Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Anulajataka

Opinie o Dr. Macieju Charazińskim

Polecane posty

Gość gość
A jak było u was czy doktor, przyznał się do błędu czy mówił, że jest ok i to tylko wasza wyobraźnia? U mnie nie mogę powiedzieć, że jest jakaś tragedia. Ale idziemy tam, żeby żeby wyglądać, lepiej ja wyglądam albo podobnie albo i gorzej? Najgorzej denerwuje mnie to, że wygląda to mega nienaturalnie i na pewno z czyms takim nie mogłam się urodzić ;// To mnie najbardziej boli odrazu widać, że coś jest nie tak ;//Wszyscy mowią mi, że powinna się cieszyć, że tylko tak wyglądam i że mogłobyć dużo gorzej. Ale za co ja płaciłam pieniądze i cierpiałam, żeby czuć się ze sobą jeszcze gorzej. Niedługo idę na konsultację, jestem ciekawa czy nadal bd słyszeć, że jest dobrze. Cieżko mi isc na poprawkę do osoby ktora twierdzi ze to co mam teraz wyglada dobrze ;p Znowu cierp a efekt moze byc jeszcze gorszy. Od razu mowie ze nie oczekiwałam cudów tylko naturalnego nie rzucajacego się w oczy efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowy nosek
Mam pytanie do gość ? Co u Ciebie jest nie tak ? Dlaczego piszesz , że jest podobnie lub gorzej. U mnie doktor nosa nie zwęził , wiec jest szeroki . A u Ciebie co dokładnie się Tobie nie podoba . Jak możesz to napisz coś więcej.... Co do poprawki to u mnie lekarz wyraził zgodę na moją poprawkę, ale też powiedział , że on to by zostawił tak jak jest teraz . Tylko ja napierałam , więc się zgodził. W sumie to jednak mnie przekonywał , żebym nie robiła poprawki bo "nos wcale nie wygląda źle" . Wiesz myślę , że poprawka to jest tym razem koszt dla lekarza, a nie dla nas , no i kolejne ryzyko, że może być naprawdę gorzej. GOŚC powiedz mi czy masz już wyznaczony termin poprawki ??????????? , czy se zastanawiasz??. Ja już mam nowy nosek prawie dwa lata , ale nie ukrywam mysle o poprawce cały czas ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie chce sobie robic poprawki, szkoda mi zycia na to znowu sie meczyc, ale denerwuje mnie arogancja lekarza i mowienie ze moje uszy sa dobre ;D jedno jest wbite w glowe od gory a dol dalej mi odstaje bo tam nie bylo korekcji, drugie odeszlo od gory dolem dalej odstaje a srodek jes wbity podobnie jak gora w lewym. Jak podasz meila moge Ci wyslac zdjecie bo ciezko to opisac ;p Wyglada to tak jakbym miala tylko platki. Ogolnie uszy powywijane w kazda strone :P Po drugie ciezko mi poddac sie ponownej korekcje osobie,ktora moje koszmarki uwaza za ladne ;DD Wczesniej nie wiedzialam jak to boli a teraz wiem i nie poddam sie znowu temu z wlasnej woli. Uszy wygladaja mega nienaturalnie, nie mozna powiedziec nawet ze sa przecietne. A moze lepiej zapisz sie na jakis kurs makijazu zeby go troche ukryc ;] Ja mam troche lepiej bo moge ukryc swoje uszy pod wlosami ; ] i mysle o tych kolszykach nausznicach zakrywaja cale ucho prawie ;p Ja tez uslyszalam, ze moje uszy nie nadaja sie do poprawki ;D To jest twoja decyzja i sama musisz zdecydowac, czy chcesz probowac, drugi raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowy nosek
Do gość. Teraz rozumiem , Ty miałaś robione uszy . Tak jak mówisz uszy to można jeszcze włosami przykryć a nosa niestety nie . Zgadam się z Tobą w 100 % , ta arogancja i podejście lekarza co do poprawki też mnie denerwuje. U mnie niby lekarz zgodził się na poprawkę , ale z drugiej strony tak mi ją odradzał , opowiadał jakie mogą być negatywne konsekwencje po drugiej operacji , że w pewnym momencie to nawet mnie zniechęcił do poprawiania nosa . Wiem jedno nos mi się nie podoba i uważam kasę wyrzuconą w błoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To są koszty z jego strony, także dlatego ;] Czytalam gdzies na forum, ze lekarz po dosc nie udanej operacji, powiedzial dziewczynie, zeby znalazla sobie inne problemy w zyciu a niebrzydkie uszy ? Szkoda, że takich reflekcji nie mial przed pierwsza operacją. Troche to smutne. Mi tez szkoda pieniedzy, ale chyba najbardziej tego bolu, tylko sie nameczyc zresza ja nadal sie mecze. i po co ? Jezeli wszystko Ci sie ladnie pogoilo nic Cie nie boli, to odpusc to sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorszy partacz !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowy nosek
Do gość z wczoraj , Taki wpis się pojawił " najgorszy partacz" - możemy coś więcej się dowiedzieć , dlaczego , aż tak ostro !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem osiem miesięcy po nosie u dr Charazińskiego, a w styczniu miałam robioną liposukcję wraz z piersiami. Teraz juz wszystko jest super. nos na samym początku trochę mi wygarbił, ale jak robiłam cycki to praktycznie nie było juz po tej opuchliźnie śladu. jestem super szczęśliwa bo kichol miałam kiedyś na grubo. implanty mam 290 pod mięsień i wyglądają swietnie. liposukcja nie był duza bo troszkę biodra, uda i sam brzuch. teraz mam wreszcie dobre proporcje które mam nadzieję utrzymać na dłużej. niezadowolonym uczciwie współczuje i życzę cierpliwości, a tym co są bardziej zadowolone polecam jednak napisać coś od siebie, bo widziałam tam mnóstwo dziewczyn, a z kilkoma dziewczynami naprawdę mocno zadowolonymi sama rozmawiałam. w końcu tych kontroli trochę miałam. ;-) i w starej i w tej nowej klinice. a jak zauważyłam to te proporcje na forum w ostatnim czasie są raczej zachwiane, bo pisza niemal wyłącznie dziewczyny które cały czas żyją w tym niezadowoleniu. rozumiem to oczywiście, ale realnej proporcji przy tak dużej ilości operacji to raczej to nie oddaje. wiem po sobie że juz po pewnym czasie wydaje sie, ze i to i tamto miałam ładne od zawsze ;-) jakbym nie miała zabiegu. a tak nie jest i warto o tym napisać. dodam jeszcze że przyszłam do niego z polecenia innej dziewczyny po cyckach. Ja całkowicie i w 100 % polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna96
popieram koleżankę z nocnego wpisu. mnie doktor wkładał implanty 1,5 roku temu temu. anatomiczne 325. ładne i naturalne. nawet bardzo ładne. dziewczynom które sie wahają przed zabiegiem chcę powiedzieć że warto spełniać marzenia. oczywiście wszystko z głową. ale doktor nie zgadza się na bardzo duże implanty pod miesień więc z tego co wiem to ryzyko automatycznie jest mniejsze. pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może implanty lekarzowi wychodzą ładne ,ale Nosy nie polecam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O kurde, jestes odwazna ;] az 3 operacje, ja nawet gdyby ta wyszla by mi dobrze, nigdy wiecej ;p soory dziewczyny ale naprawde nie warto tak cierpień dla wygladu. Natura to natura ;] A lepiej miec jakis kompleks i nakrzekac na jedna rzecz. Bo co jezeli jedna operacja sie uda to zaraz znajdzie sie 10 rzeczy do poprawy. Takze dziewczyny jestescie piekne i nie robcie sobie niepotrzebnej krzywdy ;] To co zrobi chirurg zostanie z wami na zawsze i powrotu juz nie bd ;] Ja czekam az mi sie to zagoi i przestanie wkoncu bolec i bd szczesliwa. Operacja to jednak duze ryzyko i tylko w telwizji jest tak pieknie mam nowe cycki i moje zycie zmienilo sie o 360 stopni ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aaa i jak jestescie zadwolone to wstawcie zdjecie chetnie popatrzymy na te cuda ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znieczulenia były 2, bo liposukcja i piersi robione były razem, ale zakresem operacji to faktycznie 3. a odważna faktycznie jestem. operacji zupełnie nie żałuje i nie chcę nikogo straszyć, ani namawiać. chcesz i masz kasę to rób. odpowiedni lekarz to podstawa. a ja za takiego uważam Charazińskiego. każdy ma swój rozum i sam za siebe powinien decydować. zrobiłam 3 operacje i gdybym musiała to bym je wszystkie powtórzyła. Moja sprawa i tyle. co do zdjęć tonie ma oczywiście najmniejszego problemu, ale wyślij swój adres to podeślę ci zdjęcia. sprzed, zaraz po i teraz. Oczywiście liczę na zdjęcia od ciebie takze. jak minie rok i całkiem zejdzie opuchlizna i jak będziesz chciała to też podeślę. mówie teraz o zdjęciach nosa bo zdjeć cycków przed operacją nie mam. i ten kpiący ton o cudach nie jest potrzebny bo z pewnością nie poprawia klimatu rozmowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty patrzysz na to inaczej bo jestes zadwolna, olgamazurek@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgodnie z umową podesłałam ci zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej mozesz i do mnei podesłac zdjęcia noska , chiałabym zobaczyc jak wyszedł udany nos dr charazińskiemu awerty741@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
awerty - zerknij na swojego maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też poproszę o zdjęcie noska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przepraszam nie podałam maila: miriam228@wp.pl Proszę jeszcze raz o zdjęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ogóle bawią mnie komentarze osób zadowolonych i stawianie doktora w roli cudo twórcy. On dostał za to pieniądze i to jest jego praca i powinien ją wykonać dobrze. A to ze mi popsuł wygląd i ze wstydzę Sie wyjsc z domu to co. Przeciez jest świetnym specjalista i jak śmiem w ogóle mówić zle na jego temat. Po operacji u niego wyglądam gorzej i nie jest to tylko moje zdanie. On oferuje mi pomóc tylko ze przez niego są te problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vi_ki
Cześć Dziewczyny, Czy któraś robiła u dr. ostatnio piersi? Możecie coś powiedzieć o klinice Promedion i o samym przebiegu operacji, narkozie, bólu? vi_ki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DGR
Co jakiś czas tu wpadam, z ciekawości. Faktycznie jest tak, że osoby niezadowolone żyją ciągle w tym niezadowoleniu i częściej piszą na forum - tak jak napisała któraś z was jakiś czas temu. Osoby, którym nosy/cycki się podobają są szczęśliwe i nie zaglądają już tu, bo po co? Ale uwierzcie mi, poznałam na wizytach wiele zadowolonych osób. Ja osobiście swój nos robiony 1,5 roku temu oceniam na 8/10. Żaden lekarz nie jest cudotwórcą, także nie oczekujcie, że będziecie mialy np nos idealny jak z okładki. Ja miałam nos okropny dlatego jestem mega szczesliwa, ze wyglada teraz tak jak wyglada. Swojego czasu podesłałam na maile kilku dziewczynom zdjęcia, z tego co wiem dwie się zdecydowały na operacje i są zadowolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak długo czekalyscie na operacje po konsultacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oszpeconym zostanie sie na cale zycie takze nie wiem jak moge byc zadowolona skoro codziennie musze patrzec w lustro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marginota
cześć Vi_ki. ja tam robiłam implanty u dr Charaznskiego w tej nowej klinice. wszystko ok i ładnie. piersi nawet bardzo. na szczęście zgodnie z planem. narkoza spoko, a bólu było trochę ale raczej w domu niż zaraz po operacji. leki przeciwbólowe i antybiotyk brałam 5 dni. Do przeżycia. Miejsce bardzo spoko, ale jesli chcesz się dowiedzieć coś więcej to podaj maila i wolnej chwili ci opiszę moje doświadczenie i opinie. a odpowiadając koleżance odnośnie czasu ile czekałam na operację to w moim przypadku było to trochę ponad miesiąc od konsultacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vi_ki
vi_ki@interia.pl Bardzo chętnie dowiem się więcej o przebiegu Twojej operacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć kto robił nos u Charazińskiego i jak to wygląda i ile czeka się na operacje od konsultacji. Przyznam szczerze że zastanawiam się miedzy dr. Charazińskim a dr. Bromą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kami_la
Hej dziewczyny ja też zastanawiam sie nad poprawą biustu :) marginota czy mogłabym poprosić też poprosić o opinię na temat operacji :) kamilcia2668@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej słuchajcie wczoraj w telewizji oglądałam SEKRETY LEKARZY , widziałam tam dr Charazińskiego operował nos. Czy doktor już nie pracuje w UNI kLINIK ? co się stało z UNI KLINIK -robiłam tam nos 2 lata temu . Miałam iść na poprawkę po nosie robionym przez dr Charazińskiego . Byłam umówiona na poprawkę ale nie mogłam się zdecydować co do terminu. Ciekawe co z tymi pacjentami z Uni Klinik. Jak coś wiecie to napiszcie czy pacjenci z Uni Klinik mogą poprawiać nosy w nowej klinice i czyja ta klinika jest ? to mnie bardzo ciekawi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uniklinik a ta nowa to to samo taki sam skład także raczej na pewno możesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×