Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

||MimisiA||

Szukam koleżanek do wspólnego odchudzania -25 kg:) Kto ze mną??

Polecane posty

Mjluska-gratuluję!!!!!!!!!!! Ja jeszcze nie dotarłam do sklepu po baterię do mojej wagi:( moze później, zaraz jem obiadek i na rowerek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mjluska super, tak malutko Ci zostalo do końca. Też bym tak chciała, ale daleka droga przede mną jeszcze. Mam zamiar się zważyć w niedzielę i zobaczymy co pokaże waga. A tak na marginesie to muszę sobie kupić nową wagę, taką elektroniczną, bo ta moja to taka stara z kółkiem, więc nie zawszze dobrze pokazuje. Czasem wystarczy inaczej stanąć i już inny wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję dziewczynki :D szpaczku do mojego 1 celu je niedaleko, ale do ostatecznego... eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bilirubina- wiem o czym mowisz ja juz prez to przechodzilam mialam bulimie bo nie radzila sobie z jedzeniem standardwo zwracalam kazdy posilek tak zeby nikt mnie nie widzial i nie tylam dlatego to robilam , ale przestalam w sumie nie tak do konca bo raz na jakis czas przed dieta zdarzalo mi sie zwracac jedzenie i to nie dlatego ze chcialam ja po prostu musialam to zrobic tak mi psychika kazała, wiem ze powinnam udac sie do lekarzy ale od kiedy mam diete to ani razu bo malo jadlam prócz wczorjszego dnia :( nie załuj tego akurat a tak w ogóleto przez to mam wrazenie ze jutro na wadze bedzie na plusie i nawet wmawiam sobie ze znowu przytylam dzis juz nic nie jem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalinko-jeść coś musisz!!!!! Dieta przez niejedzenie jest może skuteczna ale krótkotrwała i efekt jojo murowany:(------sprawdziłam to na sobie-niestety:( a na wadze napewno bedzie mniej jutro:) My idziemy wieczorem do znajomych-już się boję:( ale postaram sie być ''dzielna'' i na nic nie dac skusić.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Laski!!!!!!:) Akurat wróciłam do domku i zjadłąm obiado-kolację byłam po pracy na zakupach w pepko SUPER CIUCHY!!!! Kupiłam sobie spodnie jakby dresowe do kolan i na dole szeroka guma:D Pierwsze spodnie od 3 lat chyba:D Dzisiaj również idziemy do znajomych wieczorem,ale się nie boję:) Teraz jeszcze bieganko i rowery:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello MiMisiA -mialas podac maila;) mjluska89 - wyslalam Ci linka na fb wczoraj wieczorem weszlam na forum glowne i ktos pisal o samobojstwie ze chce popelnic ludzie ostro zareagowali i pisali ze dzwonia na policje to ten ktos zaczal pisac ze zartowal ale na serio musieli zadzwonic bo potem na forum wejsc sie nie dalo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja myślałam, że to u mnie jakieś problemy z internetem, że nie dało się wejść tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szpaczek - to musialo byc przez ta sytuacje... mjluska - wysłałam linka jeszcze raz bo wczoraj cos chyba zle skopiowalam nie wiem jak sorki znikam na film ogladamy z M ,,Uprowadzona" świetny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro podam bo dzisiaj już jestem w drodze do znajomych:) a Ja też nie mogłam wejść to już wiem dlaczego:)do jutra laski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie popijam herbatkę truskawkową i czekam na mojego S aż wróci z pracy. Widzę, że wszystkie zaczęłyście już weekend, bo strasznie pusto tutaj :) W takim razie życzę miłego piątkowego wieczorku. Odezwę się jutro. Dobrej nocki. Pa pa pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się w sobotni poranek. Kawusia jak zwykle zaparzona, mały śmiga po dywanie i rozrabia wśród zabawek. Pogoda do bani, zimno i deszczowo. Nic tylko pozostaje się dalej odchudzać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu dzisiaj takie pustki? Ja mam chwilkę, małego położyłam spać (taka dżemka po śniadanku) i sama mam chwilkę, ale widzę nikogo nie ma. No cóż, pójdę się zabrać za sprzątanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski co z Wami????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odezwijcie się chociaż tylko "podpisać"listę obecności:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta ostatnia stopka była jakaś dziwna dopiero dzisiaj to zobaczyłam:D Zaczynała się ostatniego dnia stycznia a później nagle marzec:D A gdzie luty?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny a ja znowu zalamka objadlam sie strasznie a to tylko dlatego ze mam troszeczke problemow. Jak jestem zestresowana a potrafie nawet bardzo sie wsciekac to uciekam do jedzenia nastepnie dostaje dola bo tyle zjadlam. A jak mam dobre dni to ze szczescia nie musze wogole jesc i wtedy jest dobrze. Ale niestety zycie nas nie rozpieszcza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalinka - najwazniejsze,ze do przodu:) MiMisiA - wlasnie ogladam Twoje foteczki,ładniutka jestes:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia i jak tam przeprowadzka?? Mi znowu przelozyli ogladanie bo lokatorzy sie jednak wyprowadzaja w poniedzialek, o 17:30 zdaja klucze. Cos czuje ze ten weekend bedzie strasznie nudnyyyyyyyy. Moj m jak zwykle oglada jakies filmy dzieci bajki a mnie zostal komp na dole :( Pojechala bym sobie gdzies ale nie wiem gdzie bo nawet pogody nie mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angel a u Nas za to świetna pogoda siedzę już wykąpana włosy farbowałam:P i czekam na R auto mu jeszcze nawaliło:( ale tak zamierzamy cały weekend spędzić na rowerach bo pogoda naprawdę świetna!!!:D Dzisiaj w ogródku trochę grzebałam trawę kosiłam:) a w poniedziałek zamierzam kupić kwiatki i sadzić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×