Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

||MimisiA||

Szukam koleżanek do wspólnego odchudzania -25 kg:) Kto ze mną??

Polecane posty

Witam z checia do was przylącze obecnie waze 67 kg i jestem po diecie dukana ale waga stoji mi miesiąc czasu i chce przejść na bardziej rygorystyczną bo do wakacjii chcę schudnąć jescze 8kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skończyła się walka!!!:D Lecę do łóżeczka...:P:P:P:P mjluska89 słońce trzymaj się!!!!! DOBRANOC DO JUTRA:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski z ranka!!! Zajada wczesne sniadanko i popijam kawusie!!!:) Oczywiscie jak tylko otrorzycie oczeta zaparzam nastepna i jestescie wszystkie zaproszone;) Milusia-mam jesdnak wielka nadzieje,ze choc trosze pospaas! Komolometko-dala ci mlodziez troche pospac???hahahatak to jesz,ale my tez bylasmy mlode,wiec musimy bac wyrozumiale,ni nie???:) Edytte-witak w naszym gronie,mysle ,ze super gronie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. no usnęłam jakoś po 2 i wstałam 6.30, zjadłam owsiankę i zaraz będę piła zieloną herbatkę. później się wybieram, do rossmanna po peeleng i jakiś balsam ujędrniający. polecicie jakiś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) i jak tam mjluska jak sie czujesz ? moze za malo jesz , ze tak sie dzieje kurcze ja mam teraz tyle problemów z ta przeprowadzka ze szok , samochod nam sie rozwalil brak kasy na naprawe :( trzeba na zlom oddac bo nie ma przegladu podbitego i nie nadae sie do jazdy tak to juz jest w uk :( ksa sie nam rozplynela na nowy dom a w dodatku tylko moj pracuje i narazie bez auta az serce sciska ze taki fajny samochód trzeba na zlom oddac ale cóz nie kazdy ma kolorowo dziecka szczescie najwazniejsze :) nie ma co se łamać a preprowadzic sie musimy a tak wg to tez dlatego z moja ja skonczy 3 lata to idzie do szkoły to jest chyba najlepsze tu uk :) buziaki dzieczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej natalinko :) no czuję się lepiej, dziękuję. zjadłam śniadanie, i nie jest mi nie dobrze. niebawem zjem na 2 śniadanie serek wiejski lekki, potem lecę do rosmana, potem do teściów małego zostawić i na zakupy do bierdony, zrobię zapas dla siebie na tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja:) Ja na nogach od 5.30 :( synuś.... teraz on juz zalicza drzemkę a mi oczy się zamykają, a tu za jakis obiad trzeba sie brać..... MimisiA-mieszkam na śląsku;) więc mój T raczej do poznania daleko by miał na zebrania:) Natalinka-głowa do góry, kupicie sobie nowy samochód, a mieszkanko najważniejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj nie pada więc mam nadzieję ze utrzyma sie pogoda i jakiś rowerek zaliczę......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czekam do jutrzejszego ważenia, mam nadzieję, że będzie miła niespodzianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!:P Jestem i ja! Akurat wstałam R się śmieje,że nie umiem już bez Was żyć:D Hehe:P mjluska89 Też dziś jedziemy na zakupy do biedrony co tam kupujesz ciekawego?:P kupię to samo:D Do rossmana też idę :D i do pepko może jakąś bluzkę kupić itd i do tesco:P,takko:D także muszę zaparzyć meliskę R na uspokojenie żeby nie miał nerwów :D poleczka@ myślałam,że Poznań bo mój tata wczoraj też miał zebranie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paseczki:) ja już po obiedzie:) kawalek piersi gotowanej,marchewka i surowka z pekinki i pomidora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, ja dość późno, ale już jestem i piję właśnie drugą kawkę. U nas ładna pogoda, ale spacerku nie będzie, bo mały się rozchorował, więc jutro z rana do lekarza. Więc niedziela będzie w domu. Zabrałam się za obiadek, gulasz z warzywkami :) Natalinka nie przejmuj się, mieszkanko najważniejsze, a samochodzik jeszcze będzie nie jeden. Nas też czeka przeprowadzka, ale dopiero kolo sierpnia, bo najpierw muszę do pracy wrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dzwczyny za wsparcie , ja dzis caly dzien spedzilam poza domem rno zjadlam 2 wasy i 4 lyzeczki wiejskiego a po powrocie pozwolilam sobie na jajecznice plus warzywa a pozniej zjem moze ananasa mysle ze nie przekroczylam 1000 kcal ta jajecznica ale mialam taka ochote i usmazylam na polowie lyzeczki masla :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:) my dzis teza zakupach, jeszcze mialam klientke na pazurki i teraz luz;) waga 87.3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzwczyny ja mam dola stasznego, widzialyscie ten filmik co krazy po facebooku??? jest tam nagranie jak matka przez 4 min bije wlasne dziecko nimowle Boże nie wiem jak to naglosnic w jakis gazetach czy cos ,moze ktos sie ta sprawa zajmie nie obejrzalam calego tylko 1 minute bo nie da sie tego ogladac moze by napisac gdzies lub zadzwonic nie wiem dziewczyny poradzcie cos:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalinka - wiem,ze znajomi to udostepnili,ale nie ogladalam tego bo ja nie moge takich rzeczy ogladac ja jak nawet o takim czyms slysze to mi agresor sie zalacza i taki wnerw,ze gdybym dostala taka k**** w swoje rece to......tacy nie powinni miec dzieci,to zwyrodnialstwo,POTWÓR!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do natalinki - dziekje Ci ze podałaś tu ten link kamien spadł mi z serca nie moglam sie pozbierac wypalilam chyba paczke fajek wiem moze to glupie ale tak wlasnie na mnie takie rzeczy dzialaja , kamien spadł mi z serca dziekuje ... myslalam ze to dzieciatko juz nie zyje bo ta suka je zakatowała ale cale szczescie jest w wiezieniu ale czemu tylko 18 miesiecy? i do tego moze odzyskac prawa :( to mnie boli chory kraj Czarna- ja obejrzalam tylko minute i mam dosc takie suki tylko kara smierci jak mozna? taka mala bezbronna dziecine a na dodatek obok stoi chyba jego brat moze ma z 6 lat no jak tak mozna ja bym ta dziecine wziela jak bym miala warunki i gdybym mogla :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalinka wczoraj to oglądałam to aż się popłakałam:( Taka suk***krzywdzi dziecko a my bardzo byśmy chcieli i nie wychodzi:( Właśnie wróciliśmy z zakupów kupiłam sobie dwie bluzeczki rozmiar xl i majteczki:D teraz zjedliśmy kolację i czekamy aż przestanie PADAĆ!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MiMisiA - takie ku*** ktore dzieci miec nie powinny lub te ktore rodza i wyrzucaja jak smieci na wysypiska maja wlasnie dzieci na peczki i mnoza sie jak kroliki i z tym nigdy sie nie pogodze!!!My tez pragniemy zostac rodzicami i niestety takze nie mozemy sie tego doczekac choc badania moje i mojego M są w porządku.Wlasnie w sierpniu jestesmy zapisani w klinice i podejmujemy leczenie. Ja wlasnie jestem po cwiczeniach,ach dalam sobie w kosc i czuje sie wysmienicie;)mam nadzieje,ze jutro nie bedzie lac bo chce jechac rowerem do pracy,a wlasnie teraz idzie burza...milego biegania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jesteśmy:D Kilometr za Nami:D:P:D padam:D A brzuszków nie dam rady zrobić takie mam zakwasy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×