Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

||MimisiA||

Szukam koleżanek do wspólnego odchudzania -25 kg:) Kto ze mną??

Polecane posty

z tego co widac na zdjeciach Adriana Lukoszka to skory nie ma obwislej pisze ze to dzieki wlasnie octowi jablkowemu,ktory uelastycznia skore i surowki np z kapusty pekinskiej. Z octu,ale JABLKOWEGO robi sie wlasnie ten roztwor - 2 łyżeczki na szklanke wody,na poczatku musialam sie przyzwyczaic bo smak ma specyficzny ale potem jest ok:) Wielu ludzi schudlo mase kg dzieki Jego diecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakby tak zamienic ocet jablkowy na jablko z pol litra mineralki przed kazdym posilkiem???? moze tego własnie sprobuje hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angel007 jablko napewno nie zaszkodzi a pomoze:)ja do octu nie namawiam (choc pije roztwor z naturalnej fermentacji) tez mialam co do niego obawy,ale to nie spirytusowy,a jablkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie;) Damy rade dziewczyny,byle do przodu!!! Mąż też potrafi pysznie gotować,więc czasem jakieś eksperymenty wymyslamy razem:)Także dietetyczne,najwazniejsze zeby z diety zrobic przyjemnosc a nie kare i zeby nie bylo to monotonne bo kazdemu by obrzydlo codziennie jesc to samo;) MiMisiA - a Ty co jadlas przez te 3 m-ce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie skonczylam ogląda reportaz o tym Adrianie i chyba juz go kiedys widzialam ale pelna podziwu jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na obiad pisałam co a na kolacje zalezy jajko ugotowane na twardo i kawaleczek razowca a rano chlebek orkiszowy przecier pomidor ogorek chuda szynka drobiowa i koniecznie owoce:) poszukałam super przepis na placuszki do tortilli jutro chyba zrobie na obiad sobie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde dziewczyny aż się boję jutro wejść na wagę :/ jeśli nic nie będzie mniej to się zdenerwuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mjluska89 - bedzie dobrze a nawet jak bedzie stala to na nastepne wazenie bedzie w dol:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mam kolejne 25 min zaliczone :) więc dziś już 50 min, jeszcze później 10 i będzie super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem,ale już uciekam na rowerek:) Jedziemy zwiedzać świat:) Odezwę się jak wrócimy:) Buziaki Laki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byl reportaz?czy na necie gdzie ogladalas? ja wlasnie skonczylam cwiczyc...i mineralka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na necie sorry ze dopierto teraz ale jak zobaczylam reportaz to musialam pojechac do sklepu oblecialam 3 i nigdzie nie ma octu jablkowego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie idę na aerobic to robię brzuszki na kołysce,potem brzuszki bez przyrządów,hantelki,wymachy nóg na pośladki itd,talia na twisterze i na agrafce też ręce,potem rozciąganie i można poskakac,potańczyć i przysiady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angel007 - spokojnie,wiem,ze Adrian pije firmy Octim na necie mozna zamowic,a ja kupuje 6% naturalny z Kamisa.tylko trzeba zwrocic uwage,aby byl bez konserwantow z naturalnej fermentacji,Octim kosztuje ok 4 zl za 500ml Kamis ponad 5zł za 250ml.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mjluska89: pewnie,że tak!kazdy rodzaj ruchu wskazany,a skakanka pozwala spalic sporo kcal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem bo skakałam, ale ostatnio spodobało mi się kręcenie. chcę zgubić brzuszek i boczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mjluska89 na czczo 2 łyżeczki na szklankę wody,przed obiadem to samo i przed kolacją tez.JABŁKOWY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak mówię miałam na poczatku obawy i musiałam przyzwyczaić się do tego smaku,ale teraz już z górki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×