Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

||MimisiA||

Szukam koleżanek do wspólnego odchudzania -25 kg:) Kto ze mną??

Polecane posty

ok mam 39 lat (ale jestem stara nie) męża dwoje nastoletnich dzieci, na dzień dzisiejszy ważę 108kg przez 2 miesiące zjechałam 10kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak się składa, że studiując dietetykę od 3 lat wiem całkiem sporo;) 1kg w tydzień to przy samym jedzeniu, przy tak dużej otyłości to powinno być jeszcze więcej. + to co z ćwiczeń. A nie ćwiczysz prawda?:)) Nie ma żadnej dobrej gotowej diety na to żeby stracić na wadze. Trzeba raz na zawsze zmienić sposób żywienia. I takie 'diety zmieniające podejście człowieka' już można znaleźć. Inaczej będziecie rozpoczynać co każdą porażkę nową dietę. A wystarczyłoby wytyczyć sobie jasne zasady, napędzić metabolizm białkiem i wysiłkiem fizycznym, nie oczekiwać rezultatów z dnia na dzień, nie przejmować się jednym dniem porażki. I tak przez całe życie - nigdy nie będąc głodnym, a zawsze najedzonym. Nie tyczy się to otyłości olbrzymiej, która jest zagrożeniem życia. Tu już nie ma miejsca na bawienie się samemu w diety droga Natalio, bo można sobie zrobić dużą krzywdę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SleepingSun daj sobie na wstrzymanie kazdy sie odchudza na swoj sposob. I ty tego na sile nie zmienisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawdę mówiąc ja zaczęłam chudnąć ,kiedy przestałam obsesyjnie o tym myśleć i zmieniłam sposób odżywiania się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sleeping Sun a możesz mi coś podpowiedzieć o kisielu? takim zwyczajnym bez cukru, i rzadszym niż normalnie się robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem na koncie kolejne 11km:D Ja zamawiałam przez internet ten ocet firmy Octim zamówiłam 0,7ml a dostałam 5 l!:D Witam Nowe koleżanki!!:) Wiek tutaj nie ma żadnego znaczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze chciałam zapytać Panią SleepingSun dlaczego po takiej utracie kg jak u mnie wolniej ich ubywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się bede odzywiac jak Adrian w ksiazce napisal :) I zobaczymy efekty hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mjluska tak to juz jest, po utracie kilku kilogramów organizm sie buntuje.. Nie należy się tym martwić tylko nadal robić swoje.. Wkrótce organizm z trybu oszczędnościowego przestawi sie na spalenie i nadal bedziesz chudnac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gotowym z proszku? od czasu do czasu jak najbardziej, chociaż bez cukru musi być okropny;P jak dodasz do tego orzechy, jakieś nasiona to na pewno nie przytyjesz (nie spotkałam się nigdy z kisielem w tablicach IG, ale błonnikiem na pewno się go obniży jeśli jest średniej wartości - na pewno nie wysokiej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimisia ja moj rower i stoper oddalam komus bo mnie tak d... bolala chyba byl nie bardzo wygodny ale zostalo mi jeszcze wii z deską :) no i podobno na rzuch jest super a6w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja też się przyłączam i obiecuje częściej pisać bo czytam was cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a6w nie jest super, ponieważ działa na górne partie mm brzucha, a w ogóle na oponkę. poza tym obciąża kręgosłup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem świadoma tego i nie poddaję się. na diecie jestem od 4 miesięcy i w święta np sobie nie żałowałam. jadłam wszystko, a po świętach znów dieta. a i liczne wpadki się zdarzały. ale najważniejsze to iść dalej i się nie poddawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SleepingSun ja kiedys cwiczylam a6w i trzymalam diete to z 102kg zeszlo mi na 85.5 w ciagu 5 tygodni i bylam zachwycona z tym ze sie potem zapuscilam niestety ale czas by zaczac od nowa. A cwiczylam a6w bo u mnie w rodzinie dziewczyny maja to do siebie ze brzuchy im wystaja nawet jak sa lzejsze odemnie duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każde regularne ćwiczenia napędzają metabolizm. A6W w kwestii brzucha jest kiepska, ale na pewno dużo lepsza niż nic. Z tym że jak ktoś ma problem z plecami, kolanami bądź biodrami to odpada. ja strasznie lubię ćwiczenia tej kobiety: może komuś podpasuje:) http://www.youtube.com/watch?v=lCg_gh_fppI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kilka lat temu chodziłam do klubu kwadransowych grubasów ze 120kg schudłam do 74kg na tym waga mi stanęła i wszystko trafił sz..k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno pytanko. po zakończeniu diety (odchudzania) w celu utrzymania wagi, będzie wystarczało jeśli będę jadła wszystko ale w nie więcej niż wymaga moje zapotrzebowanie kaloryczne? nawet jeśli podjem czasem coś słodkiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wcześniej schudłam 28 kg ale ciąża i kg wróciły chociaż już trochę zrzuciłam to trochę mi jeszcze zostało i niestety jest mi bardzo trudno ich się pozbyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest normalne że najwięcej kilogramów traci się na początki diet, bo są one nadprogramowe. Poza tym dla organizmu to nowa sytuacja, a on się świetnie do wszystkiego adaptuje. potem lepiej sobie radzi z organizacją zasobami które mu dostarczasz i mniej bierze z tk tłuszczowej. masa ciała między 55-60kg. Spróbuj napędzić metabolizm. Kluczem do sukcesu jest zapewnianie takiej ilości węglowodanów która wystarczy mózgowi do pracy, zwiększenia ilości białka bo ma wysokie SDDP oraz niezbędnej ilości tłuszczu. Najlepiej też nie łączyć mięsa z warzywami w jednym posiłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×