Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szerloka holmsa wersja ona

Mój stary mnie chyba zdradza!

Polecane posty

Gość dfgfhgfgy
specjalnie na karcie zapisywal smsy, zeby nie bylo slady na komorce. sprytny misiaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szerloka śledzę Twój wątek od samego początku, bardzo mi przykro że jednak Twoje podejrzenia się potwierdziły. Wywnioskowałam, że jesteś mądrą, zaradną i przebiegłą kobietą dlatego na pewno sobie poradzisz. Teraz tylko pytanie nurtujące... co zrobisz z tym fantem... ale to jeszcze nie czas na takie pytania...Pozdrawiam i powodzenia życzę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opserwatoriumświń
Głupie baby, smsy zapisują się na kom nie na sim, to jest prowo grubymi nićmi szyte. Ale wy we wszystko wierzycie, ten topik jest rodem z filmu Brazylijskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuja prawda, bo u mnie smsy
zapisują się na telefonie. ale nie przeczę, że może to być prowokacja. jednak smsy na karcie tego nie przesądzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuja prawda, bo u mnie smsy
koorwa :O na karcie sim własnie się zapisują. źle napisałam. już mi sie jebie wszystko :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opserwatoriumświń
Ciekawe jak nieznając numeru telefonu ani pin udało się jej wejść na karte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie gadajcie bzdur jakąś u mnie zapisują się na sim...do każdego telefonu gdzie włożę kartę sms-y są!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Malutka_
Ja mam zapisywane na sim. Jeżeli zmienię telefon to automatycznie na nowym wraz z przełożoną kartą wskoczą mi smsy. To jest kwestia ustawień. Tak samo jest z kontaktami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuja prawda, bo u mnie smsy
Pragne podzielić się z wami moim problemem, który nurtuje mnie od lat i spędza sen z powiek. Otóż nagminnie i nałogowo podkradam się do pacholąt spieszących do szkoły i kradnę im z ciężkich plecaków zeszyty od muzyki. Siadam w ustronnym miejscu i przygryzając z wysiłku język rysuję w pięcioliniach misterne wzwiedzione kutasy. I tu się rodzi pytanie. Czy w takim zapisie klucz wiolinowy jest elementem nieodzownym czy jedynie snobistycznym ozdobnikiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tam się zapisują
jak się w telefonie ustawi, macie sdo wyboru ; pamięć sim,pamięć sim i telefon i telefon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obserwatoriumświń technika tak bardzo poszła w górę że można dosłownie wszystko! nie ma rzeczy nie możliwych. Są przeróżne programy do łamania haseł, pinów itp. nawet łatwo znaleść w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Malutka_
Ciekawe jak nieznając numeru telefonu ani pin udało się jej wejść na karte? Karta ma z tyłu numer. Jeżeli ktoś ze znajomych pracuje w tej sieci to ci poda PUK od karty. Oczywiście nieoficjalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Malutka_
Szerloczku, mam nadzieję,że zdążyłaś wypłacić oszczędności ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zdazylam z oszczednosciami.....przydaly mi sie bo przedtem nie pracowalam potem szybko musialam znalezc prace bo moj misiaczek z torbami zostal wykopany z domku.. zapachem nocy wracam w dzien.. http://www.youtube.com/watch?v=f3v-eZuoFg0&feature=related zapachem nocy wracam w dzien.. http://www.youtube.com/watch?v=f3v-eZuoFg0&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Malutka_
miauczydelko A co ona w Sądzie mówiła? Potwierdziła romans, czy próbowała łgać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nijakayy
Tak przy okazji zapytam o te oszczędnosci. Jesli wypłacacie z konta, to przeciez on może zażądać wydruku bankowego i co wtedy? Jak to jest. To dla mnie ważne. Proszę odpowiedzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opserwatoriumświń
Nie na każdej sim jest nr tel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Malutka_
nijakayy A po co chcesz się tłumaczyć co z pieniędzmi zrobiłaś? Nie ma, zostały wydane i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Malutka_
Na sprawie rozwodowej dzieli się majątek, który został na chwilę rozwodu. Pieniędzy nie ma, więc nie ma co dzielić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nijakayy
Malutka chodzi mi o taką sytuację. że np wyplacam pieniądze z konta przed rozwodem, a potem on w sądzie oskarża mnie i ewentualnie życzy sobie zwrotu połowy wypłaconej kwoty. To jest do udowonienia, że były na koncie i kiedy zostały wypłacone. Groźba takiej sytuacji wisi właśnie nade mną, a ja muszę się jakoś zabezpieczyć, bo nie pracuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam nową kartę sim z T-mobile i tam jest nr tel tej karty. Blokady pin nie ma, więc jak misiaczek kupił sobie lewą kartę sim, to specjalnie na tą okazje założył sobie kod pin do niej. No chyba że to była abonamentowa karta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opserwatoriumświń
Jak by ta głupia Szerloczka wam napisała że złamała pin do karty płatniczej swojego frajera to też byście łykneły, bo niemacie pojęcia o niczym poza podgrzewaniem parówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona w sadzie musiala sie tlumaczyc -tzn na rozprawie jej nie bylo ona zeznania zostawila w swoim miescie ...za wiele sie nie tlumaczyla..poszla z 7 miesiecznym brzuchem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Malutka_
nijakayy Takie rzeczy robi się, gdy nie ma jeszcze pozwu w Sądzie, a nie tuż przed sprawą. Ale bierz, zaryzykuj, wymyśl jakąś historyjkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nijakayy
Malutka dziękuję;) sprawy w sądzie jeszcze nie ma, będę więc kombinować, bo potem mogę nic nie dostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Malutka_
,,a potem on w sądzie oskarża mnie" O nic cię nie może oskarżyć jeżeli macie wspólność majątkową. Do chwili zapadnięcia wyroku prawnie jesteś nadal jego żoną. Możesz nawet kredyt wziąć i jeśli ty nie będziesz miała z czego spłacić to on będzie musiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Malutka_
nijakayy Ale rozumiem, że konto jest wspólne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nijakayy
a to dobre z tym kredytem A jak myslisz, czy dobrym powodem wyplacenia kasy z konta będzie wyjazd do innego miejsca i koszty związane z przeprowadzką, m.in. wynajem mieszkania i poszukiwanie pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×