Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Anulajataka

Opinie o Dr. Macieju Charazińskim

Polecane posty

Gość Niezadowolona

Będę każdemu odradzać dr Charazinskiego. Jestem po pełnej korekcie nosa, jest okropny, niesymetryczny i moj poprzedni nos był ideałem w porównaniu do tego co mam teraz. Zdecydowanie nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Polecam dr Charazińskiego z całego serca.. jest mega profesjonalny, rzeczowy, konkretny. Bardzo miły i uprzejmy .. powiększyłam u niego piersi i jestem bardzo bardzo bardzo zadowolona 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

A może ktoś z was podzieli się zdjęciami przed i po? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pacjentka
Dnia 26.01.2019 o 15:10, Gość Niezadowolona napisał:

Będę każdemu odradzać dr Charazinskiego. Jestem po pełnej korekcie nosa, jest okropny, niesymetryczny i moj poprzedni nos był ideałem w porównaniu do tego co mam teraz. Zdecydowanie nie polecam.

Witam gość niezadowolona możesz pokazać zdjecia „po „na mojego emaila justynka7047@wp.pl

właśnie jestem umówiona na zabieg pomniejszania noska po Twoim komentarzu strasznie się waham 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pacjentka
Dnia 24.01.2019 o 13:01, Gość Natalia napisał:

Jestem ponad 16 miesięcy po operacji nosa. Niestety bardzo rozczarowana. Konsultacje, zdjęcia przerobione przed i po. Byłam zapewniana, że wszystko będzie zgodnie z wizualizacjami. Jednak nie jest nawet blisko. Doktor zrealizował tylko i wyłącznie własną wizję. Efekt operacji jest praktycznie żaden. Na konsultacji powiedział mi wszystko co chcę usłyszeć, a potem wszystkiego się wyparł. Wziął pieniądze, nie wziął odpowiedzialności. Teraz jestem narażona na większe komplikacje i dużo większe koszty, jeśli zdecyduję się na drugą operacja u kogoś innego. Do tego lekarza straciłam zaufanie. Jest bardzo dużo niezadowolonych pacjentów od tego lekarza. Z wieloma osobami rozmawiałam. Uważajcie.

Witam gość Natalia podzielisz się zdjęciami ze mną jestem umówiona na zabieg do dr justynka7047@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pacjentka
Dnia 1.03.2018 o 14:10, Gość gość napisał:

Niezadowolenie wynika z tego , że lekarz robi co innego niż się umawia przed operacją . Nie chodźcie do niego , jest nie miły , aroganci i strasznie zarozumiały. Chciałam poprawkę to się odmawiał , ze to ryzyko, ze nie wiadomo jak wyjdzie itp. Robi brzydkie nosy , szerokie . Przez niego popadłam w depresje , nie mogę się patrzeć na siebie . Nos jest nienaturalny i szeroki . Dziewczyny jeżeli chcecie mieć zdrowa psychikę nie róbcie operacji u Charazinskiego to partacz .

Poproszę o zdjecia po operacji justynk7047@wp.pl mam umówiona operacje nosa i zaczynam rozważać w ogole robienia tego u dr Ch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuz

ktoś robił w ostatnim czasie nos u dr? mam termin na 3.09, ale martwi mnie ta ilość negatywnych komentarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuz

tez byłabym bardzo wdzieczna za jakieś zdjęcia - suzanneswitalska@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skupin nos
Dnia 26.01.2019 o 15:10, Gość Niezadowolona napisał:

Będę każdemu odradzać dr Charazinskiego. Jestem po pełnej korekcie nosa, jest okropny, niesymetryczny i moj poprzedni nos był ideałem w porównaniu do tego co mam teraz. Zdecydowanie nie polecam.

Ja mam to samo. Tylko mnie oszpecil Skupin. Operacje nosa to jedno wielkie oszustwo. Moim zdaniem zawód chirurga plastyka powinien być zabroniony, bo robią nam jedną wielką krzywdę wizualno zdrowotna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frida

Bardzo polecam doktora Charazińskiego! Ponad dwa tygodnie temu miałam robioną CKN, 20.09 ściągnięcie szwów. Z garbatego, krzywego nosa, który był dwa razy złamany doktor zrobił mały, prosty, piękny nosek pasujący do mojej twarzy. Wszystko super się goi, nie mam problemów z oddychaniem. Jestem mega zadowolona! 
Chętnie pokażę zdjęcia przed i teraz 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Ja u doktora Charazińskiego miałam robione dwie operacje. Jedna to powiększenie piersi 5 lat temu a drugą teraz w marcu i była to plastyka brzucha. I powiem tylko tyle, ze jest to najlepszy doktor. Od początku do końca miałam wszystko wytłumaczone jak zabieg będzie wyglądał, co się da zrobić co nie oraz jak będzie to wyglądało po operacji itd. Nigdy nikt nie potraktował mnie w sposób nieodpowiedni czy niestosowny- wręcz przeciwnie! Efekty są powalające zarówno jednej jak i drugiej operacji. Ja jestem BARDZO ZADOWOLONA i z czystym sumieniem mogę polecić dr. Charazińskiego. Oczywiście posiadam zdjęcia i sprzed i po operacji także jeśli ktoś będzie chciał zobaczyć to mogę przesłać na maila. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak na mnie to te dwie Panie czyli pani Fryda i Monika wygląda na naganiaczkę i jakoś dziwnie obie Panie takie chętne do pokazania zdjęć, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
43 minuty temu, Gość Gość napisał:

Jak na mnie to te dwie Panie czyli pani Fryda i Monika wygląda na naganiaczkę i jakoś dziwnie obie Panie takie chętne do pokazania zdjęć, 

Dlaczego Pani sugeruje, że jestem naganiaczką? Po czym Pani wnioskuje? Uważa Pani, że nie ma zadowolonych pacjentek, które po prostu zabierają głos, bo chcą się podzielić najzwyczajniej na świecie swoimi pozytywnymi spostrzeżeniami ?Droga Pani a Pani zdaniem Pani na kogo wyglada? I jeśli Pani nos był taki wspaniały to moje pytanie brzmi po co osoba z idealnym nosem sobie go poprawia? Dla mnie to Pani wpisy sugerują o tym, że nie jest Pani prawdziwa, bo po pierwsze nie ma Pani odwagi podpisać się imieniem i nazwiskiem a po drugie to chyba żeby  się uwiarygodnić należałoby wstawić  zdjęcia tego jak to Pani pisze idealnego nosa sprzed operacji i okropnego nosa po operacji  ;) i dopiero dzielić się swoimi gorzkimi żalami. Bo pisać sobie może każdy i wszytko...i nikt nie ma pewności czy nie jest Pani słaba konkurencją, która nieudolnie próbuje wpłynąć na dobre imię doktora. Ja w przeciwieństwie do Pani nie mam nic do ukrycia i z ogromna przyjemnością podzielę się moimi prywatnymi zdjęciami z osoba, która zastanawia się nad wyborem i kliniki i lekarza. A Pani pluje jadem na lewo i prawo...miłego dnia ! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszpecona przez Skupina
5 godzin temu, Gość Monika napisał:

Dlaczego Pani sugeruje, że jestem naganiaczką? Po czym Pani wnioskuje? Uważa Pani, że nie ma zadowolonych pacjentek, które po prostu zabierają głos, bo chcą się podzielić najzwyczajniej na świecie swoimi pozytywnymi spostrzeżeniami ?Droga Pani a Pani zdaniem Pani na kogo wyglada? I jeśli Pani nos był taki wspaniały to moje pytanie brzmi po co osoba z idealnym nosem sobie go poprawia? Dla mnie to Pani wpisy sugerują o tym, że nie jest Pani prawdziwa, bo po pierwsze nie ma Pani odwagi podpisać się imieniem i nazwiskiem a po drugie to chyba żeby  się uwiarygodnić należałoby wstawić  zdjęcia tego jak to Pani pisze idealnego nosa sprzed operacji i okropnego nosa po operacji  ;) i dopiero dzielić się swoimi gorzkimi żalami. Bo pisać sobie może każdy i wszytko...i nikt nie ma pewności czy nie jest Pani słaba konkurencją, która nieudolnie próbuje wpłynąć na dobre imię doktora. Ja w przeciwieństwie do Pani nie mam nic do ukrycia i z ogromna przyjemnością podzielę się moimi prywatnymi zdjęciami z osoba, która zastanawia się nad wyborem i kliniki i lekarza. A Pani pluje jadem na lewo i prawo...miłego dnia ! 

Jakoś nie wierzę w te wpisy i w szeroko pojętą chirurgie plastyczna. Sama jestem po dwóch nieudanych operacjach nosa i gdybym miała pojęcie, jak będę wyglądać i oddychać po operacji, nigdy w życiu bym się na te zabiegi nie zdecydowała. Bo jest tragicznie. Nos nie pasuje do twarzy. Wyglada jakby został wykonany według jakiegos szablonu. To nie jest mój naturalny nos, tylko jakis sztuczny twór. Wyglądan z tym nosem okropnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

Witam, miałam wykonaną przez doktora Charazińskiego korektę nosa 16 września, czyli jestem równo miesiąc po operacji i jestem bardzo zadowolona. Po operacji zero siniaków, ale zapewne dlatego, iż nie miałam "łamanego" nosa, tylko ścięty garbek. Na pewno nos jest zgrabniejszy i bardziej pasujący do mojej twarzy niż "pierwotny" 🙂  Pan Doktor to fachowiec w swojej dziedzinie. Pozdrawiam! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuz

Wcześniej prosiłam o podeslanie zdjec, a teraz sama jestem 6tyg po operacji i jestem bardzo zadowolona:) wszystko sie ładnie goi, opuchlizna schodzi, nos jest w końcu prosty 

moge z czystym sumieniem polecic doktora Charazinskiego

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja jestem 3 lata po korekcie nosa u Charazińskiego i jestem bardzo niezadowolona. Chociaż po 3 latach zdążyłam się już trochę przyzwyczaić, to czasami jak spojrzę na mojego nochala to mnie krew zalewa, że wybrałam tego lekarza. Mój nos przed operacją nie miał garba a teraz ma, nie wiem jak on to zrobił a jednak mu się udało. Czubek zrobił mi okrąglutki jak piłeczkę i z jednej strony bardziej wycięty więc jest trochę krzywy (chociaż przyznaję, że i tak mniej niż od razu po operacji, z czasem sam się jakoś trochę wyprostował). Do tego na górze w bok wystaje kość więc nie jest równy tylko szerszy na górze, węższy na środku. To, że lekarz jest po prostu niegrzeczny i wyrzucił mnie z pokoju jak powiedziałam, że nos niekoniecznie mi się podoba, to szczegół, który bym wybaczyła gdyby zrobił mi ładny nos. ODRADZAM ODRADZAM ODRADZAM. Nie dorabiajcie tego beztalencia i gbura! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też dorzucę swoją opinię, może kogoś uchronię przed NAJWIĘKSZYM życiowym błędem.

Miałam operację nosa u ww. doktora. Wszystko miało być idealnie, nos miał być od A do Z taki, jaki chciałam. Spytałam się wprost lekarza, czy z tym nosem da się cokolwiek zrobić. Da się. Ok. Operacja. Wszystko niby ok, ściągnięcie gipsu po 10 dniach. Lekarz jeszcze dobrze nie ściągnął gipsu, a już powiedział, że "no jest ok, chociaż wy zawsze chcecie więcej"... Już wtedy zapaliła mi się czerwona lampka i słusznie... Efektu nie ma żadnego. Co kontrolę dostaję tekst "nic więcej nie dało się zrobić", no ciekawe... Jak to możliwe, że z ogromnych, obrzydliwych nosów lekarze potrafią tworzyć dzieła sztuki, a tu nic nie dało się zrobić?! To dlaczego nie zostałam poinformowana o tym na konsultacji?! Żałuję, że wybrałam tę klinikę, sugerując się niską ceną i krótkim czasem oczekiwania na operację. Lepiej było poczekać, wydać troszeczkę więcej, ale mieć śliczny nosek i spokój. Teraz muszę czekać półtora roku na konsultację u innego lekarza, a min dwa lata na drugą operację. Koszt tej operacji - nawet nie pytajcie. Słabo, naprawdę słabo. Uważajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×