Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

red-lady

DIETA JOGURTOWA zapraszam ! (od 14 maja 2012)

Polecane posty

Ja już po kolacji : 4 wazy z twarożkiem, ogólnie dzień udany bardzo :) Też wyczekuję czwartku :) Tak jak i motylek uwielbiam gotować stąd też teraz tylko dla męża te dobrodziejstwa a sobie wiadomo :) same rarytasy dietetyczne :) jest tak gorąco i duszno że aż padam.. chodzę taka padnięta jakbym maraton przebiegła.. Jutro na obiadzik zrobię chyba ową kalafiorową :) Za chwile ide pod prysznic sie ochłodzić, bo jest nie do wytrzymania, a później ogarnę mieszkanko. Co do wesela - chciałabym się prezentować wspaniale w tym dniu jak każda kobieta i zrobię to ! :) Pamiętajcie, że waga sie może zatrzymać na jakiś czas ale z diety nie wolno rezygnować ! :) Dotrwamy do końca :) Wpadnę później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na kolację zjadłam zupę która miałam na obiad..zle się czuję i idę się położyć..dobrej nocki ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plss o rozgrzeszenie!!! Kolezanka do mnie przyjechala.. Z desperados piwami... I skusilam się na dwa male 0.33l !!! Jestem wsciekla na siebie!!!!! Dobrej nocy zycze wam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki z rana. Znowu spiekota na dworze, nie idzie wytrzymac w domku... Ja wlasnie wstalam i popijam kawe jeszcze w lozeczku lezac z corka :-) Jak tam dzisiejsze plany dietowe? Blackberry- oj za piwo to rozgrzeszenia nie bedzie :-) dieta to wielkie wyzwanie i test siebie. Niech to bedzie ostatni raz kiedy uległaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🌼 wiem wiem ze zgrzeszylam.. jutro waznie i ciekawa jestem mojej wagi....zobaczymy. u mnie tez sloneczko swieci ladny dzionek sie zapowiada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Mogę dołączyć? Mam z 15kg do zrzucenia i dziś obudziłam się z myślą, że to właśnie nadszedł "ten dzień" by rozpocząć odchudzanko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smart girl zapraszamy :) Powiedz nam coś o sobie swoim odżywianiu, planach wagowych i diecie :) My robimy generalne ważenie jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doczytałam już, że ważycie się w czwartki. To świetny pomysł żeby nie wskakiwać codziennie na wagę, chociaż przyznam że to będzie dla mnie wyzwanie. Oczywiście ja jutro się nie zważę, bo to bez sensu. Coś o mnie? Mam 26lat, męża, 2 synów - starszy ma 3,5roku, młodszy niespełna 4 miesiące i oczywiście to po ciąży muszę się koniecznie odchudzić. Z wagą 60kg czuję się świetnie i chciałabym właśnie tyle ważyć. Nie ważne czy zajmie mi to 2 czy 3 miesiące, ważne żebym schudła. Źle się czuję z tłustym brzuchem, wielkim dupskiem i udami. Do tego szafa pełna ciuchów a ubrać się nie ma w co.. Pany dietowe? 4 posiłki dziennie - głównie warzywa, mięso i ryby. Do tego na śniadanko płatki zbożowe lub chleb razowy. No i oczywiście do surówek oliwa z oliwek lub migdały lub nerkowiec lub słonecznik (moja cera cierpi kiedy ograniczam zdrowe tłuszcze). Owoce w umiarkowanych ilościach. Uwielbiam fitness i przed ciążą byłam 2 razy w tygodniu w klubie ale teraz niestety nie mam z kim moich chłopaków zostawić żeby wyrwać się na godzinkę czy dwie. Mam nadzieję że niebawem się to zmieni :) Planuję gimnastykę w domu, może w końcu nauczę się kręcić hula-hop? Uffff... To chyba tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha.. pozostała jeszcze kwestia słodyczy... Oczywiście wyrzucam je z mojego menu, ale kawę z mlekiem i łyżeczką cukru MUSZĘ wypić od rana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smart girl - witamy na pokladzie 🖐️ Jaki jadlospis na dziś macie? Ja na sn musli z mlekiem a do pracy wzielam jogurt + owoce :) na obiado-kolacje zupka brokulowa :) Dzisiaj bede pokutowac za te piwska... Jak tylko wroce do domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smart girl- My też mamy córeczki tzn ja i motylek,a szukajaca motywacji ma synka chyba :) Kiedy rodziłaś ? JA 4 marca :) Tak.. po ciąży trzeba sie za siebie zabrać niestety co też czynimy dzielnie :) blackberry- oj pokutuj kochana, bo to nieładnie. Zupka brokułowa brzmi ciekawie, jak ją będziesz robiła? Jutro waga :) Jakie oczekiwania ?? Ja bym chciała te swoje 74 ujrzeć :) 1kg na tydzień byłby optymalny gdybym tak chudła. A co do menu na dzisiaj : śniadanie - 2 razy waza z szynka i pastą z tuńczyka + kawa + herbata II śniadanie jogurcik pitny jabłko z miętą :) Obiad - chyba kalafiorowa Podwieczorek i kolacja jeszcze nie wiadomo :) W trakcie napiszę :) Gdzie fruwa motylek ?? Reszta dziewczyn chyba już od nas odeszła :( a szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
red lady- 25 stycznia miałam cc, więc powinnam do tego czasu się ogarnąć.. A nie ciągle przekładać odchudzanie. Niestety synek należy do niecierpliwych i karmienie piersią było męczarnią. Odciągałam mleko ale niestety zaczęło zanikać i od 2 tygodni już nie karmię :( Szkoda, bo i dla niego i dla mnie byłoby to świetne. Przewidywane menu na dzisiaj: Śniadanie: płatki jęczmienne z jogurtem nat. i bananem, kilka migdałów II Śniadanie: jabłko i szklanka soku pomidorowego Obiad: łosoś gotowany z oliwą i cytrynką, brokuły Kolacja: sałatka ( jajko na twardo, sałata, pomidor, oliwa, zioła) Machnęłam właśnie 100 brzuszków i 100 (nie wiem jak to określić) wymachów? na uda i pupę Używacie jakichś specjalnych mazideł do ciała? Ujędrniających, wyszczuplających etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Red lady - wczoraj kupilam mrozonke brokulowa z marchewka, zrobilam bulion z 1 kostki rosolowej, wsypalam cala ta mrozonke, pogotowalo się troszke dodalam wloszczyzny suszonej i swierzej piertuszki oraz koperku pozniej tylko doprawilam do smaku:) wiec dzisiaj jak wroce to zupe już mam gotowa :) Wroce z pracy, pokrece na hula hop, i pocwicze. Zrezygnowalam z autobusow i wszedzie przemieszczam się pieszo.. :) dluzej mi to zajmuje ale lepiej dla zdrowka:) No wlasnie czyzby nas reszta opuscila? Szukajaca motywacji, milosniczka jedzenia a wy gdzie???? Boje się czwartku... Mam nadzieje że schudlam choc ociupinke..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blackberry_88 - na samą myśl o Twojej zupie zgłodniałam :) Już wiem co będzie jutro na obiad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smart girl - ja tez nie karmie piersią już ponad miesiąc. Oj to dzieciątko musi być spokojne jak możesz w trakcie dnia sobie poćwiczyć :) Ja mam straszne rozstępy i używam rożnych kremów , najpierw z AA miałam później z Bielendy a teraz z Avonu mam, później z oriflame wezmę bo jestem konsultantką ;) skąd jesteś ? blackberry - zupka brzmi kusząco :) a co do wagi - spokojnie to dopiero początek dietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smart girl - 2 pocieszki masz , super :). Widze że nie odpuszczasz :) cwiczenia sa wskazene ;) ja prosze się mojego od tygodnia żeby mi lawke do cwiczen skrecil i doprosic się nie mogę.. Okres oczekiwania u niego min 2 tyg... Ale znajac mnie na weekendzie sama ja skrece :P A co do balsamow, uzywam nawilzajacych tylko, a 2 razy w tyg robie sobie peeling wyszczuplajacy (kupilam jakis w sklepie) Jakoś dziwnie się czuje.. Nie mam sily na nic powiem wam.. :( ale jeszcze tydzien i 2 tygodnie wolnego. Doszlam do wniosku że sama bede sobie gotowac w pl bo znajac tesciowa i mame to pewnie obiady beda dosc tluczace i na 2 dania.. Wiec bede omiac szerokim lukiem hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blackberry - no właśnie jak Ty sobie poradzisz nie grzesząc w pl i jak się będziesz z nami komunikowała ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
red lady - maluch spokojny odkąd minęły problemy z brzuszkiem. Bąbel drzemie, starszy syn robi wycinanki, a ja ogarniam dom :) A mieszkam pod, a raczej nad Łodzią :) blackberry_88 - zapał pierwszego dnia odchudzania mam zawsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smart girl- kiedy ta moja kruszyna bedzie wycinanki robiła :) teraz też śpi. Ja już zupkę gotuje żeby byla gotowa na obiadek :) Kalafiorowa z 2 ziemniaczkami ;) a jutro może ogórkowa ?? hmm musze pomysleć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Red lady - powiem ci kochana że ciezko bedzie omijac pyszne jedzonko mamci, ale musze dac rade.. Nie mam wyjscia jeśli chcę schudnac.. Mam router usb na doladowania wiec bede miala neta w pl, bede też z wami się komunikowac ale nie tak często pewnie jak teraz bo troche zalatwien mamy w pl.. :) wyjezdzamy w czwartek o 1 w nocy wiec zwaze się przed wyjazdem jeszcze :) Oj ty to smaka robisz red lady ! Ogorkowa mniammm :)) ja planuje kapusniak z kiszonej kapustki :D Tez mam male rozstepy na tylku i biodrach.. :( i smaruje jakimis kremami na rozstepy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smart_girl123- i ja cię witam w naszym gronie ;) fajnie że jest nas więcej ;) A ja mam dzisiaj męża w domu i dlatego korzystam z tego ;-) kurcze jak ja lubię takie dni ;) byliśmy już na zakupach..dostałam leżak do opalania bo marudziłam o nim od miesiąca..heh ;)) a wczoraj zamówiliśmy ławeczkę z allegro do brzuszków..jutro powinna już być ;) mam już taką małą siłownię..heh.. tylko czasu nie mam za dużo żeby z niej korzystać..nie mam go tyle ile bym chciała ;) Ja dzisiaj zjadłam na śniadanie owsiankę, na drugie śniadanie bułkę grahamkę z serkiem wiejskim, na obiad planuję jajko brokuł i kaszę..a potem to zobaczę.. A do ciała używam balsamu ujędrniającego z firmy Lirene..ta skóra po ciąży jest taka inna ;/ dobre jest chociaż to że nie mam ani jednego rozstępu.. A wy kobietki ruszać się a nie siedzieć na forum i plotkować ;))) jutro nasz wielki dzień..ważenie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
red lady- nim się obejrzymy a nasze pocieszki będą biegały ;-) no może od razu za wycinanki nie będą się brały heh..do tego będą musiały jeszcze podrosnąć.. ;-) smart girl- ale masz fajnie ;) dwa małe urwisy ;) pewnie radości z nich co nie miara..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, mój synek mnie po prostu rozbraja czasami. Wchodzę do niego, a tam wycinanki już rzucone, powyciągane klocki, samochody, piłki... wszystko na środku porozrzucane i mówię: - Oj synku, znowu taki bałagan zrobiłeś... Miło Ci jak wszystko jest porozrzucane? - Tak :) - I lubisz się tak o zabawki przewracać? - Ale ja psecies o tak pseskakuję! I jak tu nauczyć faceta sprzątać? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powitac motylka :) jak samopoczucie? Lepiej niż wczoraj ? z czasem to i ja też tak mam.. Checi sporo ale czasu brak .. :( czas leci jak szalony ani się nie obejrzycie a wasze szkraby beda już chodzic :) dzieciaki sa cudowne :) mojego siostra ma 3 coreczki (1.5 roku, 4lata i 7 lat) wiec zawsze jak jade do pl to one doczekac się na nas nie moga a pozniej nie chca opuscic :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smart girl - a skad u dzieciakow tyle nowych pomyslow? Ciagle cos nowego wymyslaja, a te ich teksty rozbrajaja czasami :) mamuska z ciebie na full time :) 2 szkrabkami się opiekowac to trzeba miec cierpliwosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blackberry - oj tak, z dwójką w dodatku facetów jest co robić :) Dobrze że maluszek lubi sobie pospać, to ogarniam jakoś ten chaos :) Starszak wciąż mnie zaskakuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski! 🖐️ Jak Wam mija popoludnie? :) Jak mi się dluzy dzisiaj... Chyba dlatego że i do mnie lato już przyszlo. Pogoda jest rewelacyjna ! :) zjadlam już jogurcik , winogronka i truskawki :) a Wy już pojedzone ? :) Prosze kawke dla Was \_/> bo ja już jestem po :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po obiedzie- kalafiorowej i podwieczorku - jogurcie :) Za chwile zmykam z mala na spacer, bo pogoda cudna !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×