Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Podnoszę bo chcę

DUCHU CAFE NIE GNIEWAJ SIĘ JUŻ

Polecane posty

Gość etametam
my mamy wibratory ,a ty musisz sie łapą zaspakajać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość końbysieuśmiał :).;0ij-=..,.,.
:D:D:D:D piąteczka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość końbysieuśmiał :).;0ij-=..,.,.
Kurva -złoty obsrany medal od kafe dostaniesz :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrz co znalazłem :D 15:56 Zuzanna Amelia & 14 Niektorzy z tu obecnych tworza swoiste rodzinki , myslę , ze te grupy sa dosc ciekawe pod względem psychologicznym . Zaczynamy ! Rodzice : iftar i kucharz niezdarny Ich dzieci : tamari Rodzice : leniuszek i duch cafe Ich dzieci : żeleczek i nadzieja8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14.05.2012] 16:28 [zgłoś do usunięcia] końbysieuśmiał :).;0ij-=..,.,. jestem Kryśka i mszczę się za Grzesława Nancjan z powodu Kolberka35 nie było mnie na cafe a nie z bijatyki jaką mieliśmy.Teraz podszywa się pod Kryśkę.Mam maila do niej i telefon.Zadzwonie niebawem i sie dowiem czy Ona to jest czy podszyw koliberka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość końbysieuśmiał :).;0ij-=..,.,.
pudło 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nancjan, w duchy wierzysz:P:D Wies zo tym,ze zanim to wstawiła napisała Zuzia do mnie na mailu.Powiedziałem wstawiaj wiekszy ubaw będzie:DJakbym Cię nie polubiał przez rozmowy nigdy byś się tego nie dowiedział:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duch czyś zdurniał
Kryśka jest inteligetna, a Kolberkowi tego kunsztu brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nancjan, wiecej takich nicków jest co za moim przyzwoleniem dym robia.:DNie myśl sobie że taki frajerzyna ze mnie i nie wiem o tym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natomiast jedna pomarąńczka gustuje w nienawiści do mnie,gdyz nie adoruję jej.Co Ci będe tłumaczył chyba taki durny nie jesteś jak zauwazyłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzę co się dzieje. Nie możesz z nią jakoś porozmawiać? złagodzić sprawę? Parzcież to potrafisz zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nancjan,-- myślisz że tego nie robiłem.Ona jest świecie przekonana że mam sztab pomarańczek(w/g niej pieski) ,którzy na moje polecenie dym robią i dokuczają ustawicznie.Wiesz co nancjan opadaja mi rece i j8uż nie reaguję na to.Jak długo można przekonywać a ONA wie lepiej ode mnie.No powiedz sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otóż miałem z koliberkiem kontakt mailowy i na GG.Wmalowala i scren do GG w/g niej kompromitujące materiały o mnie.Więc wysłałem do 8 kobiet na maila każdej z osobna o zapytanie aby się ustosunkowały do tego materiału na moim GG.Po ok.tygodniu wszystkie kobiety co mam GG z nimi pękały ze śmiechu mówiąc ,ze postawiła mnie na piedestał a siebie ośmieszyła.Nie będe pisał jak sie wyrazały bo tutaj jest publiczne forum a to byłoby uwłaczajace do koliberka.Nie będe tego kasował, kazdy kto będzie ze mną na GG, niech sobie poczyta linki z cafe i swoje poglade na to ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo to już jest niezdrowa atmosfera. Chyba za bardzo bierze na serio kafeterię i musi jej naprawdę zależeć na Tobie, że tak się mści. Współczuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duch u
to czym jej podpadłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brawo fałszywy duchu
nancjan już je ci z ręki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczynam się gubić w tych wszystkich wojnach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nancjan,- już nie wytrzymała i Cię opierniczyła.A co sie dziwisz jak 7 lat tutaj koliberek przebywa,życia innego nie ma przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo koliber jest falszywa
klamczucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłem u Koliberka na temacie jako rozbitek.Wyszedłem gdyż w realu mi sie skomplikowało i nie miałem czasu tutaj przebywać.szukałem w necie przepisów.Nawet sobie nie wyobrażasz w ciągu 3 miesiecy schudłem 25 kg z stresów i ważyłem 69kg.Teraz już jest ponad 1.5 r więc waga jest ponad 80 kg.Życie troche sie ustabilizowało lecz koliberek prześladuje mnie ustawicznie,ze nasyłam na nią pieski.Gdzie nie jestem rozwala mi rozmowy.Nie zawsze sie jej udaje bo kobiety ,ktore rozmawiam nic przeciwko mnie nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale Ty się duchu
potrafisz wybielić i w żywe oczy kłamać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście zablokowałem maile i GG i wiecej kontaktu ze mna nie będzie miala.No cóż za duzo dobroci okazywałem JEJ a ona mnie w mordę kopała.!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17:23 [zgłoś do usunięcia] ale Ty się duchu potrafisz wybielić i w żywe oczy kłamać-------i kopie nadal!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc nancjan,pomyśl tak na zdrowy chłopski rozum po cholere mam te żabe jeść i tutaj przebywać??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozwalają mnie te"pieski" które wysyłasz :D Ale tak poważnie mówiąc, ta kobieta jest niesamowicie zazdrosna o Ciebie. Jak jej się chce za Tobą po całej kafe latać i psuć rozmowy z innymi kobietami. To smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×