Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

||MimisiA||

Szukam koleżanek do wspólnego odchudzania -25 kg:) Kto ze mną??

Polecane posty

dzis czytalam nowa super linie i mialam mniejsze obwody jak laska ktora wazy 80kg,a w poprzednich nr mialam takie obwody jak jedna co wazy 75 kg i byc tu madrym hihi;) natalinka wyslalam Ci zaproszenie na fejsie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zjadłąm póltora gotowanego jajka i 3 kawałki gwarka z pomidorem:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już też NIC!!! Nawet ananasa!!!!!!!!!! Jutro zamiast kolacji zjem ananasa a ba obiad 2 jajka a na śniadanie jogurt naturalny z jedna pastylka słodziku i otrębami:) Może być??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już z powrotem:) Mimisia-spalisz jeszcze dzisiaj:) Ja generalnie tez jem trzy posilki, ale między mimi coś tam skubnę (czasem jabłko, malutki kefirek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie dlatego, że w ciągu dnia jesz mało wtedy najbardziej chce Ci się jeść. ile kcal zjadasz dziennie? z 500?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mjluska89 ble ble nie watro!!!!!!!:P pomyśl jak jutro staniesz na wadze o ile będzie mniej a tak jak zjesz to w ogóle nie warto wchodzić!!!!:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuję, że i tak nie warto wchodzić :( bardzo dużo dziś zjadłam. mimo, że kcal może z 900

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no więcej też niekiedy coś skubnę to troszkę płatków lub pół pomidora:)albo z dwie wasy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam fejsa-ale mam nk jak macie to zapraszam, mail: sylwia316@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się zastanawiam ile mogę minimalnie ważyć, żeby ładnie wyglądać, a nie za chudo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może być tak, że jutro do Was nie zajrzę. rano muszę wstać, zrobić chłopakom i sobie śniadanie, lecę potem do solarium, jak wrócę muszę posprzątać, i robić obiady, a potem jak pogoda będzie to wyciągam chłopaków na spacer. wieczorkiem kolacja, małego spać, ćwiczenia i wieczór z mężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poleczka@ co za Laska!!!!!z czego Ty się odchudzasz?!!!!!!!!! A Dzieciaczki przesłodkie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimisia- :):) zaproszenie wysłane:) zdjęcie stare (chude;)) ale wrzucę aktualne Mjluska- ja najmniej ważyłam 60-62 wtedy w sumie dobrze się czułam, ale pewnie 58 było by jeszcze lepiej:) ale co tam jak bedzie 62 to i tak super, ale kazda ma inną figurę więc raczej bym na rozmiar ciuchów patrzyła- ja siebie w 34 nie widzę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimisia- to stare zdjęcie z przed 5 lat (chude:)), ale dołóż teraz 10 kg;), Ty też ładniutka jesteś- i jakos nie widać tych kg!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurna muszę sie chyba też do tego ''fejsa'' przekonać, jakoś czarna magia to dla mnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poleczka@ dla mnie to też była i nadal trochę jest czarna magia:D:D:D:D Zaraz lecę na rowerek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×