Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

red-lady

DIETA JOGURTOWA zapraszam ! (od 14 maja 2012)

Polecane posty

Gość chyba umre ze smiechu
odchudzanie lady-red: "wazenie w czwartki i 0! slodyczy" a w rzeczywistosci: wazenie codziennie, owocowe jogurty i galaretka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba umre ze smiechu
nie mialam wcale zamiaru rozmawiac, sama podjelas sie dyskusji chcialam otworzyc oczy dziewczynom ktore wychwalaja "scisla" diete lady-red motylek widac ze wziela sie za siebie na powaznie smart girl wydaje sie miec troche wiedzy na temat zdrowego zywienia i dobrze jej wroze blackberry bladzi ale sie odnajdzie i za te 3 dziewczyny trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Red lady, to chyba taki orientacyjny wynik podaje ta waga. No bo jak podając wzrost i wiek można określić ilość tłuszczu. Przecież jak stanie mięśniak ważący 90kg i otłuszczony facet nawet tego samego wzrostu to pomiar powinien być inny. Tak mi się wydaje :) Głowa mi dzisiaj pęka. Piję trzecią kawę... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahahahahahha
tu na necie tez mozna obliczyc tluszcz bez stawania na wadze, ale nie pamietam stronki jak znajde to podrzuce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A o mnie "chyba umre ze smiechu" zapomniała, ale jakoś nie jest mi przykro;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie na kolacje serek wiejski + 2x waza z sopocką i sałatą :) A jak tam u Was kobietki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie na kolację kanapeczka z sałaty i jajka a do tego trzy rzodkiewki ;-) kolejny dzień za nami..to dzisiaj chyba każdy ma ciężki dzień bo mi też nic się nie chce.. ;/ ja już uciekam.. do jutra kobietki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dzisiejsze moje podsumowanie...cały dzień o tym myślę, jestem trochę zła, bo mogło być lepiej. Postaram się w czerwcu nie mieć grzeszków i to powinno wystarczyć w osiągnięciu celu miesięcznego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ktoś ma pojęcie jak oblicza się prawidlowe dzienne zapotrzebowanie energetyczne organizmu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Mój młodszy urwis wstał dzisiaj rześki i wyspany przed 5.00 :) Pogoda koszmarna ulewa na zmianę z drobnym deszczykiem i ciągle pada... pada.... pada... Bez kawy żyć się dzisiaj nie da :) Ale bym się wybrała na moją ukochaną zumbę... A co tu tak cicho? Słodziku, na forum sfd poszukaj. Tam w dziale dieta było opisane jak liczyć zapotrzebowanie :) generalnie polecam cały serwis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu dzisiaj tak cicho?? ;) Moje śniadanie to owsianka ;) na drugie pewnie coś wymyślę ;) A gdzie cała reszta?? blackbery-rozumiem jej nie obecność;) red lady??słodzik?? Smart girl- twój synek to faktycznie ranny ptaszek;)) o 5 godzinie żeby robić pobudkę..mam nadzieję że moja malutka nie będzie miała takich pomysłów ;-) oczywiście jak podrośnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) U mnie pogoda też do kitu. Zaczyna mnie to forum irytować powoli bo mało kto wierzy w moje starania i wszystkie pomarańczki po mnie jadą.. jak by było nienormalne ze człowiek na diecie nie podjada. U mnie na śniadanie owsianka a na II pewnie jogurt pitny. Weekend pracujący więc mało się będę odzywała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Red lady, najważniejsze to nie oszukiwać samej siebie :) Olać resztę. No ja się przyznaję do 3 herbatników na II śniadanie. Drugą kawę po południu wypiję za to bez cukru :) Musiałam sobie humor poprawić bo pogoda dobija... Chyba przegięłam wczoraj z ćwiczeniami bo zakwasy się odzywają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylku, mój synek jest kąpany o 18.30 i o 19.00 już śpi. Rozregulował mi się przez te leki, bo muszę go rozbudzać. Mam nadzieję że niedługo wszystko wróci do normy i będzie spał 19-7 z pobudką koło 3, tak jak wcześniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obliczyłam na podstawie linka smart_girl123, za który dziękuję:) swoje zapotrzebowanie, ale tylko to wynikające z płci, wagi, wzrostu, wieku. Wyszło mi 1700kcal. Postaram się w tym właśnie mieścić, żeby było zdrowo. Do tego ćwiczenia, woda i będę chudła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie na obiadek pierś z grilla + sałata z pomidorkiem i szczypiorkiem :) A jak u Was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie na podwieczorek sałatka z tuńczykiem :) Kolacja - koktajl z truskawek i banana :) Weekend zabiegany bo egzaminy się zaczęły niestety. Dzień jak co dzień żadnych wpadek i brnę do przodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kochane ale sie za wami stęskniłam:))) dojechałam i wszystko w porządku było:) nie mogę połączyć się z netem... ale ciągle próbuje... diety trzymam - jestem z siebie dumna. w drodze jadłam owoce serek wiejski, trochę wafli ryżowych i pierś z kurczaka + mnóstwo sałatki greckiej, nie pilam dużo wody bo musielibyśmy sie często zatrzymywać. dzisiaj tez ostro odmowilam pierogow z omastą, ciast z kremami oraz alkoholu... :) nadrobilam arbuzem, trrrrruskawkami, winogronem, serkiem wiejskim, waflami ryżowymi, no i woda woda woda:) nie czytalam was jeszcze bo bardzo wolny mam internet, bardzo mi brakuje pisania z Wami, mam nadzieje ze szybko uda mi sie naprawić ten internet. pozdrawiam was i całuje :) bede sie odzywać. :) i trzymać dietki !! obiecuje!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie z rana. Pogoda kiepska a tu praca wzywa.. Na śniadanie zjem waze z szynką i sałatką i ogórkiem Na II śn zrobiłam sobie w pojemnik owoce świeże + jogurt naturalny Obiad- Warzywa na patelnie + pierś z kurczaczka :) Bardzo jestem ciekawa czwartku :)Obym była bliżej I celu :) blackberry- Gratulacje !! Trzymaj dietki kochana a w czwartek będziesz patrzeć na efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale cisza, co jest? Wymiękamy;) Postanowiłam ograniczyć ilość posiłków, prawdajest taka, że tak jak jadłam do tej pory w określonych odstępach czasu...często byłam niegłodna, przejedzona. Na śniadanie jadłam kanapki z jajkami. Za chwilę zjem moją "wieczorową" sałatkę. Obiad ok 18 Wychodzę dziś na piwo, podkłąd musi byc stąd odwrotna kolejność:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyżby nam się forum wykruszało ? Ja mam duzo pracy i dużo sprawdzania. Na podwieczorek jogurt a na kolacje owsianka :) A jak u Was menu dzisiaj ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×