Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szerloka holmsa wersja ona

Mój stary mnie chyba zdradza!

Polecane posty

Gość do nijakayyy
baby jak wy mozecie nie pracowac i byc tylko na utrzymaniu faceta??? to po poprostu jakas ulomnosc! i nie tlumaczcie sie wychowaniem dzieci itp, po prostu wam nie chce sie robic. A pozniej znajduje mlodsza niunie i ty jestes w ciemnej d... pieniedzy to tak pochopnie nie wyplacaj , bo to latwo w sadzie nie przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opserwatoriumświń
Aż żal was czytać, podpowiadacie sobie jak opierdolić męża z oszczędności, facet na was zapierdalał cały wasz związek a teraz jak co doczego trzeba się się rozwieść to chcecie kase z kąta. Mam nadzieje że sąd sprawiedliwie podzieli majątek. Swoją drogą podrzeganie do przestępstwa czyli wyczyszczenie kąta jest karalne, nic was nieusprawiedliwia babsztyle. Jeszcze raz pisze trzeba było pracować a nie srać dziećmi wtedy byście miały prawo głosu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhkuu7
wyczyszczenie "KĄTA"????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opserwatoriumświń
Konta, pasuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opserwatoriumświń
Niezrozumiałaś przekazu, czy niemiałaś się czego dowalić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to znaczy kobieca intuicja
właśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zdemaskowałyscie swoich facetów?? jestem ciekawa.. ja juz mam chytry plan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do obserwatora świń
o ho ho chyba kogoś żona puściła z kopem na dupie w samych skarpetach !!! i teraz ma traume , kobiety to swinie bo nie łażą a hooojem na wierzchu i nie pchaja go tam gdzie byc go nie powinno hahaha ale mnie ubawiłeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opserwatoriumświń
Byś się zdziwiła malutka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki chciałabym Wam za wszystko podziękować, za wsparcie i to, że byłyście ze mną przez cały czas. Wczoraj w przypływie złości wyciągnełam z szafy wszystkie ubrania tego dupka (na ironiczne misiaczka nawet nie zasługuje) i skrupulatnie pociełam nożyczkami a potem wrzuciłam do czarnych worków, włączyłam na chwile telefon, napisałam mu, że ma odebrać dziś rzeczy, w przeciwnym razie trafią do kubła na śmieci, po czym wyłączylam:-Djego perfumy (którymi tak namiętnie się pryskał dla tej pizdy) wyniosłam przed dom i z całym impetem rozbiłam o kamień:-D Tak, poczułam ulgę, niestety chwilową, ale to jeszcze nic, wpadłam do domu i rozejrzawszy się zatrzymałam wzrok na ulubionym fotelu dupka, zebrałam siły i wyciągnełam(w bezpieczne miejsce, na szczęście fotel miał kółka co usprawniło to co zamierzałam zrobić) po czym oblałam podpałką do grilla i nic! Nawet nie chciało się dobrze palić, pobiegłam więc po benzyne, ciach na fotel, rzuciłam zapałke( jak w filmie:-D) i z uśmiechem na twarzy patrzyłam jak płonie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do obserwatora świń
Tylko nie malutka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Następnie wpadłam do domu, zlustrowałam pomieszczenie i dawaj za jego konsole(którą nota bene dostał ode mnie w prezencie) zamachnełam się i pierdut o ściane, o tak była satysfakcja, i tak! Jestem nienormalna! Ale czy znacie normalnego psychiatrę?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opserwatoriumświń
Ok. Byś się zdziwiła stara locho. Teraz pasuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weśsię goń
Leć już z tymi bajkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam, że ma być dziś o 14, rzeczy w workach wystawiłam już za drzwi, jestem później umówiona z adwokatem, ktoś mi tutaj zarzucił, że jemu należy się połowa majątku, nie! To mój dom! Więc zobaczy fige z makiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisz dalej ...ja będę zaglądała ...ciekawa jestem, jak dupek będzie się zachowywał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szerloka nie daj się jesteś świetną babka z tego co czytam . to Ty go teraz pstykaj w nos niech wie co stracił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do obserwatora świń
nawet w pomarańczy mam podszywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko droga
Trzeba było wcześniej dowody cichcem zbierać (zdjęcie, nagrania itd...) teraz może być juz za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewdssddsa
autorko, masz niezły ubaw, nie ? :) że łykają tą całą historyjke jak młode pelikany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do obserwatora świń
ciekawa jestes jak ona wyglada ? tez bym była , taka mamy nature wez detektywa na jeden dwa dni na pewno uda mu sie zrobic jakies zdjęcia, i wypłac całą kase , skąd masz pewność ze on tego nie zrobi i zostaniesz goła ? działaj od razu , zapierd..... do banku , a nie smuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBBRRRRRRR
cholera jasna kopio szerloka holmsa toś mi pokazała na co stać kobietę. W prawdzie nie czytałem tych dwudziestu siedmiu stron bo i czasu nie mam , a i mi sie nie chcę ,ale ograniczyłem sie do wypowiedzi twoich ostatnich. HMMMMMM zdziwiło mnie że napisałaś że jesteś psychiatrą więc wiesz jakimi mechanizmami kieruje sie człowiek i z pewnością swemu pacjentowi( jeśli masz takowych) poleciłabyś inne zachowanie. Wyszła z ciebie bardzo nieobliczalna i sfrustrowana kobieta taka co mówi " jak to sie mogło stać ?" ale przecież wiesz że człowiek nie jest doskonały i że rozum jedno a fizyczność ,chęć poznawania, ciekawość nieznanego to drugie. Wiesz że wystarczy chwila aby stracić kontrole nad swym popędem. Z drugiej strony myślę że chciałaś zobaczyć jak to jest dać upust w taki sposób swoim emocjom i zrobiłaś to z wyrachowania a nie z impulsu sponiewieranej kobiety. :) Swoją drogą masz jaja, tak potraktować ulubiony fotel . yhhhhhhhhhh normalnie nic tylko sie bać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjlijml
dawaj do detektywa! jak masz troszkę kasy to idz! Dużo spokoju życzę auturko!! i trzu=ymam za Ciebie kciuki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Połowe kasy z konta już przelałam na inne, reszta jego, dokładał się bądz co bądz do życia niemało więc aż taką świnią nie będe, a dom jest mój, był już przed ślubem więc nie ma w nim czego szukać. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmieszy mnie to bardzo
jak ktoś używa tego zwrotu "łykają jak młode pelikany" :D Nauczył się jednego zwrotu i skacze z tematu na temat i tylko tyle potrafi napisać. Jedna opinia na każdy temat jednego Pelikana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×