Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 Szerloka holmsa wersja ona

M贸j stary mnie chyba zdradza!

Polecane posty

Go艣膰 karolcia bez
masz cieniu 馃憚 autorko obetnij mu jaja:D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 m艂oda7777
my艣la艂a艣 ze nikt sie nie kapnie, podszywie nikt nie jest taki t臋py wcale tego nieidzie zauwa偶y膰 my艣la艂as ze literki przemienisz i nikt sie nie kapnie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ty Szelroku...Dobre ,tylko szkoda ,偶e to nie orgina艂:(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Uwaga, uwaga g艂upie baby :-D Og艂aszam konkurs na najlepszy ci膮g dalszy tej jak偶e przejmuj膮cej historii. Nagroda dla najlepszej: ruchanko :classic_cool: o艂 jeeeeeee

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 przeciez to nie autorka
jest....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
pozdochlast wsadz sobie gdzies taka nagrod臋 :P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
A wi臋c... co powiesz male艅ka ...na DWA ruchanka ... skoro jedno jedno jest niesatysfakcjonuj膮ce? :classic_cool:

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 jak w dupkie
to ja chcem :P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ani to 艣mieszne podszywie ani nie艣mieszne, raczej 偶a艂osne:) Witajcie kobitki:-D Wczoraj wracaj膮c do domu znalaz艂am karteczke obok drzwi, 偶e przyjedzie o 17 aby porozmawia膰, 偶e dlaczego posune艂am si臋 do tak radykalnych krok贸w i wymieni艂am zamki, rzeczywi艣cie przyjecha艂, nie otworzy艂am, dar艂 si臋 w niebog艂osy, 偶e kocha, 偶e z tamt膮 to jednorazowa przygoda bla bla bla. By艂am u adwokata, z艂o偶ymy pozew o rozw贸d, jego powiadomi tylko o dniu rozprawy, detektywa tak偶e wynaje艂am, czekam teraz na rezultaty, z tego co m贸wi艂 detektyw dupek nie poszed艂 do pracy, ci膮gle siedzi w domu, zobaczymy co dalej.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Luuuu
Czemu jeste艣 taka zawzieta? Mo偶e to faktycznie by艂 nic nie znacz膮cy skok w bok. Nie dasz mu szansy?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
R臋ce i nogi opadaj膮. Nagroda, b臋dzie dla tej kt贸ra napisze najlepszy ci膮g dalszy historii. No偶 baby, czytajcie 偶e zrozumieniem :-o :classic_cool:

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 marjaga
ha ha ha jak skok w bok mo偶e by膰 nic nie znacz膮cy!!!!!! mo偶e mi to wyt艂umaczysz bo dla mnie to niepoj臋te co piszesz

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ja wiem o co ci chodzi pizdo.... ja sie napoc臋 ,a nagrode zgarniesz ty:P Bo jak pisa艂am ,taka nagroda to tylko dla pustego faceta

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 bardzo mi przykro Szerloka
naprawd臋... Czytam od pocz膮tku i do ostatniej chwili mia艂am nadziej臋, 偶e wszystko si臋 wyja艣ni w inny spos贸b i b臋dzie dobrze. Nie wyobra偶am sobie odkry膰 czego艣 takiego, nie wiem jak bym to znios艂a. Najprawdopodobniej przez najbli偶szy rok nie podnios艂abym si臋 z 艂贸偶ka :( Mam s艂ab膮 psychik臋. Dlatego podziwiam Twoje trze藕we my艣lenie, ogarnianie spraw typu wymiana zamka czy adwokat. Bardzo Ci kibicuj臋 i podziwiam Twoj膮 si艂臋. Ja jestem tch贸rzem i s艂abeuszem. Od razu zacz臋艂abym sobie wyrzuca膰, 偶e to moja wina :O

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kjn,.jn
Brawo autorko!! trzymam kciuki za Ciebie! a dupek ma za swoje, niech wie, 偶e si臋 szanujesz i nie bedziesz z kims kto Cie zdradza! 馃尲 dla Ciebie 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Poczyta艂am Wasze wpisy i chyl臋 czo艂a- rzadko si臋 zdarza, 偶e podobny temat nie zaczyna si臋 od s艂贸w: "Le偶臋 i p艂acz臋 bo nie wiem co robi膰". Tak to jest jak osoba, z kt贸r膮 kilka lat zjada si臋 codziennie 艣niadanie, a wieczorem k艂adzie przy niej w 艂贸偶ku okazuje si臋 jada膰 艣niadanie r贸wnie偶 w innym towarzystwie. I go艣ci膰 w innym 艂贸偶ku. I trzymam mocno kciuki- r贸b tak, 偶eby by艂o dobrze, ale teraz- jedynie Tobie. I m膮dra baba jeste艣, rad nie potrzebujesz :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Bietka 123
Ufff,nieciekawie,ale trzymaj si臋 autorko-jeste艣 艣wietn膮 kobiet膮,dasz sobie rad臋 i znajdziesz faceta,na jakiego zas艂ugujesz. A tego dupka pu艣膰 z torbami-niech popami臋ta na zawsze,czym grozi zdrada A swoj膮 drog膮 to dupek totalny-my艣la艂,偶e wykiwa psychiatr臋 ? Chyba za ma艂o w Ciebie wierzy艂 :D Do pracy nie chodzi,bo sie pewnie wstydzi,偶e sprawa si臋 wyda艂a ,Wzi膮艂 zwolnienie,ale co dalej ? A gdzie on teraz mieszka z tymi swoimi a偶urowymi ciuchami ? :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 alexaaaa11
Oj :) takiego obrotu sprawy misiaczek nie spodziewa艂 sie nawet w snach :P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Jak m贸j m膮偶 by mi taki numer wyci膮艂 ,to mamunia pogoni艂a by w choler臋 . Trzymaj si臋 i pisz ...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
bardzo mi przykro Szerloka, kochana a sk膮d w Tobie tyle pesymizmu? S艂abeuszem? Tch贸rzem? Te dwa przymiotniki idealnie pasuj膮 do dupka, ale nie do fantastycznej kobiety, wiernej, dobrej, po czym to wnioskuje? Po Twoim po艣cie, g艂owa do g贸ry!:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 to z pewno艣ci膮 to
szerloka sama sobie odpowiadasz?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 bardzo mi przykro Szerloka
Dzi臋ki Szerloka 馃尲 :) bardziej wierzysz we mnie ni偶 ja sama w siebie ;) Znam swoj膮 psychik臋 niestety, oj kruuuuuchuuutka ;) Ej! ale to ja chcia艂am Ciebie pocieszy膰 a nie odwrotnie ;) Ciesz臋 si臋, 偶e dobrze si臋 trzymasz, wydaje mi si臋, 偶e jeste艣 w dobrej formie i tak trzymaj!!! :) Wierz臋, 偶e to wyjdzie Ci tylko na dobre, 偶e los ma w zanadrzu kogo艣 wyj膮tkowego dla Ciebie :) Jak by Ci si臋 czasem zacz臋艂o robi膰 smutno, pomy艣l, 偶e to co prze偶ywasz teraz, to jest tylko etap przej艣ciowy, za kt贸rym czeka szcz臋艣cie :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 bardzo mi przykro Szerloka
hihi........zreszt膮 co ja tu b臋d臋 dawa膰 z艂ote rady psychiatrze... :P Sama wiesz najlepiej jak sobie to "przet艂umaczy膰", by nie da膰 si臋 smutkom :) pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 netowa dziewczyna
Pami臋taj szerloka ...jestesmy z Toba.Szansy drugiej NIGDY.Da艂am i co...powt贸rka z rozrywki.Da艂am, bo bardzokocha艂am .Pami臋taj facetowui ufa sie jak spi to to przy Twoim boku.Pozdrawiam Ciebie i inne babceczki.:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 szkoda mi ....
misiaczka, ze na taka siekiere trafil....:(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×