Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

||MimisiA||

Szukam koleżanek do wspólnego odchudzania -25 kg:) Kto ze mną??

Polecane posty

MiMisiA - dzieki:)a ja serio mowie:) dopiero teraz moge usiasc i spokojnie na forum posiedziec,ten caly dzien to jakies wariactwo...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimisiu jak ja Ci zazdroszcze. JA nie znosze siedziec w domu ale od kad sie przeprowadzilam rok temu to wlasnie wtedy sie mniej wiecej zaczelo. A w Londynie mialam znajomych znacznie wiecej niz tu i jestem skazana na nude. Nawet jechalam po barszcze czerwone jakies 16- 18 kilometrow z nudow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angel z chęcią naprawde bo padam na dziob dzis hehe, praca potem w domciu caly tydzien tez od ranca do wieczora itd hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klauduss
Witajcie ! ; ) ja też się dołączam :)) waze 85/86 kg na 165.. straaasznie duzo :(( do wakacji schudnąć musze chociaz 10/15 kg wierzę że mi się uda trzymajcie kciuki ja za was tez bede! :) Od poniedzialku zaczynam mniej jeść odstawic slodycze, wszystko co slone, fast foody, pic duzo duzo wody, owoce i wazywa, ryby, chude mieso... do tego rowerek, brzuszki, taniec, 5x w tygodniu mam 6 wf'ów na nich tez biegam więc przydadza sie :)) . Zyczę wam powodzenia !:) Dodam że jestem młoda, dietę przechodzić będę pierwszy raz więc powinno szybko zlecieć, jeszcze kremy kupie polecam wam z Eveline kremy wyszczuplające ;) Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny coś niedobrego tutaj się dzieje:( Gdzie Wy się wszystkie podziewacie?!!!! przecież ten NASZ topik nie może"UMRZEĆ!!!!!!":( Mam nadzieję,że to TYLKO wina weekendu a w poniedziałek wróci wszystko do normy?!!! JA BEZ WAS NIE DAM RADY SAMA WALCZYĆ Z TYMI KILOGRAMAMI!!!:( Tyle już za Nami i co?:( Dobranoc i czekam na Was!!!!!!:( ps. Klauduss witam Cię gorąco i zapraszam do Nas!:D razem DAMY RADĘ!!!!!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amgel007
Witam wszystkich :) Dobrym dniem chociaz u nas straszna pogoda eh jak co dzien. Kalauss - fajnie ze jestes :) Powodzenia - silna wola a napewno Ci sie uda. Mimisia - nie umrze ten topik tez mysle ze to przez weekend. Ja tu bede tak dlugo az ktosc inny bedzie bo sama ze soba pisac bym nie chciala;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Dobrym dniem chociaz u nas straszna pogoda eh jak co dzien. Kalauss - fajnie ze jestes Powodzenia - silna wola a napewno Ci sie uda. Mimisia - nie umrze ten topik tez mysle ze to przez weekend. Ja tu bede tak dlugo az ktosc inny bedzie bo sama ze soba pisac bym nie chciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Laski!!!:D Gdzie Wy się podziewacie??:(:(:(:(:(:( U Nas super pogoda już 24,5 stopnia:D Dzisiaj popołudnie z rowerkiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angel a no przeprowadzka super jeszcze troche i bede miala wszystko zrobione , a pogoda do dupy faktycznie zimno i pada ale od jutra podobno ma byc slonecznie;-) Co tam Mimisia jak żyjesz ? wszystko sie poukladało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Póki co wszystko okej:P Właśnie zjadłam obiadek troszkę na łóżeczko odpocząć po sprzątaniu i obiadku i ruszamy na dworek:D Może pół godzinki się prześpię:P akurat pościele wyrzuciłam na balkon wieczorem będą same świeże powietrze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie laseczki u nas piękna pogoda,dietkowo nie ma szału ,ale będzie lepiej. ||MimisiA|| wyjęłaś mi to z ust,teraz po obiadku należy się pół godziny dla rodziny a potem trzeba pokursować trochę ,może rowerki z dzieciakami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolometa ojjjj takkk szkoda takiej ładnej pogody marnować!:D Kiedyś jak ważyłam te 20 kg więcej to cała niedziela polegała na spaniu a teraz?! szkoda na to czasu!:D No ale odpoczynek się należy a jasno jest do 21 lub nawet dłużej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra Uciekam!:) mjluska89 Skarbie Mój:D Odezwij się do Nas!:* Miłej Niedzieli Kochane!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. nie było mnie wczoraj pół dnia w domu a drugie pół sprzątałam, prałam i gotowałam. przyznam się bez bicia, że wczoraj i przedwczoraj wieczorem pojadłam słodyczy, ale już znam przyczynę mojego apetytu... dostałam @ i fatalnie się czuję... dziś się odtruwam po tej dawce cukru :/ boli mnie na dodatek gardło :( dzień do bani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:)ja juz tez po kursie,robilysmy super drewniane serduszka:) mjluska - nadal czekam na fb;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)witam cale towarzystwo!!! :) Wlasnie przyjechalismy!!!! Zdazylam sie tylko napic kawy(takiej porzadnej domowej ,nie dzialkowej!!!)wykapac i zaraz jestem u WAs!!!! Nie czytalamjeszcze nic wstecz ,wiec mam tyly jak cholera,ale to nic!!!! Oczywiscie pierwsze moje lroli to tez na wage i co ????? cudownie -nic do przodu,a musze wam powiedziec,ze wszystko jadlam jak inni,cos w trakcie tej dietki zmienilo sie w moim organizmie ,na dobre!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klauduss
Witajcie ! ;) Widze ze swietnie wam idzie ;o . Ja natomiast znalazłam dietkę ktora wygląda następująco Śniadanie godz 10.00 -filiżanka świeżo zaparzonej kawy naturalnej lub słabej herbaty żadnych dodatków -topiony serek o ulubionym smaku - 50g -pomidor Drugie śniadanie godz 12.00 -1jajko ugotowane na twardo lub miękko bez soli -pomidor Przekąska godz 14.00 -jabłko Obiadokolacja godz 16.00 -20 dag chudego twarogu z ziołami ale bez soli -pomidor Wieczorem godz 20.00 -kieliszek czerwonego wytrawnego wina noc godz 22.00 -3 razy numerek z ukochanym to sobie dodaje kto chce!! Ale warto zauwazyc ze seks spala kcl wiec kto nie lubi cwiczyc..... polecam!!! Diete stosuje sie przez 5 dni i codziennie sie je to samo.Nastepnie w sobote i niedziele jemy co chcemy ale ograniczamy sie do 1000kcl i unikamy wtedy tluszczy, slodkiego itp. I tak przez miesiac 5 dni diety i 2 dni 1000kcl na innym topiku ;) i myślę czy sie do niej nie dostosować, jak myślicie ? :) Pozdrawiam ;> W sumie rano zjem jeszcze wafla ryzowego bo tak to nie wytrzymam raczej tych 6-7 godzin w szkole :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klauduss
Ta dieta jest skopiowana z innego topiku, ja zamiast seksu to będę ćwiczyć i jeździć na rowerze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest amerykanska , ja zaczynam ja jutro - swietna dieta juz 1 raz na niej byłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn mam taki zamiar zaczac jutro , bo jescze sie motam miedzy ta a 500 kcal i nie wiem co wybrac a jutro musze cos zaczac nie chce odwlekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klauduss
I ile schudłaś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klauduss
Zacznij tą to będziemy się nawzajem wspierać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×