Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

||MimisiA||

Szukam koleżanek do wspólnego odchudzania -25 kg:) Kto ze mną??

Polecane posty

Gość vaniliova
marze o 60 kg ale 5 kg na początek wystarczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też marze o 60!:P może kiedyś się spełni!:D Oki to dam słodzik i zwykłe kakao bo innego nie mam?:( a same robicie kisiel czy taki gotowy z paczki???(wystarczy zalać wodą?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupuję w biedronce bo u mnie idzie tego sporo, bo mój synuś lubi. a ja robię sobie w kubku taki rzadki do picia, żeby się zapełnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmm:P może też zacznę je pić?:) ja mam w paczce różne smaki i wystarczy wodą zalać ale one mają 110 kcal?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zobacz dokładnie co jest napisane. bo na tych co ja kupuje to jest podana ilość kcal gotowego już z cukrem. tak jak na budyniu jest podane z lekiem 2% i cukrem. więc trzeba sobie samemu policzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo bym chciała do 26 maja ważyć 65kg. jedziemy z mężem na weekend do Krakowa i chcę ładnie wyglądać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest dużo cukru teraz czytałam:( No zrobię sobie ten twaróg z kakao słodzikiem iii???:P mały śpi?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śpi jeszcze :) a w tym zwykłym cukru nie ma. trzeba dodać, ale ja daję słodzik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zwykły mam też:) jutro sobie zrobię na podwieczorek:) A normalnie go robisz??? o 20 idziemy na dłuuugi spacer!:) a jak bym dodała do tego twarogu kakao i słodziku jendo zoltko???:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żółtka nie dawałam nigdy. do twarożku to mleko zawsze lub jogurt naturalny, migdały orzechy, rano owsiankę i owoce, różnie... kisiel robię normalnie ale daję więcej wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vaniliova
a co jadacie na obiad ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warzywka duszone z chudym mięskiem lub jajkiem sadzonym. teraz będą zupki warzywne, leczo, oj jak się nie mogę tego doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vaniliova
mniam lubię leczo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey czarna napisz coś o sobie!:):) fajnie coraz nas więcej mam nadzieję,że codziennie będziemy sobie tutaj pisać w miarę możliwości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mierzyłam się właśnie :) i wiecie co... w tyłku tylko 1cm ale za to w tali całe 5cm!!! i to w jakieś 3 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vaniliova
gotowaną pierś też lubię ;) staram się jeść dużo owoców i warzyw ;) ale u mnie ciężko o zdrowe jedzenie gdyż rodzeństwo nie zwraca na to uwagi ;( uwielbiają tłuste rzeczy ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vaniliova
no to mjluska89 ładnie ;) ja ostatnio się wzięłam za bieganie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to masz chociaż tyle, że Ci nie wyjadają Twojego jedzonka. najgorzej jest gotować dla kogoś osobno. mój mąż też lubi dobrze zjeść, więc pokusa na każdym kroku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez uwielbiam!!!!:D Do tego gotowana marchewka pietruszka!:D Głodna się robię:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×