Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

red-lady

DIETA JOGURTOWA zapraszam ! (od 14 maja 2012)

Polecane posty

Melduje sie i ja, zwarta i gotowa. Luska w przedszkolu, mala spi babka upieczona na jutrzejsze spotkanie zapoznawcze w przedszkolu. Teraz chwila relaksu przy kawce i do roboty spalac ten przebrzydly tluszcz. Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super Dziewczyny, motywacja na topicu nam rośnie :) Motylku, ja będę zaglądać dopóki nie będę miała wymarzonej figury, więc też jeszcze zejdzie mi się... do wiosny ;) Kama, a jakie ćwiczenia sobie serwujesz? Ja niestety dopiero wieczorem mam czas na spalanie, jak moi chłopcy śpią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak tam wam kobietki mija dzień? ;) Jestem już po zakupach ;) mam mnóstwo dietkowego jedzenia. jogurty, kefiry, świeże warzywka.. Córci pokupowałam troszkę.. sobie z ubrań narazie nie zamierzam nic kupowa..poczekam aż w końcu zgubię to moje okropne sadełko ;/ mam go już dość.. W sobotę idziemy na wesele ;) już nie mogę sie doczekać..w tańcu zgubię na pewno trochę kalorii.. obym ich nie nadrobiła pysznościami ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smart girl- pisz smiało i się nie przejmuj ;) U mnie dzisiaj deszczowa pogoda. Jeszcze trochę i zawita sobota czyli dzień ważenia ;-) Idę sprzątnąć mieszkanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, nie mam internetu dlatego nie pisze :( mam nadzieje ze u was ok, jeszcze was nie czytałam. jak wrócę do uk to nadrobię.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blackbery- witaj ;) super że chociaż ty zajrzałaś ;-) przyjemnego wypoczynku;) U mnie w końcu się rozjaśniło i przestało padać.. ;) idę poćwiczyć na orbitreku.. Może w końcu zajrzy jeszcze ktoś na ten topik oprócz mnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylku, ja zaglądam ale humor mam do d. i pisać nawet mi się nie chce. Pogoda pewnie się do tego przyczynia. Mąż jutro wraca, to mnie pocieszy ;) Dietkę trzymam, ćwiczę kiedy tylko mogę i mam nadzieję zobaczyć w sobotę 1kg mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana w wysmienitym humorze ;-) Snidanko- tradycyjnie dwie kanapeczki z sałatą, jajkiem i papryką ;-) Idę ogarnąć mieszkanie a potem mam zamiar poćwiczyć.. Smart girl - mam nadzieję że humorek się poprawił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) U mnie pogoda ładna i humor też od razu mam lepszy :) Mam dzisiaj bardzo pracowity dzień. Odezwę się wieczorem. Jutro ważenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Wpadam tu na ważenie;) W sumie przeżyłam mały,pozytywny szok:). Waga pokazała 1,3 mniej. Na 7 dni, ćwiczyłam przez 4 jak miałam problem żołądkowy, przez 3 dni z 7 wpadki miałam żywieniowe i problem z piciem wody. Ruch popłaca w moim wypadku:) i nie ma co mówić o odchudzaniu bez niego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, u mnie ciezko z czasem, dlatego nie zajrzalam. A wlasnie przed chwila zdalam sobie sprawe, ze dzisiaj sobota i wazenie...??? Jutro obiecuje sie zwazyc i chociaz jak nie dam rady to wieczorkiem napisze. Ja nie mam jakis tam wyszukanych cwiczen robie tylko te co pobudzaja brzuch bo z tym mam problem. Milego wieczorka do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie, właśnie... Blackberry nas zmobilizuje do pisania. Ale u mnie dzisiaj paskudna pogoda. Nic mi się nie chce.. Jeszcze siostra mnie odwiedziła i powiedziała "rany, ale schudłaś.." No i moja motywacja niestety podupadła. Niech mi ktoś powie, że mam grube dupsko, to się lepiej poczuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. ja niestety z braku czasu, tez malo zagladam. Moja waga tez stoi 56,5 kg i jak nie chce spasc tak nie chce. Ciagle gdzies biegam i ciagle na cos brakuje mi czasu. To bardzo dobrze, ja sie ciesze jak mowia, ze schudlam, zawsze wtedy wiem, ze jeszcze malo. Czekam na to wow... Motywacja jakas musi byc. Milego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VisolVicik
Cześc wszystkim! zainteresowała mnie dieta jogurtowa... ale nie wiem jak robić czy ukladac sobie dania. pewnie jak bym przeczytala wszystkie posty to bym wiedziała, ale jest tego za dużo... czy ktoś w skrócie mógłby mi powiedzieć co i jak? czy na przykład: na sniadanie kanapka z szynką, potem jabłko, potem jogurt pitny (np aleee jogurtowy czy 200g jogurtu light), na obiad leczo bez tłuszczu, albo serek bieluch z warzywami, a na kolacje warzywa i jagurt jakis czy to jest dobry jadlospis? ja nie mam pojecia... mam 23 lata i chciałabym schudnąć 5 kg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje drogie! Bardzo przepraszam że milczalam!!!! :( nie mialam neta, modem mi się zesul :( mialam pelno spraw na glowie w pl :( przedluzylismy pobyt o kilka dni. Jutro nadrobie wszystko bo dziś nie dawno wrocilam. Buzka do jutra !!!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blackberry, jak dobrze że jesteś. Ratuj topic, bo nie ma do kogo się odezwać. Dziewczyny zabiegane i nie zaglądają :( U mnie dziś ważenie, bo jutro nie dam rady. Aktualnie jest mnie 62kg, w tym coraz mniej tłuszczu, a coraz więcej mięśni :) jupi!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smart girl witaj :) alez ci waga pieknie idzie w dol!!!! :D super gratuluje! :) Dziwnie mi, bo tyle czasu minelo a ja nie zadladalam co u was. :( Nie bede się chwalic moimi sukcesami w pl, bo takich nie było, a na wage nie wchodzilam. Z dieta roznie było, ale wiecej było pokus niż prawdziwej dietki. Trudno mi się przystosowac znowu tutaj, po pobycie w polsce.. W polsce super, aż szkoda mi było wrcac:( troszke się rozchorowalam, mam nadzieje że to minie szybko. Waze się jutro, a dziś wracam na wlasciwe tory, i od rana dietetycznie! :) topik nie upadnie ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smart girl witaj :) alez ci waga pieknie idzie w dol!!!! :D super gratuluje! :) Dziwnie mi, bo tyle czasu minelo a ja nie zadladalam co u was. :( Nie bede się chwalic moimi sukcesami w pl, bo takich nie było, a na wage nie wchodzilam. Z dieta roznie było, ale wiecej było pokus niż prawdziwej dietki. Trudno mi się przystosowac znowu tutaj, po pobycie w polsce.. W polsce super, aż szkoda mi było wrcac:( troszke się rozchorowalam, mam nadzieje że to minie szybko. Waze się jutro, a dziś wracam na wlasciwe tory, i od rana dietetycznie! :) topik nie upadnie ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blackberry, dzięki :) zawrotne tempo to nie jest ale chociaż skóra mi nie wisi. Ważę teraz tyle, co przed drugą ciążą :) Żeby tak jeszcze z 5kg zrzucić, to byłoby fajnie, niestety coraz wolniej mi to idzie. Muszę się chyba pogodzić z tym, że płaskiego brzuszka mieć już nie będę :( U mnie ostatnio ciągle dietetycznie, wpadł mi tylko malinowy Froop w ramach drugiego śniadania z czego zadowolona nie jestem. Widzisz, Ty tęsknisz za Polską, a ja bym chętnie na jakiś czas gdzieś wyjechała :) zawsze lepiej jest tam, gdzie nas nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackbrrry_88
Smart girl - idziesz jak burza! :) zobacz ile kg jestes na minusie :) dokladnie jest tak jak mowisz wszedzie dobrze gdzie nas nie ma :) Jak wam mija dzien? Mnie cos glowa pobolewa no i ten katar:( ale dietkowo ok :D Motylek, kama, a wy gdzie? :) Slodzik fajnie że jestes :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak u was mija dzień? to znaczy minął :P bo już wieczór :( nie za dobrze się czuję:( coś mnie rozkłada:( miłego wieczorku 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja niestety wczoraj poszalałam i nie jechałam. Dodatkowo miałam gościa i było mało dietetycznie. W czwartek jak tak kontrolnie;) sprawdzałam wagę było 89,1 czyli upragniona 8 z przodu, dziś jednak 90,1. Tak czy owak staram się:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka no i rozłożyło mnie na dobre:(:(:( 2 dni w łóżku spędzam z temperatura:( ehhhhhhhhh:( słodzik - do końca tygodnia na pewno zobaczysz 8 z przodu !!!:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soleila007
witam,jestem tydzien na diecie grejfrutowej 3 kg mniej,mam pytanko czy mozna jesc jogurt owocowy(biedronka) ktory ma w skladzie cukier bo tylko taki posiadam w lodówce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×