Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

red-lady

DIETA JOGURTOWA zapraszam ! (od 14 maja 2012)

Polecane posty

smart girl-ależ ja się nie śmieje:) Oj to jutro spalisz tych kalorii jak mąż wróci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Red lady - bardzo fajnie że to wkleilas, bo czasami nie mam pojecia ile spalam kalorii przez codzienne czynnosci :) a jutro praca kochana czy wolne? Smart-girl oj to bedzie się dzialo :D nie ma jak polaczenie spalania kalorii z przyjemnoscia :) Jakie plany na weekend macie? Wybieracie się gdzies? U mnie lato wkoncu pogoda super:D gorac jak nie wiem, jak tak bedzie dalej to nad morze wybywam w niedz :) zaczerpnac troche slonka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blackberry - weekend wolny :) Następny za to same egzaminy bo sesja się zaczęła wiec będzie roboty po szyje.. A Ty gdzie pracujesz jesli to nie tajemnica? Ja już po podwieczorku :) Całe popołudnie muszę siedzieć w domu czekając na kuriera.. już mnie złość ogarnia..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisalam już wczesniej, gdzies na poczatku co robie. Mam wlasna dzialalnosc, tzn sprzatam prywatne domy i biura. Wiem że to nie jest praca moich marzen ale jak na chwile obecna jest bardzo oplacalna i planuje to rozwinac jak wroce z polski bo dla mnie samej pracujac czasami 10 lub wiecej godzin na dzien jest za duzo.. A jadnak trzeba się urobic.. :) ja tam nie mam zadnych tajemnic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blackberry- fajnie ;)zawsze na swoim lepiej. tez planowałam na swoje iść ale się dzidzia pojawiła i muszę tkwić gdzie tkwię..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Red lady a ty filologie angielska studiujesz i wykladasz? Nie wiem czy dobrze skojarzylam ;) Niestety czasami cos lub ktos komplikuje nasze zycie czasami na lepsze czasami na gorsze ;) no ale coz wszystko się da zmienic. Ja i tak w sercu mam tam gdzies zapisane że wroce kiedys do Polski, poniewaz to jest mój kochany kraj :) a tu zawsze bede imigrantem:P ale czas pokaze co dalej bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że spędzacie czas na pogaduchach ;-) ja tak jak każda z was czytam na bierząco ale nie zawsze mam czas żeby odpisać..ja na podwieczorek zjadłam jogurt naturalny oraz kawałek chlebka żytniego z jajkiem bo byłam strasznie głodna..na kolacje myślę nad jakąś lekką surówką..popijam właśnie zieloną herbatę..strasznie chce mi się dzisiaj pić ;) piję i piję i latam do toalety i tak w kółko ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blackbery-fajnie masz sobie ;) jesteś szefową sama dla siebie ;-) nie jedna kobieta o takim czymś marzy ;-) próbuję ciągle nauczyć się kręcić tym hula hop ;) mam nadzieję że się w końcu nauczę ;-) bo tracę do tego cierpliwość..doszła dzisiaj ławeczka do brzuszków którą zamówiłam z allegro ;) jak znajdę trochę czasu to poćwiczę ;) jedna seria już za mną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylku a ja wiem czy to tak fajnie.. Czasami mam doscy, no ale pracowac trzeba ;) zobaczymy jak dalej to się rozwinie. Widze że pomalutku i u ciebie w domku silownia bedzie :) musisz cwiczyc na hula hop. Jeszcze takiej patologi jak dzisiaj nie widzialam... Facet - wiek okolo 50 lat siedzial na chodniku, pijany jak bela z dziewczyna - na oko okolo 16 lat - w mundurku szkolnym byla, i też pijana jak nie wiem. Obydwoje pili piwo. Na angoli mi oni wygladali, ale nie wiem czy to byl ojciec z corka czy to byla para.. Normalnie szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blackbery- taki widok to pewnie szok co? masakra..to mało powiedziane patologia.. ja zrobiłam sobie właśnie sok ze świeżych buraków ;) piłam go przez całą ciążę i dzięki niemu miałam rewelacyjne wyniki krwi..na kolację planowałam surówkę bo myślałam że pojadę na zakupy..plany się pozmieniały i będe musiała wyczarować do jedzenia coś co mam w domu ;) na pewno ten sok..a co poza tym to wam pozniej napiszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylek a masz sokowirowke? Czy w jakis inny sposob go uzyskalas? Planuje zakup sokowirowki bo uwielbiam swierze soki z warzyw i owocow:) na mnie czeka zupka brokulowa w domu... :) a na jutro co planujecie? Chodzi za mna ten kapusniak..:) jakoś nie mam ochoty teraz ostatnio na miesa, chyba dlatego że jest goraco. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam sokowirówkę ;) uwielbiam jeszcze taki z pomarańczy ;) jak będzie sezon i będą w atrakcyjnej cenie to też będę robiła ;)) bo takie butelkowe soki owocowe lub warzywne to nie..nie przepadam jakoś za takimi..a na jutro nie mam konkretnego planu..owsianka na pewno na jakieś danie ;) a na obiad chyba omlet warzywny ;-) tak myślę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blackbry- zainwestuj w sokowirówkę bo na prawdę się opłaca ;) takie soki naturalne które sama zrobisz a butelkowe to niebo a ziemia..mam w ogródku mnóstwo marchewki i buraków.teraz niech szybko rosną i wtedy będę działała pełną parą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ogólnie piję dużo herbaty zielonej..ale dzisiaj przeczytałam że kawa jak i herbata "zaśmieca" nasze jelita..aby je oczyścić trzeba przez parę dni pić samą wodę..myślicie że to by pomogło?? znaczy się chodzi mi o to że jeść trzeba normalnie a do picia tylko i wyłącznie woda.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylek - chyba się skusze, musze poszukac jakies w atrakcyjnej cenie. U mnie warzywa i owoce sa tanie. Kupije tutaj soki pomaranczowe ktore niby sa swierzo wyciskane z miazszem. Naprawdę dobre sa. Ale z tego co mowisz to poszukam sokowirowki:) omlet warzywny? Nigdy nie jadlam takiego podaj przepis motylku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I po kolacji :) Zjadłam 2 małe kanapki z chleba razowego z wędzonym łososiem i ogórkiem. Do tego zioła, a teraz woda z imbirem i cytryną. Dobrze Motylku, że wspomniałaś o sokach i sokowirówce. Moja stoi spakowana od jesieni. Niestety zimą domowe soki to drogawy interes. Ale teraz pora zacząć na nie sezon :) Zazdroszczę ogródka. W sumie mogłabym wygospodarować trochę miejsca, ogrodzić żeby psiak nie wtargnął i zorganizować warzywniak. Ale czy to nie za późno na sianie warzyw? Blackberry - a może masz blender? Albo taką końcówkę do miksera która rozdrabnia? Jeśli tak, to świetną alternatywą dla soków są koktajle -owocowe, warzywne albo mieszane. Można dodać jogurt i płatki i koktajl na śniadanie wychodzi świetny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę konwersacje cały czas aktywne :) Ja właśnie wróciłam ze spacerku z mala :) Czytam wasze posty o sokowirówce- świetna sprawa !! Ja mam faceta który pracuje w branży RTV-AGD i mam takie różne pierdołki w kuchni ale blender i sokowirówka najlepsze. Mam taką 3w1 - Sokowirówka, wyciskarka do owoców i dzban elektryczny do robienia koktajli :) Mówię Wam - Extra szczególnie w lato :) Zdjęcie tutaj: http://allegro.pl/robot-ariete-tutti-frutti-425-i2339451264.html Warzywne soki tak mi nie wchodzą jak owocowe :) blackberry- ja wykładam filologie. Na kolacje zjadłam pół kiełbaski na elektrycznym grillu bez tłuszczu i 5 rzodkiewek :) A jutro.. hmm rano planuję owsiankę.. a dalej się okaże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omlet brzmi ciekawie - ja tez chętnie przyjrzę się przepisowi i może zrobię na obiadek :) Bo mężowi robię parówki w cieście francuskim..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
red lady-parówki i ciasto francuskie to też moja słabość ;/ dobrze ma sobie ten twój facet ;) omlet-groszek z puszki,papryka czerwona,brokuły,pietruszka-liście,pieczarki,dwa jajka i oliwa z oliwek ;-) a jak z tego zrobić omlet to na pewno już wiecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smartgirl- myślę że na sianie warzyw nie jest jeszcze za pozno..z reguły każdy już posiał..ale myślę że jakbyś z tym pomysłem się pośpieszyła to zbiory byś miała tylko troszkę pozniej ;) Ja na kolację zjadłam kawałek żytniego chleba, jedno jajko, świeży ogórek i szklanka soku ze świeżych buraków ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam bo moje maleństwo właśnie się budzi.. ;) do usłyszenia ;) napiszcie mi co sądzicie o tym oczyszczaniu przez wodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motylek - woda jeszcze nikomu nie zaszkodziła, a wytrzymasz bez kawy ? ? W sumie nie wiem czy herbata zielona nie jest lepsza od wody..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w ogole nie pije kawy ;) tez myslalam ze herbata jest lepsza.ale dzisiaj wyczytalam ze jest inaczej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro zaleca się aby dzieciaczkom podawać do picia wodę a nie herbatki ziołowe, to coś w tym musi być :) Swoją drogą na samej wodzie to bym chyba za długo nie pociągnęła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjadlam jeszcze male jabluszko o 20:00 :-) Za chwile uciekam spac, bo mam @ i zaczynam czuć sie kiepsko. Czuje tez ze mam zwiekszony apetyt, ale daje sobie z tym jakos rade- w koncu trzeba byc wytrwałym :-) Aj dziewuszki, nie dosc ze jestem uzalezniona od tego topicu to jeszcze bardzo mi pomagacie tym, ze jestescie- dziekuje i dobranoc :-) :-) Papa do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem... Dziewczyny mialam chwile slabosci i zjadlam loda. Mam dola.. Ale wiem że to minie... Sokowirowke już mam upatrzona wiec zakupie jak wroce z pl,:) Smart girl - niestety nie mam blendera ale też planuje zakupic :) Motylku ja zadko pije herbate, zima pilam ale nie w lato.. :) kawe pije 1 na dzien ale nie zawsze wczoraj i dzisiaj nie pilam. Moze i masz racje trzeba wyprobowac.:) Red lady - też się uzaleznilam od topiku i od was ! :) fajnie że jestescie. A to dzięki tobie bo zalozylas ten topik :) mam nadzieje że jutro bedziesz lepiej się czula. Ide spac laski, zgrzeszylam.. Musze się wziasc w garsc... Buzka 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana. Właśnie siedzę przy porannej kawce i obmyślam trasę na spacer.. :) @ doskwiera.. ale już lepiej ;) Na śniadanie planuję owsiankę :) blackberry - lód.. nie ladnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) U mnie w nocy niespodzianka.. Maluch dostał gorączki. Nie była to jakaś bardzo wysoka temperatura ale 37,8 dla takiego bąbla to już męczarnia. Myślę od czego to mogło być.. Nie kaszle, nie ma kataru, zachowuje się normalnie, ślini się jak zwykle. Czyżby to ząbki? chyba trochę za wcześnie.. blackberry - jeśli to był lód bez polewy, bez czekolady, bez orzechów i innych dodatków to nie tak źle. Jak odchudzałam się po pierwszej ciąży to po jakimś czasie właśnie nagradzałam się lodami, wcale nie są aż tak bardzo kaloryczne :) Mają średnio tyle kcal co owocowe jogurty. To tak na pocieszenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powitac z rana :) Dzien zapowiada sie slicznie! I dobrze bo juz wkoncu weekend! :) Co tam dzis na sniadanko wcinacie? Ja musli z mlekiem ale tylko pol miseczki. O 10 mam zamiar zjesc serek wjejski. Natomiast na lunch jogurt do picia + owoc. Na obiad nie wiem co ugotowac to tez zalezy o ktorej wroce dzisiaj, ewentualnie zostaje owsianka. :) wypilam juz pol litra wody wiec nie jest zle.. Oj skusilam sie na tego loda bo nie wytrzymalam.. Mam nadzieje ze dzis bedzie lepiej. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×