Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

red-lady

DIETA JOGURTOWA zapraszam ! (od 14 maja 2012)

Polecane posty

Witajcie z rana :) Za oknem robi się wspaniale, mam nadzieje, że będzie taki cały dzień. Ja już po porannej kawie, idę zajrzeć co mogę zjeść z lodówki :) A jak tam u Was rozpoczął się dzień ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) u mnie dziś też słonko świeci :) Na śniadanie była kanapka z pieczonym schabem i duuuużo warzyw. Oczywiście kawa. Na II śniadanie planuję koktajl bananowy z kakao :) Już jutro czwartek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż sama jestem ciekawa wagi.. a kusiła dzisiaj w łazience.. Śniadanie- 2xwaza z sałatą szynką i szczypiorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam w internecie ciekawy artykuł :) Jakie produkty sprzyjają chudnięciu? Przede wszystkim warzywa, ponieważ można je jeść bez ograniczeń. Wypełniają żołądek, dając poczucie sytości, mają mało kalorii, a dostarczają cenne witaminy, minerały i błonnik. Najważniejsze jest jednak zachowanie równowagi i umiaru w tym, co jemy. W procesie redukcji wagi istotne jest, by ograniczyć biały cukier oraz jeść ciepłe śniadania. Posiłki gotowane są bardzo ważne. Szczególnie polecam zupy warzywne. Warto także pamiętać o wspaniałym źródle białka, jakim są rośliny strączkowe. Zamiast dotychczasowych słodkości w postaci czekolady, lodów, batoników czy ciasteczek, warto sięgnąć po ciasteczka owsiane z rodzynkami i migdałami. Zamiast kiełbasy i wędlin lepiej wybrać fasolę lub makaron pełnoziarnisty z warzywami. Nie oznacza to, że mięsożercy mają nie jeść mięsa, ryb czy jajek. Spożywając je warto jednak zadbać, by produkty pochodziły z dobrej hodowli, czyli były wysokiej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie, może upiekę dzisiaj ciasteczka owsiane :) Zostałyśmy znowu same, pewnie Motylek jeszcze się odezwie jak znajdzie chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się melduję ;) mam nadal urwanie głowy..moja Malutka już czuję sie lepiej gdyby nie ten nieszczęsny katarek ;/ U mnie na śniadanie owsianka. na drugie śniadanie czereśnie.na obiad będzie zupka.. Mamy dzisiaj w rodzinie urodzinki 18te i jesteśmy zaproszeni na wieczór..Jeśli pójdę to pokus będzie mnóstwo ale się nie dam ;) jedyne dlaczego bym chciała pójść to po to aby się trochę "oderwać" od tego wszystkiego.. Smartgirl- zaglądam w miarę możliwości..dodałaś ciekawy artykuł.. U mnie pogoda beznadziejna..pochmurne niebo ;/ Do usłyszenia kobietki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na II śniadanie zjadłam jogurt owocowy a na obiad kupiłam 10 dag salami suszonego + makaron ryżowy i sałata :) Właśnie wróciłam ze spacerku, pogoda się psuje.. Motylku bądź dzielna ! Pamiętaj ze jutro czwartek !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylku, artykuł dodała red lady :) to prawda, ciekawy. U mnie na obiad zupa jarzynowa z chudym mięskiem. Za chwilę będę jadła. Na kolację rozmraża się łosoś. Druga kawa też już za mną :) tylko wody znowu mało piję.. Mąż mnie dzisiaj wkurzył więc musiałam się rozładować i próbowałam kręcić hula-hop. Czytałam że na talię jest świetne ale spada mi to kółko co chwilę i zniechęca mnie to bardzo. Może dacie mi jakieś wskazówki? jak stanąć, czy mięśnie brzucha napiąć itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja z córką jak się położyłam o 15 tak spałyśmy do tej pory :) Właśnie piję jogurt- szklanka 300ml jagodowo-wiśniowy na podwieczorek. Smart girl - ja nie mam pojęcia o kręceniu hula hopem, nigdy nie mia lam bo już odkąd pamiętam za czasów podstawówki mi na wf spadał i się zniechęciłam. Idę po sweter bo jakoś mi dzisiaj zimno- jak nigdy, może będę chora.. oby nie. Na kolacje nie mam pomysłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany, nie pamiętam kiedy ostatnio mogłam się w dzień zdrzemnąć, chyba jak byłam w ciąży ze starszym synkiem czyli jakieś 4 lata temu. Mój Maluch już wykąpany śpi, Starszak je kolację i do kąpieli. Myślę że przed 20 zaśnie :) i wieczór wolny :) Jutro czeka mnie stresujący poranek, ten tydzień nie należał do najlepszych ale mam nadzieję że tragedii na wadze nie będzie :) red lady, ja dzisiaj też w swetrze i wcale nie jest mi za ciepło. Czuję że gardło mnie pobolewa i zaczyna mi się katar, stopy mam chłodne. Mąż musiał mi wczoraj "sprzedać" przeziębienie, bo wrócił zasmarkany z pracy - uroki klimy. Buzi, buzi i już mam gardło czerwone... Żeby tylko dzieciaki nie załapały, bo jak znowu się rozłożą, to chyba wyjdę z siebie. Spróbuję jeszcze coś z tym hula hopem zdziałać :) miłego wieczorku wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I po kolacji :) - 2 parówki + 2xwaza + 3 pomidorki koktajlowe i pół ogórka ;) smart girl - tak to juz jest z tymi mężami :) Same zarazki przynoszą i przenoszą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny...:) Przyjmiecie grubasa z powrotem???:( czytam Was cały czas ale jakoś nic nie pisałam bo chyba nie byłam gotowa na dietę...:( Teraz nabrałam motywacji i mam nadzieje że tym razem mi pomorze bo nie chcę już tak wyglądać..:( Chcę schudnąć i już!!!! No to jak?? Tak ładnie proszę?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Forum otwarte dla Ciebie miłośniczko jedzenia. Nie zawiedź tym razem ani siebie ani nas !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-) Mega zaspana ale o wadze pamiętałam :-) 72 kg :-). Czyli -0,8 kg ciesze się i idę dalej spać :-) Czekam na wasze wpisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie 95,7, czyli zwyżkowo, do tego dostałam @. Kupiłam przedwczoraj parowar. Mam nadzieję, że zmobilizuję się ostatecznie. Czeka mnie remont łazienki, schudnę ze stresu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) U mnie -0,9, czyli 72,4kg :) Piję kawę, bo mój najmniejszy facet od 4.30 "na nogach". Pogoda znowu do bani...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smart gir-l gratulacje :) Ważne że do dołu :) Zmień stopkę :) Słodzik-parowar świetna sprawa, szczególnie jak masz czas :) Ja właśnie wstałam ostatecznie i piję kawkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, caly czas jestem z wami i pamiętam o was, tylko chwilowo nie mam czasu siedziec na kompie.. :( o wadze pamietam i dzis bylo ważonko i waga pokazala 68.5 kg jupiiii :) cieszę sie bardzo :) red lady - gratulacje:))))) smart girl - tobie również gratuluje:) słodzik - ja rownież jestem przed @, w nastepnym tygodniu bedzie lepiej:))) ja uciekam bo dzisiaj znowu na wyjeździe jestem.. buziaki i do usłyszenia :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Red lady, Tobie też ładnie zleciało :) Nie dopadło Cię choróbsko? Mnie przeziębienie rozkłada - z nosa mi cieknie i gardło czerwone. blackberry - gratuluję :) może masz za długą tą stopkę? Spróbuj ją skrócić albo pisz w wierszu, nie w kolumnie :) Robiłam kolejne podejście do hula hop i muszę powiedzieć że jest trochę lepiej :) Śniadanie: 2 kanapki z razowego z sałatą i pieczonym schabem, kawa II śniadanie: jogurt wiśniowy z otrębami i słonecznikiem (ok 1szkl) Po tej przemiłej pobudce o 4.30 wyglądam dziś przepięknie.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorkaaa
czy mozna pic owocowe jogurty czy tylko naturalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owocowe też można bo dostarczają cukier. blackberry - świetny spadek wagi ! Oby tak dalej smart girl - jeszcze mnie nie dopadło i oby było ode mnie z daleka :) Na śniadanie był twarożek wiejski + 2 razy waza A teraz właśnie skończyłam pić kawkę i karmić małą jabłuszkiem. Ponieważ późno jadłam śniadanie to pomijam dzisiaj II. Na obiad rosół z makaronem ryżowym Ciekawe jak motylek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje wam kobietki spadku wagi;) u motylka bez zmian czyli tak jak tydzien temu..ale nie mam sie czemu dziwic po tym moim slodyczowym wyskoku.ciesze sie tylko ze nie mam wiecej..no coz w tym tygodniu bede walczyla wytrwalej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motylku nie martw się, tak jak mówisz dobrze że nie na +. Ja już po rosołku, o 14 karmimy małą i na spacerek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podwieczorek - miseczka truskawek kolacja -pół piersi z kurczaka na grillu + garstka kaszy gryczanej Co tak cicho ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorkaaa
bardzo dziekuje za odpowiedz :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytania:) Jak wiecie mam już parowar, dziś próbowałam piersi z kurczaka i warzywa z patelni. Smakowo porażka;) Jak najlepiej pod gotowanie przyprawić kurczaka, czy takie właśnie warzywa? Jutro jadę po zakupy "parowarowe", więc będę wdzięczna. Acha kupię też rybę - mrożona niestety. Jak ją przyprawić? Zakładam, że przyprawiam kiedy jest mrożona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×