Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Anulajataka

Opinie o Dr. Macieju Charazińskim

Polecane posty

Gość wejsciedokliniki
Jak masz zamiar zrobić operację, to najlepiej zrób to szybciej. Ja też miałam dwa terminy, tylko że ten drugi był rok później. I bardzo się cieszę, że mam to za sobą, lepiej przejść przez to szybciej, to po wakacjach już będziesz świetnie wyglądać, a nawet wcześniej. A co chcesz zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcę powiększyć piersi bo obecnie niewiele tam jest:/ Długo czeka się na konsultacje i operacje u dr Charazińskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kagda
ja na konsultację czekałam prawie 4 tygodnie, dzisiaj właśnie byłam,a operację mam za 3 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak to wyglada cenowo u dr Charazińskiego? wiem ze sama operacja to koszt 9000 tyś ale do tego dochodzą jeszcze implanty które są pewnie w różnych cenach. Pytam o taki koszt szacunkowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kagda
ja też 17, to może się spotkamy na sali;-) będziemy razem przez to przechodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kagda
mandarynka jak zajrzysz na forum to napisz jak się czujesz po operacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kagda
Ja też odliczam i pilnuje się żeby jakiegoś przeziębienia nie złapać, a ból na pewno do przezycia. Pamiętam jak cholernie bolało jak wstawalam z łóżka 12 godzin po cesarce, więc teraz pewnie będzie podobnie:-) ją mogłabym nawet jutro iść tak się nie mogę doczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mandarynka77 jak będziesz to odezwij się proszę bo mam parę pytań bo widzę , że dużo mamy wspólnego tak samo jak Ty jestem bardzo drobna i mam ledwo co A..:/ chciałam Ci zadać parę pytań jeszcze. Czekam na odzew!!:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha 55
Cześć. Piszcie o dr Charazińskim i jego operacjach nosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kagda
mam pytanie, czy któraś z was szczepiła się na żółtaczkę przed operacją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylva85
Hej. Ja zdecydowałam sie na operacje nosa. Byłam na konsultacji w lutym, a na operacje wybieram się pod koniec kwietnia. Staram sie nie myśleć że może być żle albo że coś się nie uda. Raczej staram się zająć innymi rzeczami do czasu operacji żeby nie myslec o tym wszystkim. Weszłam na to forum przypadkiem, raczej nie doszukuje się złych opinii bo po co mam sie sama straszyć ;) Spokój najważniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gab_01
Cześć, za niecałe 3 tyg. ide na operację powiekszenia piersi do dr Charazińskiego i mam wątpliwości co do wielkości implantów które wybraliśmy. Jesteście zadowolone z efektów? czy to co zaproponował doktor było tym czego oczekiwałyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kagda
a jaki rozmiar Ci dobrał? ja też się zastanawiam czy nie wyjdą bardzo malutkie, chociaż ja jestem bardzo szczupła i powiedział, że większe nie wejdą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gab_01
stanęło na 255, ja też jestem szczupła ale wysoka. Była też druga opcja 295, ale przy przymiarce to 255 wydawało mi sie spore, może to nie do końca oddaje efekt ta przymiarka. Poza tym oni mówią, że nie robią dużych. A Ty jakie masz mieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kagda
u mnie ma być 220, powiedział że to max jaki mi wejdzie, dla mnie to i tak będzie spora różnica, bo teraz nie mam nic, mówił że przy mojej figurze i wzroście będzie naturalnie, więc wierze mu na słowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gab_01
no mam nadzieje że wie co robi, że bedziemy wygladały naturalnie bo nie ma nic gorszego jak dla mnie niz nadmuchany biust pod naciągnieta skórą. W ogóle dowiedzialam się że u nich w klinice 300 to już duże implanty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha 55
Cześć. Ponawiam pytanie , kto operował nos u dr Charazińskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kagda
Hej dziewczyny napiszcie co wziąć ze sobą do kliniki na operacje piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po konsultacji odnosnie nosa. na konsultacji doktor opisal szczegolowo zabieg a sprawy administracyjne byly omawiane na recepcji. jestem zdecydowana na zabieg i planuje go na czerwiec ale jestem bardzo wystrachana. czy ktos moze mi napisac jak sie czul zaraz po wybudzeniu, chodzi mi o ta rurke. czy pamieta sie jak ja wyciagaja. boje sie ze mi tlenu bedzie brakowac bo nos oczywiscie bedzie zatkany setonami. i czy sie mocno w glowie kreci na wymiaty czy tylko troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kagda z tego co sie zorientowalam to pizame najlepiej rozpinana z przodu, szlafrok plus przybory toaletowe nic wiecej nie jest nam potrzebne. do zobaczenia w srodę ja zaczynam o 9:30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexa24
Hey dziewczyny, Ja podejmuje sie operacji nosa i mialam konsultacje u Dr, Charazinskiego w lutym i musze przyznac ze byk bardzo mily! Nawet pokazal mi pacjentke zaraz kilka godz po operacji nosa..niesamowite!Dr rownierz powiedzial mi wszystkie za i przeciw, nawet rysowal jak nos bedzie lamany co i jak bedzie zszywane itd! Musze przyznac ze bardzo mily personel tam pracuje a pan Andrzej Greda (chyba jakis asystent PA) zawsze jest mily i odpowiada na kazde pytania bo ja ciagle dzwonie:) Operacje mam na 9.07.13 wiec jestem podekscytowana! wiec zaczynam planowanie , badania itd ( bo w PL nie mieszkam) Napewno odezwe sie w lipcu i opowiem moje przezycia PO Pozdrawiam A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynka77
iskaiska88 odzywam się :) Miałam mieć zabieg 27 marca ale zachorowałam i musieliśmy przełożyć, na szczęście zwolnił się termin i zabieg mam już w ten czwartek :D:D A i zamówiliśmy większe implanty bo się bałam, że będą jednak za małe. Miały być 200ml ale będą 240ml to max maxów co mi wejdzie :) Się doczekać nie mogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kagda
cześć, mandarynka właśnie jak byłam na konsultacjach to doktor mówił, że odwołaną mają operację piersi i się zastanawiałam czy to przypadkiem nie twoją, czyli wyszło, że nie napiszesz wrażeń, bo ja idę pierwsza pod nóż;-) pewnie się miniemy w czwartek jak będę opuszczać klinikę marika jak mam o 12 operację czyli zaraz po Tobie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynka77
ja mam w czwartek o 10 zabieg :) A co ustaliliście na konsultacji, jakie implanty,jaka firma itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kagda
będę mieć anatomiczne, ale powiem szczerze, że nie pamiętam jaka firma albo przeoczyłam tą informację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynka77
kagda- napisz koniecznie jak dojdziesz do siebie :) może jutro się gdzieś miniemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynka77
kagda,marika777 - jak tam po operacji ? Zadowolone?:) Dr mówił, że miałyście 195 i 220 chyba ale przy zerowej wyjściówke? Bo mi jednak weszło 200 a nie 240 i tak myślę że są za małe jakoś większych się spodziewałam :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kagda
hej, ja miałam 225 i jestem bardzo zadowolona, czuję się już całkiem dobrze, ketonal był mi zbędny;) dziewczyny zdejmujecie ten stanik do kąpania czy nie wolno? bo doktor mówił że tylko gąbeczką się można umyć a pielęgniarka że można szybki prysznic wziąć i już nie wiem, ja przyznam że wczoraj zdjęłam żeby w końcu dobrze zmyć to pomarańczowe i flamaster,a wy? mandarynka a kiedy masz teraz wizytę? też w czwartek jak my? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×