Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

||MimisiA||

Szukam koleżanek do wspólnego odchudzania -25 kg:) Kto ze mną??

Polecane posty

a jak teraz nie wejdzie to wysle Ci na maila imię i nazwisko to mnie znajdziesz:)potem wejde:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mimo pięknej pogody za oknem siedzę w domu!bo Panu R nie chce się nigdzie iść a tym bardziej jechać rowerem. . . . Miał iść na urodziny do swojej chrzesniaczki ale nie poszedł nie lubi bratowej a mało tego ona powiedziała że nie życzy sobie żebym ją przyszła! Każdego skłóca a o mnie robi taka opinię że szok. . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jestem od tyg na diecie 1600 kalorii z CLO w Gliwicach. Chce zrzucić 20 kg. W ciągu kilku ostatnich lat byłam na rożnych dietach,po których chudłam a następnie przybierałam. Mam 170 cm i ważę 99,9 kg. Chciałabym schudnąć co najmniej 20 kg. Postanowiłam w końcu skorzystać z rad lekarza i dietetyka i wybrałam się do Centrum leczenia Otyłości w Gliwicach. Otrzymałam od nich dietę na 1600 kalorii. Jak na razie nie wiem czy schudłam,może to jeszcze za krótki okres czasu. Dieta bogata w białko i węglowodany... 4 posiłki dziennie, 1 śniadanie do godz czasu od wstania, 2 śniadanie godz 9.30, obiad godz 13.30 a kolacja o 18 , miedzy posiłkami dowolna ilość warzyw w każdej postaci....czy uważacie ze taka dieta jest aby na pewno skuteczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie skonczylam jej doszlam do 4 dnia i wieczorem cos zjadalm innego, na drugi dzien mialam na minusie 3.5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klauduss
Mimisia bedzie dobrze ;)) Hej paseczki :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZARNA---:) pierwszy przyszedł do mnie:D I sam prosił teraz!:) Dopiero zauważyłam,że my wagowo jesteśmy podobnie:P Ty pewnie masz już mniej ale przynajmniej mogę Cię gonić!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klauduss zaczernij się i zostań tutaj z Nami!!!!:) w grupie lepiej idzie odchudzanko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MiMisiA - ja o bratowej Twojej mowilam,zebys sie nie przejmowala bo nie warto jesli ona do Ciebie w ten sposob podchodzi:) a wagowo podobnie podobnie:)Damy rade!!! Co do Twojego R to widzisz na rowerki ruszacie i wszystko gra;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schudlam10kg
Miesiąc temu skorzystałam z portalu, który ktoś podał na forum: http://sukcesosobisty.pl/ i powiem Wam, że całe zarządzanie portalem jest świetne. Znajduje się tam masa cennych wykładów + bardzo dużo artykułów o odchudzaniu, zdrowym trybie życia dodatkowo bardzo dużo zdrowych przepisów jakie można wykorzystać w swojej diecie. Dodatkowo na jednym z wykładów wspomniane zostało o naturalnych suplementach firmy Kyani, które pomagają w zrzuceniu zbędnych kilogramów kupiłam je i zostałam prowadzona przez cały ten czas przez trenerke zdrowego odżywiania mam za sobą już 9 kilogramów zostało jeszcze około 13. Każdemu z Was mogę polecić ten portal jeżeli szukacie praktycznej wiedzy na temat walki ze zbędnymi kilogramami i chcecie się ich pozbyć raz, a dobrze bez uszczerbku na zdrowiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klauduss
Zostanę zostanę z wami ;) bedzie raźniej o wiele :D będę 3mać za was wszystkie kciuki :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megan49
Czy mogę do Was dołączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma nikogo to uciekam stąd:( sama ze sobą nie będę pisać:) Ja już Leze w tych pachnących poscielach jutro tez je wyniose:)Dobranoc Laski:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO i nastepny dzien!!!! Witam wiec seredecznie i bardzo pogodowo!!!! U nas 18.00 stpni z rana-cos pieknego!!! Zjadlam 2 jaja na miekko i kawlalek chlebka razowego,kawka naturaknie!!! Dzisiaj do pracy,potem zasuwam na zakupy,Moj maz ma 25 urodzinki i musze mu cos kupic:) Zycze milego dnia i ciesze sie ,ze juz jestem z wami,ale tez nie na dlugo,poniewaz w piatek znowu wybywam do piatku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poniedziałkowo wszystkie stałe i nowe bywalczynie topiku :) Mam nadzieje, że weekend się udał :) Mimisia, z facetami tak to już jest:) Moje weekendowe plany legły w gruzach, bo odnowiła mi się kontuzja kręgosłupa. Jedyną moją myślą było udanie się w jakieś miejsce, gdzie można byłoby wymienić cały na nowy model, aby pozbyć sie bólu i zesztywnienia. Niestety, tak pięknych miejsc jeszcze u nas nie ma... Na szczęście cholerstwo powoli się rozchodzi. I tak do następnego razu... Kochane, życzę wszystkim wytrwałości w bojach z wagą i wspaniałego humoru przez cały tydzień :) Lista podpisana, kawa prawie wypita :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bilurbinko -ciesze sie bardzo ,ze powoli wracasz do zdrowia.Wiem o czym mowisz,czesto tez mi wysiada kregoslup.To nawet nie chodzi o wiek ,w moim wypadku to ciagnie sie juz od ponad 30 lat:(:(:( Nie powiem ,ze to co dziennie,ale zdarza sie czesto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje kontuzje tez już wiekowe :) O mały włos, a nie przystąpilabym z tego powodu do egzaminu na prawo jazdy, bo krótko przed trafił mnie szlag i nie mogłam odwracać za bardzo głowy. Instruktor się śmiał, że będę jeździć jak stary tirowiec tylko na lusterkach, co nie było zbyt mile widziane przez egzaminatorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klauduss
Witajcie ! ;) jak mija wam dzionek? Ciepło bardzo jest:). Dziś dietę zaczelam, ale zrobilam inaczej niz tam napisalam... Rano o jakiejś 7:15 zjadłam jajko, pol serka topionego, wypilam kawę.. pomidora nie zjadlam, nie moglabym zjeść np. o 10tej bo mam lekcje.. ;/ więc nie bardzo mi to pasuje :3 muszę chyba zjeść sobie bułke z serem tym topionym bo mialam 2 godziny wf'u na takim upale że nie można wytrzymać :(. Pozdrawiam :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracam po weekendzie,wskakuje na dietkowe tory,musze się wziąśc za siebie W KONCU!! Zła jestem na siebie bo nie chudnę:( :( :( Witam nowe koleżanki i życzę wtrwałosci :) Paseczki wiesz,że ja w pierwszej chwili date wzięłam za wiek Twojego męża? :) Mimisia,Natalinka,Bilirubina,Mjluska i cała reszta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Moje Ślicznotki Kochane!!!:*:*:*:*:) Ale upał Uffff z pracy wracałam rowerkiem a jak!:D R już ma wyznaczoną trasę jutro o 21 wyjeżdza z mięskiem do Koszalina ale jedą w podwójnej obsadzie i co drugi dzień do pracy jutro jedzie to srodę na cala wolna i tak na zmiane :D A co mówicie o tej spodnice co wczoraj Wam pokazałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×