Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Anulajataka

Opinie o Dr. Macieju Charazińskim

Polecane posty

Gość gość
Niezadowolenie wynika z tego , że lekarz robi co innego niż się umawia przed operacją . Nie chodźcie do niego , jest nie miły , aroganci i strasznie zarozumiały. Chciałam poprawkę to się odmawiał , ze to ryzyko, ze nie wiadomo jak wyjdzie itp. Robi brzydkie nosy , szerokie . Przez niego popadłam w depresje , nie mogę się patrzeć na siebie . Nos jest nienaturalny i szeroki . Dziewczyny jeżeli chcecie mieć zdrowa psychikę nie róbcie operacji u Charazinskiego to partacz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również nie polecam, nos jest gorszy po operacji niż przed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne że na początku były same dobre opinie a teraz nagle same złe???i w dodatku zwykle krótkie...w może jakieś wyjaśnienie co jest złego....???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja operację u dr Ch. Miałam w lutym, bałam się strasznie efektu po zdjęciu opatrunku.Nos spodobał mi się już od razu po zdjęciu opatrunku bo wreszcie nie mam na nim garba, mimo że jeszcze był spuchnięty, rysy twarzy złagodniały, koniuszek nosa jest zaokrąglony, przegroda prosta, lepiej jest z oddychaniem...Dr Charaziński wg mojej opinii jest konkretny, ja wolę jak ktoś nie owija w bawełnę...Jestem zadowolona bo zrobił taki nos który pasuje do.mojej twarzy... Nie ma lekarza z którego wszyscy ludzie byliby zadowoleni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i trudno mi się odnieść do tego że robi szerokie nosy. Oglądałam zdjęcia po operacji i wg mnie te nosy wyglądają normalnie, mój poprawiony nos wcale nie zrobił się szerszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj nos jest nienaturalny, zadarty, po prostu brzydki. Teraz mam dopiero kompleks. Lekarz nie sluchal tego co mowie i tego co oczekuje, zrobił jak uważał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak długo jesteś po operacji nosa??? bo nos potrzebuje czasu na wygojenie i na początku może wydawać się zadarty bo jest spuchniety, z czasem opuchlizna schodzi i nos opada nieco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Operacje miałam rok temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odradzam go każdemu. U Charazinskiego nos wygląda zaraz po operacji prawie tak samo jak po 2 latach tylko jest bardziej spuchnięty i wychodzą na nim niedoskonałości po czasie( np.odlam kostny).Przechodzilam to. 2 lata bez normalnego oddychania i z mega slabą psychiką bo schrzanił. 2lata zmęczenia, wiecznego niedotlenienia i patrzenia w lustro na brzydki nos, który był kompleksem już z dzieciństwa. Chciał robić poprawkę ale się nie zdecydowałam bo sie go obawialam i słusznie. Teraz jestem kilka dni po kolejnej operacji (poprawkowej U innego lekarza) i mega kosztownej a już wiem, ze zaczynam oddychac. Wiem też od osoby z sali operacyjnej, że jak otworzyli mój nos do poprawki to myśleli , że przeszłam rozległy uraz a nie wcześniej operacje plastyczną poprawiającą wygląd i funkcjonowanie nosa. Nie wiem skąd tyle dobrych opini. Ja niestety też się nimi zasugerowałam żałuję bo straciłam kasę, zdrowie i radość życia. Rozumiem że mogą być niedociągnięcia, może się coś nie tak goić ale spartaczyć nos do tego stopnia żeby inni lekarze się dziwili i nie mieć sobie nic do zarzucenia. Nie wiem jak to nazwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość .Napisz kto wykonywał poprawkową operację nosa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda ze wcześniej nie było tylu negatywnych komentarzy, w życiu nie zdecydowałabym się na zabieg który zamiast poprawić jakość mojego życia spowodował depresje i niezadowolenie ze swojego wyglądu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo chyba negatywne opinie z jednego znanego portalu są usuwane, pewnie po interwencji. Moją usunięto i tyle ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to tak mogą sobie ot tak usunąć negatywną opinię???Ja na szczescie póki co jestem zadowolona, z oddychaniem też w porządku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qww
Dr. Charaziński to świetny specjalista chirurg, wszystko dokładnie wytłumaczy , wysłucha pacjenta i ma ogromną wiedzę, :) tutaj możesz poszukać więcej informacji o nim, polecam :) https://ranking.abczdrowie.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta ostatnia wiadomość to chyba wiadomość sponsorowana...Nie wiem na ile rzetelne moga być opinie w takim rankingu skoro okazuje się, że te niepochlebne można zwyczajnie usunąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMiła
A czy ktoś robił lifting twarzy u Dr. Charazińskiego , na razie jestem umówiona na konsultacje na wrzesień .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robiłam u Charazińskiego lifting i nie byłam zadwolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMiła
A znasz jakiegos lekarza godnego polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMiła
Możesz napisać cos więcej co było nie tak ile masz lat itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Charaziński zrobił mi cięcie w widocznym miejscu czyli przed uchem to po pierwsze a po drugie jak tłumaczył mi inny chirurg nie pozszywał mięśnie powięzi , zrobiłam powtórny lifting u Kazimierza Kobusa i byłam naprawdę zadwolona, mam 55 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem że również świetnym chirurgiem jest Łątkowski .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze jedno dodam Charaziński robi lifting w znieczuleniu ogólnym a Kazimierz Kobus w miejscowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMiła
Bardzo Cię proszę abyś sie odezwała co było powodem niezadowolenia czy jakieś komplikacje czy efekt ostateczny? Dla mnie to ważne bo to twarz .Pozdrawiam i czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z efektu ostatecznego byłam nie zadwolona (godz 15:41) żadnych komplikacji zdrowotnych nie miałam, jestem osobą zdrową. Osobiście odradzam Charazińskiego ale ostateczna decyzja należy do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMiła
Nie chodziło mi czy jesteś zdrowa ale czy nie było komplikacji krwiaki , uszkodzenia nerwu. Piszesz bardzo oszczędnie a ja pytałam o cos konkretniej Np. szyja była mało napięta ,twarz .Czy np wcześniej lekarz robił jakaś symulacje i obiecywał konkretny efekt a potem okazało sie ,ze nie jest to co oczekiwałeś lub uzgodniłaś. Czy np zgłosiłaś ,ze efekt nieciekawy odmówił poprawki. Pytałam tez o wiek ,dla mnie to istotne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 18:33 nie miałam krwiaków czy uszkodzenia nerwu, jednak widoczna blizna i nie pozszywane mięśnie powięzi dawały niezadowalajacy mnie efekt, poprawkę robiłam u innego chirurga (po co miałam robić ją u Charazińskiego ?). Mój wiek napisałam w godz 15:41. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMiła
Oj nie widzę tam wieku , dlaczego? Bardzo dziękuje za poświęcony czas , a jaki lekarz robił poprawkę . Czy obecnie jest ok? Bardzo proszę przeczytać ten wpis z 15:41 , bo ja wieku nie widzę. Zależy mi na poleceniu lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMiła
Przepraszam gapa ze mnie już wszystko jasne . Doczytałam odpowiedni wpis . Wszystkiego dobrego i serdecznie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMiła
Mam jeszcze prośbę kiedy robiłaś tel lift o Prof. Kobusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia

Jestem ponad 16 miesięcy po operacji nosa. Niestety bardzo rozczarowana. Konsultacje, zdjęcia przerobione przed i po. Byłam zapewniana, że wszystko będzie zgodnie z wizualizacjami. Jednak nie jest nawet blisko. Doktor zrealizował tylko i wyłącznie własną wizję. Efekt operacji jest praktycznie żaden. Na konsultacji powiedział mi wszystko co chcę usłyszeć, a potem wszystkiego się wyparł. Wziął pieniądze, nie wziął odpowiedzialności. Teraz jestem narażona na większe komplikacje i dużo większe koszty, jeśli zdecyduję się na drugą operacja u kogoś innego. Do tego lekarza straciłam zaufanie. Jest bardzo dużo niezadowolonych pacjentów od tego lekarza. Z wieloma osobami rozmawiałam. Uważajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×