Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Anulajataka

Opinie o Dr. Macieju Charazińskim

Polecane posty

Gość Anulajataka

Na jutro umówiona jestem na konsultację u Dr. Charazińskiego w Uni Klinik, nie wiem czy to dobry wybór, nigdzie wprawdzie nie znalazłam złych opinii na temat tego chirurga, ale może właśnie to jest podejrzane? Moje pytanie jest następujące: Czy któraś z Was robiła u Charazińskiego powiększenie piersi ? Jeśli tak to jakie wrażenia? Bardzo dziękuję za szczere odpowiedzi, bo strasznie stresuję się czy właściwej osobie "powierzę swoje piersi". Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agalof84
Cześć. Doktor Charaziński powiększał w styczniu piersi mojej koleżanki, która jest bardzo zadowolona. Też byłam na konsultacji u niego i jestem raczej zdecydowana na zabieg, ale brakuje mi jeszcze trochę kaski:) Według mnie konsultacja była rzetelna i uczciwa, a doktor nie obiecywał gruszek na wierzbie (mam sporą asymetrię piersi), ale widziałam piersi przyjaciółki i stwierdzam że warto zaoszczędzić i odpuścić wakacje w tym roku:) mam nadzieję że będę również szczęśliwa:) sądzę że warto, życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakiwe ceny
ma doktor Ch. za powiekszenie piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IzaCiark
a jak wychodzą noski u dr Charazińskiego? proszę Was bardzo o info. jestem umówiona do niego na poczatek wrzesnia na zabieg. szczerze mówiąc to jeszcze troche mało o nim info na tym forum i troszkę sie boję. W sumie zapisałam się na zabieg dlatego że w czasie gdy czekałam na konsultację to rozmawiałam między innymi z dziewczyną która przyszła na zdjęcie szwów z nosa. była ponad tydzień po zabiegu i wyglądała naprawdę dobrze. jej radość i pogaduchy z ludzmi pracującymi tam trochę mnie nakręciły. teraz oczekując na termin się zastanawiam czy zarażenie się optymizmem od jednej pacjentki to nie za mało. proszę zatem dziewczyny które robiły nos u dr Charazińskiego o jakieś info. może jakieś zdjęcia na priv :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niczego się nie bój, oddajesz się w bardzo dobre ręce :) Atmosfera w klinice super, czułam się tam bardzo dobrze, nie można nikomu nic zarzucić, rodzinny klimat. Jestem po operacji nosa u dr Charazińskiego i uważam, że naprawdę ma ten fach w ręku :D Mój nos jest obecnie obrzęknięty, ale widać, że jest świetnie wyprofilowany i równy, odpowiednich proporcji w stosunku do całej twarzy. Achh, co to będzie za kilka miesięcy jak zejdzie do końca opuchlizna i skóra się obkurczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DZAJKA
mam pytanie; xzy strasznie wygląda się zaraz po operacji nosa i czy jest bardzo spuchnięty ,gruby ??? jak ta skóra się obkurczy??podziwiam za odwagę.. ja jednego się boję tzw. okostnej, bowiem mam garbka i w takich przypadkach moze narastac ..to by mnie dobilo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeemilia
Bylam u tego pana na botoxie, nie powalil mnie uprzejmoscia ani podejsciem do pacjenta. No ale rozumiem skoro dla niego takie tam botoxy i inne to plotki i masowka ;) Zabieg byl udany i trzymal sie pol roku. Moge polecic. Przyjmuje na Ursynowie, a ceny w gabinecie kosmetycznym naprawde przystepne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZAJKA, nie wiem czy należy to generalizować, mogę powiedzieć jak to u mnie wyglądało. Ja miałam robioną totalną korektę, co łączy się z łamaniem kości. Dlatego moje oczy po operacji były zasinione i opuchnięte. Spod gipsu wystawał jedynie czubek nosa, był mocno uniesiony i nabrzmiały-wyglądał jak u prosiaka, ale proszę się nie zrażać. Z biegiem czasu wszystko się zmienia, jak schodzi opuchlizna, to czubek opada. Po zdjęciu gipsu trochę nie mogłam poznać swojej twarzy- wyglądałam jak chomik. Zawsze miałam widoczne kości policzkowe, a tutaj taka niespodzianka. Pięć dni później wszystko wróciło do normy. Proszę pamiętać, że ostateczny efekt zabiegu jest widoczny po kilku miesiącach. To jest zabieg, który uczy cierpliwości...naaaprawdę :) Nie minął nawet miesiąc od operacji, a ja już jestem zadowolona. Opuchlizna jest odczuwalna i widoczna tylko dla mnie, blizny praktycznie nie widać. Nos jest odpowiednio dopasowany, a z dnia na dzień wygląda coraz lepiej :) Mam nadzieję, że nic mi na nim nagle nie wyskoczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DZAJKA
hej, dzięki za info; nie powiem jestem trochę przerażona, tym co czytam, bo myślalm,ze szybciej to się goi, schodzi a skoro aż tak; pomijajac kwestię ryzyka, strachu, too nie fajnie; bo chcilam we wrzesniu wrocic do pracy.Jedno jest pewne ;chcilabym zrobic to i miec tyle wiary i sily ,ze wszystko się uda; bo dosyc mam juz zycia ,a raczej marnowania zycia zpowodu tego kompleksu; probowalam to zaakceptowac, ale jakos nie idzie, więc stwierdzilam ,ze moze cza na inną metodę walki z tym co mnie blokuje ,ogranicza, sparawia,że nie potrafię byc szczęśliwa... ale skoro mowisz,że wyglądlas zaraz tak jak chomik, uuuu to nie zaciekawia...kurcze...jednak po to bym to cchila zrobic, by czuc się lepiej we wlasnej skórze a nie gorzej, bo wtedy to juz bym się chyba calkiem zalamala..Podziwiam za odwagę i gratuluję; napisz jak teraz zczy jetseś zadowolona ze swojego wyglądu... u mnie trzeba by robic totalną korektę, mam na to ochotę, jedynie co mnie wstrzymuje to to ,ze mogloby byc gorzej ,a pozniej ne milabym kasy, bo na ta zbiralam tez dlugo, od kiedy zaczęlam pracowac.... pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DZAJKA
czekam na wypowiedzi... bo mam dylemat, bardziej lęk co bedzie jak pogorsze syt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem co czujesz, życie z kompleksem jest bardzo uciążliwe. Czasami sama się pukałam w głowę, że moim problemem jest nos, ale nie potrafiłam go polubić. Jeszcze jak się znalazł ktoś 'miły' kto mi o nim przypomniał dla żartu, bądź z wrodzonego chamstwa, to strasznie się czułam A swój pooperacyjny nos polubiłam tak bardzo, że już zapomniałam o starym :) Niestety ryzyko powikłań istnieje, ale to też zależy od pewnych czynników. Niekoniecznie od błędu chirurga. Jednak jest pewna rzecz, która mnie bardzo zaciekawiła na innym forum. Czytałam wypowiedzi ludzi, którzy sobie robią nawet dwie poprawki nosa, bądź trzy, a to tylko dlatego, że są rozczarowani efektem zabiegu. I nie chodzi tutaj o to, że zostali oszpeceni przez chirurga. Mieli jakieś chore wyobrażenie siebie po operacji i są rozczarowani tym, że zamiast malutkiego noska, widzą ładny, średniej wielkości nos. Nie biorą pod uwagę tego, że mały, zadarty nosek nie każdemu pasuje. Moim zdaniem to chirurg powinien zadecydować jaki będzie zakres operacji, o ile należy zmniejszyć nos, by było bezpiecznie i ryzyko powikłań było nikłe. Więc sama zobacz jakie to wszystko jest przewrotne :) W miarę jedzenia, apetyt rośnie. Najlepiej umów się na konsultację do chirurga, przecież nie jest to równoznaczne z umówieniem się na operację :) On Tobie przedstawi przebieg takiej operacji, powie jakie może przynieść efekty, oraz jakie mogą wystąpić powikłania i od czego to może zależeć. Będziesz mogła zobaczyć zdjęcia innych osób przed operacją i po. Ja polecam dr Charazińskiego, ale możesz umówić się przecież do kilku chirurgów, zobaczysz, który wzbudza Twoje największe zaufanie. Internet jest pomocny, zawsze dobrze jest porozmawiać z kimś, kto pod względem psychicznym rozumie Twój problem. Ale jeżeli chodzi o aspekt techniczny, to tylko rozmowa z chirurgiem może rozwiać Twoje wątpliwości. Sama zobacz, ilu ludzi, tyle historii, co może nieźle namieszać w głowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DZAJKA
dziękuję Ci kochana za wspieranie mnie, tak wlasnie robię i o wielu już od 2 lat przynajmniej konkretnie myślę o tym i czytam..chyba już wszystko przeczytalam; jutro mam konsultację u dr Charazinskiego, po jutrze u Kuczyńskiego, zupelnie inne miasto... nie wazne; z tych wszytskich najbardziej jakos im- po tym co czytalam o nich -zaufalam poki co... dzięki za wsparcie ; odezwę się w ndz ub sob po poludniu po konsultacjach... prze tel dr Ch. nie był zbyt przyjemny, ale nie o to chodzi, tylko, by byl skuteczny jak dla mnie...nie mam wyobrazenia cudu... cudem bedzie jak przestane o moim nosie myslec za kazdym razem ,ze ktoś go od razu widzi... bo widzę,że mnie rozumiesz i "życzliwych"też w moim życiu nie brakowalo i do tej pory się zdarzają...jakby to oe mnie zalezalo jak wygladam... dzięki, jak wrócę będę miala kilka zapytań. pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zrażaj się rozmową telefoniczną :) Doktor Charaziński jest bardzo profesjonalny, ja pod jego opieką-oraz reszty zespołu kliniki, czułam się bardzo dobrze i bezpiecznie. Mogłabym pisać w samych superlatywach. Mam nadzieję, że też to odczujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DZAJKA
hej. byłam u dr Ch. faktycznie rozmowa szczera , konkretna, szczególowa, rzetelna. Pan b. bardzo kulturalny , cierpliwy, spokojny w przeciwieństwie do innego lekarza u którego też byłam kilka dni poźnie. Mam pyt. czy u Was też dr Ch. zaczynał ,że może operacja się nie udać, ze to najtrudniejsze operacje, jakby w razie ewentualnosci to nie ...on...czy może chciał sprawdzic moją pewność i zdecydowanie..ale wydał mi się dużo ardziej konkrteny niz ten u kt bylam kilka dni pozniej na rozmowie...no i mily...nawet nie chce sypac nazwiskami..? no mialam taki komfort ,tylko obsluga tak mila ,ze az za bardzo, pan dr normalnie mily...Marzę o tym by to zrobic, tylko czy 1 3-4 tyg dojdę do siebie???i da się wyjsc do ludzi???proszę pomózcie, poradzcie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patorka
Ja robilam nos u innego lekarza jakies 2 lata temu i z tego co pamietam to wrocilam do pracy po 3 tygodniach i bylo w miare ok. Najgorzej bylo przez pierwszy tydzien. Efekt koncowy pewnie gdzies po 8 miesiacach. Sadze ze u wiekszosci osob jest podobnie. U doktora Charazinskiego (trafilam przez kolezanke po piersiach) zrobilam w kwietniu lipo. Wszystko dobrze. Czy byl mily? Dla mnie najwazniejsze ze byl przede wszystkim fachowy. Faktycznie od bycia milym maja tam inne osoby co na poczatku tez mnie zastanawialo. Przyjechalam do warszawy na konsultacje pociagiem 300 kilometrow i ich pracownik odebral mnie z centrum. Zdziwilo mnie to, bo w sumie to konsultacja a nie zabieg. Dzisiaj jestem w sumie po 3 wizytach tam i za kazdym razem jest podobnie przez co moja podejrzliwosc przerodzila sie w sympatie. Kilka lat mieszkalam w bremie i w sumie dobrze ze w polsce jakosc obslugi idzie w gore. Dr Ch. po tej swojej pierwszej "szczerosci" konsultacyjnej (jak czytam twojego posta to wiem o czym mowisz) rowniez budzi pozytywne uczucia. Najwazniejsze jednak ze moje uda i kolana sa takie jak chcialam. Co do twojego dylematu to powiem tylko tyle, ze niestety decyzji za ciebie nikt nie podejmie i jesli juz dojrzalas do tego to zrobisz, a jak nie to zrobisz jak dojrzejesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DZAJKA
dzięki za wypowiedż czyli podobne odczucia.. a czy to prawda ,ze okropna jest pozniej ceraa i skora zwlaszcza na nosie, bowiemsama generalnie miewam tendencje do krostek,a jak po zdjeciu gipsu -jak dbac o tak wrazliwy nos?? i cz trudno funkcjonowac od razu po? bo tez mam setki km do Wa-wy i nwm czy lepiej zatrzymac się do zdjecia opatrunku u znajom. czy w domu(jednak zawsze to u siebie),ale czy 4 godz podroz na to zle wplynie? czy fizycznie da się rad ę??/kto robił jescze nos u dr ChARAZINSKIEGO???????PROSZĘ O ODPISANIE I NAPISANIE SWOICH ODCZUC I TEGO JAK JETS????PLISSSS...POZDRO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doktor powiedział Ci po prostu prawdę, korekta nosa jest chyba najtrudniejszą operacją plastyczną. Decyzja należy wyłącznie do Ciebie. Cera po zdjęciu gipsu rzeczywiście jest nieciekawa, skóra się tłuści, wychodzą wągry. U mnie po jakichś 4 dniach już było w miarę dobrze. Twarz myłam żelem na trądzik, oczywiście nos trzeba baardzo delikatnie przemywać. Następnie stosowałam borasol. A co do funkcjonowania po operacji to bardzo indywidualna sprawa :) Ja teraz już wiem, że na samotne funkcjonowanie nie mogłabym sobie pozwolić przez tydzień...a co dopiero na samotną podróż. Ale większość ludzi już następnego dnia po operacji czuje się w miarę dobrze. To naprawdę zależy od organizmu. Również w tym przypadku decyzja należy do Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DZAJKA
hej jeszce raz wielki dzięki, czy ktoś gdzies znalazl jakies negatywne opinie, bo nic nie ma.... mam nadz ,ze tak bedzie w moim pryzpadku; sluchajcie a czy makijaż ukryje jakies siniaczki, opuchliznę czy nie da rady...? i czy jakies problemy poznjiej ze zdrowiem mailyscie?/np. zawroty glowy, mdlosci itp? pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patorka
i co u Ciebie Dzajka? zdecydowałaś się w końcu na tą operację nosa? przypomniałam sobie o Tobie, bo ostatnio po 2 latach od poprawy nosa, byłam na konsultacji u dr Charazińskiego na piersi. ale niestety można u mnie zrobić tylko plastykę piersi, a nie implant jak myślałam i mam teraz taki sam problem jak Ty :-))) tj. chciałabym a boję się. juz wiem o czym pisałaś :-( Ja akurat boję się blizn. widziałam wprawdzie sporo zdjęć pacjentek zrobionych przez Charazińskiego, ale były to zdjęcia najdłużej 6 miesięcy po zabiegu (to jego nowa klinika w której operuje na własną ręke dopiero od tego roku. wczesniej był pod dr Sankowskim). Piersi były faktycznie zajefajne pod względem nowego kształtu ale blizna była jeszcze widoczna. Czy któraś z Was może się podzielić swoimi spostrzeżeniami po podniesieniu piersi. czy blizny faktycznie po roku, półtora będą mniej widczne niż po 6 miesiącach. teraz dopiero sobie przypomniałam jak czekałam tydzień po tygodniu na obkurczenie się nosa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzojka
hej! zdecydowałam już dawno ; było , minęlo; początkowo nie byłam zadowolona, a teraz jest super!!!!!!!!!!!!! ten człowiek to najlepszy dr, ktorego kazdemu mogę polecić; Jest cudowny!!Jestem zadowolona.pozdrawiam wszytskich i odwagi, ale trzeba wiedzieć,ze tego się chce i dążyć!ponosi się samemu za to odpowiedzialność;) dzięki za to wsparcie i wasze wiadomości;)zwłaszcza przed;)Pewnie się jesczze odezwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesia102
Cześć noski. Napiszcie kto miał robioną pełną korektę nosa u dr. Charazińskiego i ciekawi mnie to dlaczego oblegany jest dr. Szczyt a dr. Charaziński jest równie bardzo dobrze oceniany w opiniach pacjentów a nie ma do niego tak ogromnych terminów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtek4791
Witaj , Dr Charazinski operowal mi nos stosunkowo nie dawno bo 28 pazdziernika nos zostal zmniejszony usuniety zostal garb i naaprawil przegrode , moge Ci go szczerze polecic, juz teraz nos wyglada duzo lepiej niz przed operacja ,jestem bardzo zadowolony czekam jedynie az opuchlizna calkowicie zejdzie , dr Szczyt podobno tez jest dobry no i napewno jest czesciej w mediach i dluzej na rynku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IzaCiark
cześć Wiesiu ja nos u dr Charazińskiego zrobiłam we wrześniu. niedługo minie 2 miesiące. początki nie były słodkie, ale po kilku dniach funkcjonowałam juz ok. został on wyprostowany trochę zmniejszony i podniesiony czubek. teraz już fajnie wygląda i jest według mnie super. ale na początku był sporo spuchnięty. W pełni mogę polecić tą klinikę gdzie się robiłam, naprawdę fajni i radośni ludzie. Sam dr Charaziński ma dość intrygujący sposób komunikacji z pacjentem, co z każdym kolejnym spotkaniem coraz bardziej mi się podobało. co do terminów oczekiwania to nie mam pojęcia, ale chyba Wojtek ma rację, że może chodzić o czas samodzielnego działania przez dr Charazińskiego. Z tego co ja się orientowałam to tak odległe terminy są u tylko u dr Szczyta, bo wszędzie indziej gdzie się orientowałam tj. u dr Bromy, Sankowskiego, Łonia, i w LuxMedzie to terminy były szybkie. Choć moja znajoma zoperowała się u Szczyta po 2 miesiącach od konsultacji, więc z tymi rocznymi terminami oczekiwania to też coś dziwnego. Tylko że u dr Szczyta jest strasznie drogo, a dla mnie to również było istotne. ale te ceny to pewnie przez ten program w tv. u dr Charazińskiego zapłaciłam 9tys. i dzisiaj po wszystkim już razem z mężem uważamy że wybór był optymalny czyli dobry lekarz, super opieka i nie tania, ale dopuszczalna cena. a 3 tysie w kieszeni hehe. Ja z przyczyn rodzinnych przygotowywałam się do zabiegu kilka miesięcy i powiem szczerze, że to chyba za długi okres, bo po głowie mi chodziły mi różne, nie zawsze mądre myśli - hehe. dzisiaj możemy powiedzieć, że pieniążki zostały wydane bardzo trafnie. Iza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha455
Bardzo dobry plastyk! Robiłam nos wygląda cudnie.W klinice Opieka pełna profeska, niezastąpiony Pan Andzej który zawsze udzieli pomocnych informacji. Atmosfera bardzo przyjemna ,czułam się jak u siebie. Napewno tam wroce jeśli zajdzie taka potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oo lady gaga
ale chyba dosyć młody stażem? Doświadczenie ważne, ale czy najważniejsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha 55
Cześć. Opiszcie jak pn dr zachowuje się na konsultacji , czy lubi jak się zdaje mu dużo pytań , jak podchodzi do sprawy poprawki i czy w ogóle bierze pod uwagę darmowej poprawki jakby to była wina lekarza. Jaką metodę wybiera przy operacji nosa trudnego do operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezproblemowa klinika
Cześć, klinika tak dba o pacjentów, ze z dogadaniem sie w kwestii poprawki nie będzie problemu. Naprawdę, leżąc tam rozmawiałam z pielęgniarką, która opowiadała mi jak sie zajmowano pacjentka, która dostala zakażenia piersi po powrocie do domu. Później przez chyba tydzień czy dwa, lezala w klinice za darmo, chociaż zakażenie wdalo sie z winy pacjentki, a nie kliniki. Wyleczono ją, implanty trzeba było oczywiście wyjąć i dopiero po bodajże roku można było wstawić nowe i w tej sprawie też się dogadali. Nikogo nie zostawiają w potrzebie, ja nawet dostałam od nich leki i opatrunki do domu, bo była taka potrzeba. Sam doktor Charaziński jest bardzo dobrym specjalistą i wydaje mi się, że nawet jeżeli coś do końca nie wyjdzie, to i tak nie oszpeci i nie skrzywdzi pacjenta. Chociaż nie wiem, czy w ogóle ktoś do tej pory był niezadowolony- nie słyszałam. A nawet jeżeli taki ktoś się zdarzył, to szybko został 'uzdrowiony'. Powikłania się zdarzają, ale po swoim przykładzie wiem, że pomogą. I jestem bardzo zadowolona z efektu zabiegu. Warto umówić się na konsultację i samemu zobaczyć. Każdy z osobna godny pochwały, cały personel tworzy świetną atmosferę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktoś z Was robił korektę uszu u doktora, jakie macie odczucia i zdanie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natala 56
Bardzo dużo opisałaś o klinice dr Charazińskiego. Interesuje mnie też ille dziennie operacji wykonuje dr czy szaleje tak jak dr Szczyt czy robi normalnie żeby się nie przemęczać i wykonywać dobrze swoją pracę. Napisz też jaką metodą operował Twój nos . I napisz swoje odczucia dlaczego dr Szczyt najbardziej jest oblegany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natala 56
Ponawiam pytanie o dr Charazińskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×