Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość An.Ja.XX

PRZEDSZKOLE PRYWATNE, doradzcie prosze

Polecane posty

Gość gość
Również postanowiłam wybrać przedszkole prywatne. Nawet nie chciało mi się męczyć z próbami dostania się do przedszkola publicznego. Zdecydowałam się na przedszkole www.niezapominajka.net.pl w Warszawie. Jest to przedszkole integracyjne, które kładzie duży nacisk na integrację i wspólne zabawy z dziećmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwracajcie uwagę czy przedszkole ma wlasną kuchnię bo jeśli tak to warto wtedy nawet zapłacić więcej. Katering to zło konieczne, jedzenie co z tego, że czasem dobre jak przywożone w plastikowych pudełkach i w takich serwowane. Od dawna wiadomo jakie to szkodliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aabuenaa
My uczęszczamy do przedszkola TeVizja ul.Piekarnicza Gdańsk, córka ma zapewnioną bardzo pfrofesjonalą opiekę przez super ciocie, jak lubi mówić. Dużo się uczy poprzez rózne zabawy , każdego dnia ma doczynienia z matematyką. Wychowawcy stosują nowoczesne metody nauczania np. gry dydaktyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem o wiele lepsze są przedszkola prywatne. My wybraliśmy akurat Bystrzaki z Rzeszowa. Mają wiele ciekawych zajęć, angielski z absolwentami filologi, gimnastyka z fizjoterapeutką, logopeda, w kazdej sali oczyszczacz powietrza - wiadomo za co się płaci. Chociaz uważam że czesne nie są wysokie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viganaa
My tez mieliśmy to szczęście, że mogliśmy sobie pozwolić na posłanie dzieci do przedszkola prywatnego. Zdecydowaliśmy się na placówkę Towarzystwa Edukacyjnego Vizja ( znajduje się na Wawrze na ulicy Patriotów 148 ). Nauka Baby English 5 razy w tygodniu, dzieci poznają też tajniki matematyki. Oczywiście jest też czas na zabawę i czas spędzany na świeżym powietrzu. Ciocie dbają o bezpieczeństwo maluchów, kontakt z dyrekcją też ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poziom nie ma porównania. Córka chodzi trzeci rok do Sowy w Częstochowie, przedszkole językowe. W stosunku do dzieci z publicznych różnica jest kolosalna, ale tam dzieci mają kilkanaście minut tygodniowo na pierwszym roku i niewiele więcej na kolejnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile tego języka jest dziennie w przedszkolu językowym? Wszystkie dzieci dają radę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sowa w Częstochowie - ile godzin dziennie dzieci mają z angielskim? Tak mniej więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość zajęć jest językowa ;-) Dzieci po polsku mają przede wszystkim rozmawiać w swoich domach. Ważne żeby rodzice nie niszczyli tego angielskiego swoim. I tak to powinno wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrz koniecznie na to, czy przedszkole ma własne podwórko i własną kuchnię. Jedzenie z kateringu nie jest najlepszym pomysłem. Tak samo jeśli dzieci muszą być prowadzone na publiczne place zabaw. Lepiej mieć wszystko na podwórku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dziecko po 4 latach w przedszkolu językowym może... do 4 klasy podstawówki nic nie robić, bo i tak umie więcej. Ale zapisaliśmy oczywiście na angielski prywatnie, bo chcemy, żeby dalej córka się rozwijała. Uważam, że to była dobra decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie sparzyłam na przedszkolach prywatnych, byłam w jednym z córką, później udało sie dostać jakimś cudem do publicznego i tam było świetnie :) a te dodatkowe zajęcia z przedszkola prywatnego uzupełnilismy zapisując małą na rytmikę w Artyzie w Szczecinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na czym konkretnie się sparzyłaś w przedszkolu prywatnym? Konkrety prosimy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli idziesz do normalnego przedszkola prywatnego, sprawdzonego, to wiadomo, że będzie ono bez porównania lepsze niż jakiekolwiek publiczne. Tego akurat nie da się przeskoczyć i raczej każdy to przyzna. Różnice w poziomie, w wyposażeniu i w innych elementach są po prostu diametralne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zgadzam się, że dzieci po przedszkolu prywatnym, które mają dużo rozwijających zajęć mają lepszy start w przyszłość. Moje dziecko po latach spędzonych w Tequeście umiało już podstawy angielskiego i hiszpańskiego. Teraz jest w podstawówce i kontynuuje naukę bez problemów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaa

Polecę nowe przedszkole publiczne na Dobrego Pasterza, chodzi mi o Fair Play. Mam nadzieję, że uda mi się tutaj zapisać synka bo w sumie otwierają się za miesiąc a ja jeszcze nic nie załatwiałam. Miejscówkę poleca mi bardzo bratowa, zostawiają tutaj swojego młodszego synka w prywatnym żłobku i bardzo z bratem chwalą za opiekę, warunki itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Bardzo niskie czesne w przedszkolu masz przedszkolefairplay.info.pl/krakow-banacha-31//, a warunki praktycznie idealne, do tego mnóstwo zajęć w cenie i dodatkowych możliwości. Kilka przykładów to opieka psychologa, zajęcia kreatywne i to nieźle rozbudowane. Syn spędza w przedszkolu praktycznie cały dzień, ale wraca zadowolony, nie skarżył się nigdy. Nie przypominam też sobie nieporozumień w kontakcie z opiekunkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaaa

Córkę zapisaliśmy do Smoczej Doliny po zajęciach adaptacyjnych. Fajne wykończenie przedszkola, kreatywne podejście i to naprawdę. Bardzo ciekawe bajki i prowadzenie dzieciaków. Trzylatki to słuchają wychowawczyni z otwartą buzią 😄 Śmiesznie to wygląda momentami. Bardzo mi się podoba i jak płacisz to masz wrażenie, że pieniądze na coś idą konkretnego. Nie czujesz straty po prostu. Już sam ten fakt powinien cię przekonać do rozmowy. Nie nawołuję, po prostu mówię, że przedszkole jest godne zaufania. Wiem, że to ciężka decyzja, więc się nie śpiesz. Oczywiście ul. Fiszera dla doprecyzowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje szkraby chodzą do prywatnego przedszkola językowego, tzn. najmłodsze do żłobka, ale w tej samej palcówce na Żoliborzu, dzieciaki teraz zaczęły tam Summer Camp, więc się nie nudzą, opieka stoi na najwyższym poziomie więc i ja codziennie jest o całą dwójkę spokojna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna88

Spokojnie możesz sobie zajrzeć na www.przedszkolefairplay.pl – bardzo miłe przedszkole, zorganizowane w odpowiedni sposób, masz gwarancję, że dziecko będzie tam się bardzo dobrze czuło, dodatkowe zajęcia też bogato przygotowane więc na pewno warto to miejsce wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeżeli prowadzicie własne prywatne przedszkole to polecam wam zapisać sobie kontakt do firmy mobilnemiasteczko.pl Od nich zakupicie odblaski i elementy mobilnego miasteczka, dzięki którym będziecie mogli nauczać dzieci podstawowych zasad poruszania się po ulicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My serdecznie polecamy Tequestę - kameralne grupki, rewelacyjni nauczyciele, psycholog, logopeda, bogata oferta zajęć dodatkowych i inne atrakcje dla maluchów, czy można chcieć czegoś więcej 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×