Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Anulajataka

Opinie o Dr. Macieju Charazińskim

Polecane posty

Gość Rachel_0084
witajcie, umowilam sie na konsultacje do dr. charazinskiego (powiekszenie piersi) napiszcie prosze czy dobrze wam doradzil ksztalt oraz wielkosc implantow etc.? Anulajataka - co sadzisz po konsultacji? czy jestes juz moze po zabiegu? i czy orientujecie sie jak dlugo sie czeka na zabieg od momentu konsultacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynka77
Ja byłam jakiś czas temu na konsultacji w sprawie powiększania piersi. Operację mam już niedługo- w marcu :) Co do samej konsultacji to było bardzo konkretnie. Doktor mnie zmierzył,obmacał i od razu powiedział że takie i takie wkładki max mi wejdą, większych nie daje bo jestem szczupła i będę wyglądała źle. O powikłaniach powiedział,o cięciu itp. Po prostu wszystko było bardzo konkretnie i fachowo. Od razu wiedział co i jak. Co do samej konsultacji i obsługi w uni klinik pozytywnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kagda
witajcie, ja mam konsultację u doktora charazińskiego 27 marca a 8 kwietnia operację powiększenia biustu i nie mogę się już doczekać, mandarynka a kiedy konkretnie masz tą operację, napisz koniecznie jak się czułas po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha 55
Cześć. Piszcie też o wynikach operacji nosa u dr Charazińskiego a nie tylko o biuście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynka77
operację mam właśnie 27 marca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miiiimmmi
witam Was, a rozważałyście powiększanie piersi własnym tłuszczem? Macie jakieś zdanie na ten temat, bo ja tak właśnie chciałabym i zbieram na to kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynka77
Tylko trzeba mieć ten tłuszcz hehe :) U mnie go prawie brak i temu mam ograniczenie w wyborze rozmiaru implantu bo po prostu za duży mi nie wejdzie pod skórę... Ale podobno się nie opłaca, ponieważ z tego co słyszałam zabieg trzeba powtarzać częściej niż wymiana implantów (implanty 10-15lat) ( koszt ok 10 tys i wzwyż) i tłuszcz jak to tłuszcz- jeśli zdarzy ci się schudnąć to i powiększone piersi maleją. Ale na pewno jest to mniej inwazyjna metoda- nie wkładasz ciała obcego w swoje ciało. Ale co do naturalności, że wyglądają naturalniej to się nie zgadzam- są przecież implanty anatomiczne które wyglądają jak prawdziwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha 55
Mandarynka 77 napisz jak wyglądała twoja konsultacja u dr Charazińskiego, ile czasu Ci poświęcił, w jaki sposób mówi o samej operacji, o technice, jaką metodą będzie Cię operował, czy zamkniętą czy otwartą, w jaki sposób podchodzi do sprawy poprawki jakby coś wynikło z jego winy. Napisz swoje wrażenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kagda
mandarynka a gdzie będziesz miała umiejscowiony implant i jakie cięcie Ci zaproponował, ja też jestem bardzo szczupłą osobą i nie mam w ogóle piersi, więc podejrzewam, że będę miała pod mięsień, a podobno wtedy dłużej się dochodzi do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynka77
o jejku tyle napisałam i mi wykasowało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynka77
ok w skrócie : - cięcie doktor robi tylko pod piersią ( na konsultacji i tłumaczy, że to bezpieczniej niż cięcie po otoczce czy pod pachą) - implant będę miała pod mięśniem Konsultacja była krótka 15-20 min w gabinecie (plus potem ustalanie wszystkiego w recepcji). Krótka temu, że doktor mnie zmierzył, obejrzał i od razu wiedział, że wejdzie mi to i to. Dał mi do wyboru dwie wersje rozmiaru implantów (anatomiczne od razu takie przyjął, sama musiałam dopytać czemu nie okrągłe- temu bo jestem chuda i wyglądałyby u mnie źle i byłyby strasznie wysoko,pod szyje hehe). Przymierzyłam,obejrzałam się w lustrze. Powiedział o komplikacjach,co się dzieje,czemu się tak dzieje. Na co uważać itp. Ja zadałam parę pytań. Będę miałą Nagory (no są tańsze od Allegranów a różnicy co do czego to chyba nie ma). Co do poprawek i komplikacji to jest o tym punkt w dokumentach które dostaje się po konsultacji (kto chce to @ to przepiszę i powiem co mi w mailu na ten temat odpisali). Kagda- to ty masz już termin operacji a jeszcze nie byłaś na konsultacji tak? Boję się jedynie tego, że coś mi się zrobi np. po 3-4 latach i będzie trzeba usunąć implanty. Zostane wtedy znowu płaska jak deska dodatkowo z blizną która będzie widoczna bo przecież nie będzie już piersi która ją powinna zasłąniąć i z rociągnięta skóra która zostanie po wyjęciu implantu. Straszna wersja...gdybym miała chociaż duże A, żeby był widoczny zarys piersi pod bluzką i bez tych wszystkich staników,które trzeba wypychać bym się chyba nie decydowała. Aj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kagda
tak, jeszcze nie byłam na konsultacji, pierwotnie miałam ją mieć 15 kwietnia a operację pod koniec maja, ale zwolnił się termin na operację właśnie na 8 kwietnia,a że mi zależy żeby jak najszybciej to zrobić to mnie przesunęli i konsultację mi wcześniej zrobili, miałam na razie tylko konsultację telefoniczną na podstawie zdjęć, które wysłałam, wiem już że będę miała implant anatomiczny i na pewno niezbyt duży, ale konkretnie wszystko się dowiem na konsultacji u doktora jak mnie zmierzy itd, a o powikłaniach staram się nie myśleć, wierzę,że wszystko będzie ok, pozytywne myślenie podstawą sukcesu:-) od tylu lat moje życie jest ograniczone przez kompleks, dojrzałam wreszcie do tej decyzji i teraz się już nie mogę doczekać, jak sobie pomyślę, że wreszcie z dziećmi na basen będę mogła pójść czy na wakacjach na plaże wyjść bez skrępowania i kupić sobie bieliznę, to wszelkie złe myśli odpływają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kagda
czy wiecie może jak się ma operacja do okresu? bo niby w tych papierach co mi przesłali pisze że jest to zagrożenie dla terminu operacji ale nie jest napisane ze na 100% operacja się nie może odbyć, wiecie jak doktor do tego podchodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tinum
Jestem po powiększeniu piersi. Z tego co pamiętam powiedziano mi , że okres wyklucza wykonanie operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynka77
okres w trakcie niestety nie przejdzie....najlepiej być po tak mi powiedziano i też nie dzień,dwa ale więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kagda
kurcze, właśnie dostałam tydzień wcześniej niż powinnam, czyli czeka mnie zmiana terminu, porażka ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Na 27 marca jestem umówiona na konsultację do Charazinskiego, termin błyskawiczny a obsługa tel. już mi się spodobała mając wsteczne wrażenia co do innych klinik :) Czuję ,że tym razem to doskonały wybór, po samej rozmowie z panią Lenka, czuję się szczęśliwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tinum
Po operacji jestem dopiero 2 tyg. Jestem b. zadowolona - myślałam ,że będzie gorzej. Dr.Charaziński to prawdziwy profesjonalista, z moich minimalistycznych i " trudnych" piersi uzyskał fajny efekt. Opieka całego personelu na wysokim poziomie. Jeżeli coś jeszcze będę chciała poprawić, to wrócę do Uni Klinik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kagda
tinum, a jak się czułaś zaraz po operacji? da się samemu jakoś funkcjonować? marika masz już wyznaczoną datę operacji? bo konsultację mamy tego samego dnia;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tinum
Po operacji tylko przez pierwsze 2 dni czułam dyskomfort, tabletek p/bólowych nie potrzebowałam( wzięłam 1 profilaktycznie). Trochę się oszczędzałam, ale funkcjonować można normalnie. Do pracy wróciłam po tygodniu. Uszy do góry!!!-POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kagda
tinum a implant masz pod mięśniem? ja w sumie bólu się nie boję, jestem po dwóch cesarskich cięciach i pamiętam ból przy pierwszym wstawaniu z łóżka, więc jestem zaprawiona, przynajmniej tak mi się wydaje;-) marika we dwie zawsze raźniej;-) a operację mam 17 kwietnia i mam nadzieję, że już nie będę musiała przekładać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kagda
czy wiecie może od której strony jest wejście do kliniki? od radoszyckiej czy przewodowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wejsciedokliniki
Wejście do kliniki jest od ul. Radoszyckiej. Aż mi się miło zrobiło, jak wróciłam myślami do wizyt w tym miejscu i samego pobytu : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynka77
a ja mam już jutro zabieg :))) może się spotkamy gdzies na korytarzu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, Bardzo poważnie zastanawiam sie nad dr Charazińskim i operację chciałabym zrobic najlepiej już. W zasadzie jakieś realne dla mnie terminy to teraz albo po wakacjach. Jestem straszną panikarą i boję się tego co będzie po. Mozecie napisać wiecej o tym jak się czułyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×