Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Anulajataka

Opinie o Dr. Macieju Charazińskim

Polecane posty

Gość mandarynka77
Ja jeszcze nie zmywałam flamastra i tego pomarańczowego tylko wczoraj zdjełam stanik się obejrzeć :) Dziś to pozmywam - mi doktor mówił żeby nie moczyć przez tydzień tylko gąbeczką delikatnie żeby szwów nie zamoczyć. Tak ja mam wizytę z Wami :) Mam być tak 13.30.-13.45 to może porównamy swoje nabytki :) Ja też czuję się dobrze tylko noc to dla mnie koszmar tak mnie plecy bolą, nie umiem spać w takiej pozycji masakra ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynka77
kagda a ile masz w biuscie w tym białym staniku ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kagda
Teraz mam 80( pod biustem 67), w czwartek miałam więcej ale już opuchlizna mi trochę zeszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kagda
mandarynka napisz mi przez ile dni trzeba brać leki, bo tego sobie nie przepisałam z recepty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynka77
hej antybiotyk przynajmniej (nie wiem jak czopki) przez 5 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynka77
a jaki stanik na zmianę kupujecie? taki sam co dostałyśmy w klnice czy inny? wrzućcie linka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Zaczne moze od rozmiaru, mam 195 anatomiczne, uwazam ze rozmiar dobrany idealnie!!! Piersi są rowne i idealne:) Bol po operacji do zniesienia, spodziewalam sie znacznie gorszego a w domu nawet ketonalu nie otwieralam :) Jestem mega zadowolona z efektu, zluje ze kilka lat temu sie balam i zrezygnowalam z operacji.Tabletki stosuje sie przez 5 dni. zdjecie szwow mam w czwartek na 13: 30 wiec zobacze jak sie umiejscowily... Pod prysznic wchodze smialo a rany okrywam dodatkowo recznikiem by zbyt nie zamaczac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny a może wypowiedzieć się ktoś kto miał operację uszu? ja się właśnie przymierzam i szukam lekarza a o tym znalazłam wiele dobrych opinii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Gość : Hej ja tez planuje zrobic korektę uszu u doktora charazińskiego ,konsultacje mam umówioną na 15 lipca ..zobaczymy jak to będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć. Jak ustosunkować się do tej wypowiedzi. Jestem z daleka i nie wiem jakby mnie spotkało takie upokorzenie, tyle kilometrów drogi i tyle pieniędzy wydać . Więc jaka prawda jest o dr Charazińskim. http://rankinglekarzy.pl/lekarz/maciej-charazinski,28133/medycyna-estetyczna-laryngolog-alergolog-chirurg-plastyczny/warszawa/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej! chciałam spytać czy ktoś miał robioną korektę powiek górnych u dr charazińskiego? albo może jacyś znajomi? a jeśli tak to jaki efekt? bo naczytałam się tyle negatywów generalnie o zabiegach i wielu :przodujących" lekarzach w tej dziedzinie, że jestem przerażona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten lekarz podobno specjalizuje się właśnie w nosach-robi najwięcej tych zabiegów, gdzie inni chirurdzy robią najwięcej piersi... ja robiłam u niego uszy i jestem bardzo zadowolona jak na razie(5 dni po zabiegu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówisz nosy- jego specjalność? Masz kogoś po takim zabiegu, interesuje mnie zabieg poprawkowy! A jak długo ten człowiek wykonuje ten zawód, bo doświadczenie też ma znaczenie. Nie chcę znowu być królikiem doświadczalnym. Także jeśli kogoś znasz, masz zdjęcia to daj namiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie odradzam!!!!!!! Kilka miesięcy temu operowałam nos. Jestem załamana, nos jest krzywy i wygląda dużo gorzej niż przed operacją. Czekałam kilka miesięcy ponieważ zostałam poinformowana, że efekt jest widoczny później ale niestety jest tylko gorzej. Uni klinik jest nastawiona tylko na pieniądze, dobro pacjenta jest nieważne. Rzeczywiście atmosfera jest miła jak również personel ale doktor wręcz opryskliwy, jak dostał pieniądze reszta go nie interesowała. Przyznał, że nos nie wygląda dobrze, nie zaproponował mi żadnej korekty. Ogólnie nie polecam, miałam do wyboru kilku lekarzy z innych klinik i niestety dokonała złego wyboru. Myślę, że większość opinii jest wystawianych przez samych pracowników. Uważajcie i dajcie się nabrać na miłe słówka na konsultacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IzaCiark
we wrześniu minie rok od mojej operacji nosa i ja osobiście jestem bardzo zadowolona i mogę polecić dr Charazińskiego. W sumie wszystko odbyło się niemal książkowo. Sama podesłałam mu jeszcze dwie koleżanki. Jednej bez problemu spiłował garbka i ładnie zmienił czubek. Drugiej z nich która robiła uszy, jedno ucho po dwóch miesiącach trochę odskoczyło i w marcu zrobili jej za darmo poprawkę - nawet nie musiała się prosić. Teraz jest ok. Generalnie ludzie z uniklinik są bardzo kontaktowi i otwarci na pacjenta i robią tym doskonałe wrażenie. doktor Charaziński jest z pewnością bardzo dobrym specjalistą, ale na pierwszy rzut oka nie jest przykładem chodzącej sympatii, ale za to reszta ludzi to nadrabia z duzym zapasem. Jak najbardziej polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Justynaaa_
oj mały bład chcialam napisac do marika777...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexa24
Hej dziewczyny:) Ja jestem dzis 5 dzien po korekcie nosa u dr.Charazinkiego. Operacja przeszla ladnie i gladko..bez zadnych komplikacji..Personel byl super i swietna opieka. Nosek ladnie sie goi, juz zaczynam oddychac normalnie, nie ma wielkich siniakow i opuchlizna tez juz prawie zeszla.. Wracam do kliniki na ciagniecie gipsu w czwartek i jestem bardzo podekscytowana..Narazie widze tylko czubek nosa i widze juz wielka zmiane( moj nos byl , duzy, garbaty, z opadnieta koncowka) i bardzo mi sie podoba..mam nadzieje ze efekt koncowy bedzie super:) Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś miał zabieg modelowania łydki poprzez przeszczep tkanki tłuszczowej, jaki jest tego efekt,Moja jedna łydka jest dużo szczuplejsza od drugiej. Czy dużo tej tkanki wchłonęło sie po pierwszym zabiegu. Gdzie jest najtaniej? Rozważam możliwość konsultacji w Warszawie u doktora Gumkowskiego w AG klinik lub Uni klinik u doktora Harazińskiego. Byłam juz u doktora Chęcińskiego , ale mam wątpliwości, bo mam wrażenia że rzadko wykonuje takie zabiegi. Może ktoś wie, gdzie mają w tym zakresie większe doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość średnio zadowolona
siemka, tak czytam i widze ze charazinski skupia sie glownie na nosach, a czy ktos z was robil moze zmniejszanie uszu u niego?! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę o zamieszczenie mojej opinii, którą próbuję wystawić już kilka razy i cały czas jest odrzucana. Jestem niezadowolona z operacji nosa i każdemu kto zapytuje się mnie gdzie robiłam operację - zdecydowanie odradzam. Jestem około roku po operacji i wyglądam dużo gorzej, źle oddycham, a nos jest krzywy. Zmarnowane pieniądze, zły wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie zsmieszczalas ta wiadomość? Znanylekarz.pl? Wiesz ze to nieuczciwy portal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie W przyszłym roku planuję operację nosa właśnie u dr Charazińskiego i zastanawia mnie jedno, a mianowicie oddychanie buzią po operacji :( Tak naprawdę nie boję się tego zabiegu, ale martwię się czy dam radę oddychać buzią przez cały ten czas kiedy będę miała gips na nosie i te "tampony" ??? Domyślam się, że nie jest łatwo i miło, ale czy nawet trochę powietrza nie dociera nosem??? Może to jakaś paranoja, ale właśnie to mnie przeraża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CB
ja w wieku 5 lat miałam wypadek i tak połamałam nos, że przez lata wyglądał od przodu jak ogromna klamka. dwa miesiące temu Doktor Charazinski przeprowadził operację. Dzięki niemu teraz normalnie oddycham i wyglądam. będe mu niezmiernie wdzięczna do końca życia. Pierwsze 4 dni po zabiegu to byl koszmar. Złe samopoczucie, tampony w nosie itp. ale Operacja przeszła najśmielsze oczekiwania nie tylko moje, ale chyba rownież i doktora, bo sam nie spodziewał się aż tak dobrego efektu. Sądził ze w jakiejś mierze nos i tak pozostanie krzywy o czym mi mowił podczas konsultacji i przed operacją. Okazało się jednak że mojj do niedawna kinoll, jest teraz nie tylko dużo mniejszym ale i prostym nosem pasującym do mojej twarzy. U mnie rożnica przed i po operacji jest ogromna, ale to wynika z dramatycznego wyglądu nosa przed operacją. U dziewczyny z ktorą leżałam i ktora miała ściągany gips tego samego dnia to nos był po operacji też bardzo fajny, ale u niej zmiany były mniejsze. Jej nos był według mnie i tak bardzo dobry już przed operacją, ale ja mogę być na tym punkcie trochę spaczona. Na podstawie przeżytych osobiście doświadczeń mogę z ogromnym przekonaniem polecić tego lekarza jako doskonałego i uczciwego specjalistę. Uczciwie mowił mi, że operacja nosa to bardzo niewdzięczna operacja i efekt może nie do końca być doskonały. Dziękuje mu tym bardziej, że cenowo potraktował mnie ulgowo, gdyż cennikowo zapłaciłabym za tą operację 2 tys. więcej. Jeszcze raz wielkie dzięki. B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie poleciłabym dr Charazińskiego. Jak macie inne kliniki to wybierzcie inną. Nie daje dojść do głosu, nie słucha zdania pacjentów, on wie najlepiej, mimo iż nie jestem zadowolona z operacji nie byłam w stanie przekonać go, że zapłaciłam za operację dużo pieniędzy a efekt praktycznie żaden. Jest niesympatyczny i wcale nie taki wspaniały jak inni (myślę, że większość fikcyjnych) opisują. Zgarną pieniądze i tyle go interesowało. Zdecydowanie odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexa24
Nie rozumiem zupelnie skad takie Twoje negatywne nastawienie?? Kiedy ja bylam na konsultacji Dr.Charazinski wyraznie mi przedstawil przebieg operacji oraz jakie moga byc efekty PO! Nigdy nie obiecywal mi ze nos bedzie naj naj naj i ze absolutnie jakiekolwiek komplikacje sa wykluczone...Ja poddajac sie operacji bylam w 100% swiadoma ze np nos moze sie zle zrosnac..wiec nie obwiniaj lekarza! moze sama jestes sobie winna? Troche dziecinne zachowanie z Twojej strony.. Dziewczyny, ja dzis jestem 3 tyg po operacji i jestem MEGA zadowolona!!!!:D Juz zapomnialam ze mialam korekte nosa..Nie ukrywam ze nosek jest lekko obrzekniety, ale jak doktor sam wspominal ten obrzek utrzymuje sie przez kilak tyg a nawet miesiecy po operacji:) Najwazniejsze jest to ze jest prosty i ma zgrabna koncowke( nie jest juz taki wiszacy u dolu) Pozatym cala ekipa Uniklinik to profesjonalisci gotowi odpowiedziec na kazde pytanie:) Atmosfera w klinice jest cudowna, opieka 24 dobowa! Polecam goraco ta klinike ( a wiem ze nie jest latwo sie zdecydowac). Ja kierowalam sie intuicja wybierajac klinike, ale teraz juz wiem ze to byl najlepszy wybor! Dr Charazinski jest cudowny i odmienil moj wyglad z pieknego na jeszcze piekniejszy! ;) Na pewno wroce do Uniklinik!! Pozdawiam cala zaloge a wszczegolnosci Pana Andrzeja i Dr.Charazinskiego:) P.S Bardzo chetnie odpowiem na pytania dotyczace samego zabiegu, oddychania itd..a nawet moge pokazac pare fotek przed i po!:) Na pewno nie ma czego sie bac.. Zycze Wam powodzenia dziewczyny!!! Alex24/Dublin-Irlandia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja piszę swoje odczucia, każdy ma do tego prawo. Widocznie miałaś szczęście, że u Ciebie wszystko jest w porządku. Ja również zostałam poinformowana o operacji ale skoro zabieg miał polegać na ścięgu garba a ten garb pół roku po operacji wciąż jest i to nawet większy, skoro źle oddycham to według Ciebie to jest moja wina? W czym jest moja wina? Zapłaciłam pieniądze za to, że pogorszyli mój wygląd i stan zdrowia? Rozmowy podczas kontroli z doktorem nic nie dały. Zainkasował pieniądze i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexa24
W takim wypadku powinnas skontaktowac sie z kinika i na pewno znalazloby sie jakies rozwiazanie z tej sytuacji! Powodzenia zycze A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie najgorsze jest to, że się kontaktowałam i byłam u nich na kontroli. Stwierdzili, że tak się zdarza. Według mnie to nie jest profesjonalne podejście. Zbierałam na tą operację kilka ładnych lat i nic z tego nie mam. Widocznie nie miałam tyle szczęścia co Ty. Liczyłam się, że może coś nie wyjść ale byłam pewna, że do ewentualnej korekty inaczej podejdą, no to miałam właśnie tego przykład. Oni są mili jak wszystko jest w porządku a jak coś jest nie po ich myśli to zmieniają swoje oblicze. I bardzo zazdroszczę Tobie, że wszystko jest tak jak to sobie wymarzyłaś, ja niestety nie mogę tego powiedzieć. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patorka
cześć, postanowiłam się włączyć bo nie do końca wszystko mi się zgadza. Mogę się zgodzić z Tobą że Charaziński nie jest typem najbardziej uprzejmego i wiecznie uśmiechającego się lekarza. Pewnie nie jest też tak, że jest wyjątkowy i genialny i się w ogóle nie myli - takich lekarzy nie ma. Wg. mnie specjalistą jest bardzo dobrym i zyskuje po kilku wizytach ale rozkręca się długo. Ale do tego nie zamierzam nikogo przekonywać bo to może być subiektywne. Najbardziej dziwi mnie jednak informacja że wszyscy w klinice mieli Cię gdzieś jak poszłaś niezadowolona na kontrolę pooperacyjną. Szczerze to do nich nie pasuje i musiałoby się wydarzyć coś nadzwyczaj dziwnego w Twoim przypadku. Nie mówię wyłącznie o drze Charazinskim, ale o szefostwie kliniki. Akurat co to jest dbanie o pacjenta po operacji to tam wiedzą. Wiem o czym mówię bo robiłam tam lipo (15 miesięcy temu) i podniesienie piersi ( w lutym tego roku). Co do moich relacji z nimi mogę mówić w samych superlatywach, ale u mnie obyło się bez jakichkolwiek powikłań pooperacyjnych. Ale akurat w dniu kiedy robiłam piersi to jako drugi zabieg tego dnia był robiony poprawkowy nos. Skakali przy niej jakby zarobili na niej ze sto tysi, a tymczasem jak mi powiedziała ta operowana dziewczyna robili to całkowicie za darmo. Ostrzegali ją że szału może nie być, ale szopek podobno nie robili. Wierzę w to bo czemu miałabym jej nie wierzyć. Obydwie byłyśmy tym pozytywnie zaskoczone bo wiele już wyczytałyśmy na forach jak to jest z uprzejmością przy poprawkach. Dam Ci dobrą radę. Jedź do nich albo zadzwoń jeszcze raz i rozmawiaj z wymienianym wielokrotnie na tym forum panem Andrzejem. On i ta bardzo ładna właścicielka kliniki mają realny wpływ na to jak to wszystko tam funkcjonuje. To jest ich klinika i jestem pewna, że jeśli tylko medycznie da się zrobić u Ciebie skuteczną poprawkę nosa to oni to spokojnie załatwią. Wiem tylko żeby zrobić poprawkę to musi upłynąć jakiś czas od zabiegu i nos musi się do tego kwalifikować. ale co i jak to nie wiem więcej bo na szczęście nigdy nie potrzebowałam poprawki. życzę Ci powodzenia i cierpliwości w gojeniu Patorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×