub 2 ale 85% zawartości kakao. i w miarę możliwości ćwiczę. jeśli chodzi o grilla to jadłam w tym tyg karpia, świeżo złowionego, oczywiście bez pieczywa. więc w tym co napisałaś nie widzę nic nowego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie tak, ruch ruchem.. A cwiczenia przy odpowiednim tetnie to zupełnie inna sprawa. Tak więc polecam, ładnie spala sie tłuszcz a i ciało jedrne i gładkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tylko mały śpi ja ćwiczę ;) trzeba czytać wcześniejsze wpisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
białko bez węglowodanów w jednym posiłku będzie nam pięknie spalać tk tłuszczową - mniej więcej na tym opiera się dunan. Do spalenia białka trzeba dużo energii - która pobierana jest zazwyczaj z ziemniaków, kasz czy z czym tam jeszcze je się mięso. Jeśli zjemy same białko to organizm energię będzie musiał wziąć z zapasów. Nie da to jednak odczucia sytości - polecam na wieczór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy do białka można zaliczyć właśnie twaróg, jogurt naturalny 0% i serek wiejski? bo to jadam na kolację. u mnie węglowodany (ciemne pieczywo,owsianka) są na śniadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na Dukanie byłam 4 miesiące 2 lata temu ,ładnie się chudnie ale to dieta nie dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaliczyć do białka można, ale niestety produkty te zawierają cukier, więc nie będzie takiego efektu spalania. Twaróg średnio zdrowy, bo zakwasza organizm. Ale jak ktoś lubi to nie ma problemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja 30 min temu zjadlam pół grejpfruta za 2 h ide spac,a grejpfrut tez pozwala spalic tluszcz:)bialko polecam takze przed cwiczeniami ok.30 min przed :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja spokojnie czekam na długofalowe efekty dukana, chcę zobaczyć w jakim stanie będą narządy wewnętrzne osób które tą dietę stosowały:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o Dukana to są dziewczyny na Grupa Wparcia dieta.pl ,zachwycone tą dietą i przeszły już wszystkie fazy,mi ona nie służyła pogorszył mi się wzrok i wypadały mi włosy ,od połowy marca staram się przejść na witarianizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaraz uciekam kłaść małego spać, i biorę się za ćwiczenia, potem prysznic i do wyrka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na Dukanie tez nie moge. W zeszłym roku wystartowalam ale na 4 czy piaty dzin wszystko mi smierdzialo nabialem myslalam ze zwymiotuje i czułam sie tak ciezko strasznie dlatego wole diete do 1000kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po prysznicu:D R wyzywa że więcej z Wami"gadam"niż z Nim:D Akurat mu torta przyniosłam i skubanca:D A ja tylko PATRZĘ! Już przeszło mam tak tylko w czasie jazdy na rowerze i po kilka minut:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja własnie tez po prysznicu i moj M tez mi marudzi ale jeszcze musze wypic sobie herbaty: czerwona z grejfrutem i z czarnej pozeczki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mąż też marudzi, że tyle czasu spędzam przed komputerem, ale mu powiedziałam, że jak chce to ja chętnie z nim pogadam o dietach i odchudzaniu i przestaje marudzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angel007 o!idę też sobie zrobić herbatkę grejpfrutową :D A Mój mnie teraz kusi plackiem co chwilę pyta czy chce:P mjluska89 następnym razem tak samo mu powiem!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do Dukana to mi tez Kolometo bylo ciezko zrezygnowac z owocow bo bardzo lubie jablka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaaak na faceta sposob al jakby czego chcial to i nawet o diecie by pogadal byle by dac tego czego chce hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×