Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

red-lady

DIETA JOGURTOWA zapraszam ! (od 14 maja 2012)

Polecane posty

Jestem i ja. Po pracy :) Jak się cieszę, że już po sesji :) Tylko we wrześniu poprawki, ale damy rade :) Całe wakacje wolne :) Pogoda do kitu dzisiaj. Strasznie ciężka.Głowa mnie i męża boli i strasznie chce nam się spać, a mała dokazuje. Jak zawsze :) Właśnie nakarmiłam ją jabłuszkiem i leży wpatrzona w karuzelę. Jeśli chodzi o dietkę to się trzymam , może nie jakoś rewelacyjnie, ale słodyczy nie ma. Śniadanie - 3x waza z serkiem twarogowym+ kawa II- banan + kawa + kilka ziemnych orzeszków. Obiad - Rosół z garścią makaronu i pierś z kurczaka z warzywami duszona. Na resztę jeszcze nie mam pomysłu, ale będę meldowała na bieżąco co i jak :) Tak bym chciała w czwartek zobaczyć jakiś spadek, o niczym innym nie myślę tylko o czwartku,kg i wadze... Mąż mówi że to juz robi się obsesja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) ja dzis późno sie melduję.... ale jestem :) dzisiaj u nas piżamowa niedziela:D na sn jadlam jajecznice z 2 jajek i kawusia i jogurt na 2 snd, na obiad grilla robimy a wiec udko lub piers z kurczaka + sałatka grecka :) dalej nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) ja dzis późno sie melduję.... ale jestem :) dzisiaj u nas piżamowa niedziela:D na sn jadlam jajecznice z 2 jajek i kawusia i jogurt na 2 snd, na obiad grilla robimy a wiec udko lub piers z kurczaka + sałatka grecka :) dalej nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) ja dzis późno sie melduję.... ale jestem :) dzisiaj u nas piżamowa niedziela:D na sn jadlam jajecznice z 2 jajek i kawusia i jogurt na 2 snd, na obiad grilla robimy a wiec udko lub piers z kurczaka + sałatka grecka :) dalej nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podwieczorek - koktajl z truskawek z działki i jogurtu naturalnego Kolacja - pół szklanki owsianki, trochę słonecznika i 2x waza z twarożkiem. A jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień jeszcze się nie skończył, ale pilnowałam się, no i komplet ćwiczeń zrobiony:). Na zcwartek nie liczę, bo organizm musi się ustabilizować. No i piję tylko litr, max 1,5litra wody dziennie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W stosunku do siebie wychodzę z załozenia, że realizuję cele miesięczne. Na lipiec bez względu na to jak uda się czerwiec 88kg:) Co myślicie o wytyczaniu celów miesięcznych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana :) Na śniadanko muesli z mlekiem. A co tu tak cicho przy takiej pięknej pogodzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek :) U mnie leje... Ehh.. W pl bylam pogoda beznadziejna byla i tu przyjechalam i chyba przywiozlam pogode z pl... Wczoraj stanelam przed lustrem i się przerazilam...!!! Musze się wziasc za siebie! Cellulit nam na nogach i tylku, a o brzuchu już nie wspomne... Uzywam z nivea goodbye cellulite ale nie wiem, efektow nie widze.... Jak mi ciezko zaczac prace w poniedzialek po 2 tygodniach wolnego.... :( trzeba się wziasc w garsc! Na snd u mnie musli z mlekiem ( troche za duzo sobie pozwolilam bo zjadalm cala miske) na 2 snd danio, okolo 4 zjem jablko i pomarancza a jak wroce do domu piers z kurczaka z warzywami na parze. Czuje się dziwnie, taka ciezka i opuchnieta... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pod koniec tygodnia planuje wycieczke do pobliskich slilowni z basenem, zapozam się z ofertami i mam nadzieje że cos wybiore :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Red lady - Mam @... Ale tak jakoś beznadziejnie się czuje... Nie mogę miec tamtej stopki bo co dodaje nowa wage to mi nie wyswietla, za dluga byla. Teraz zmienilam znowu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie reszta? Dziewczyny prosze się meldowac :) jak wasza dietka? Jak po weekendzie? Poniedzialek - to najgorszy dzien tygodnia dla nnie..... Ale do czwartku nie daleko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mi się przypomnialo... A co z naszym blogiem? Macie jeszcze fajne dietetyczne przepisy? Chetnie wstawie je na bloga:) a i sama z mila checia wyprobuje, bo ciagle jem to samo jak zauwazylam... ;) wchodzic na topik laski bo nie mam z kim pisac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Melduję się po weekendzie. Przyznaję, że sobie pofolgowałam. Jadłam smażoną rybę, kawałek ciasta, kilka cukierków. Ale mam to w nosie, raz na jakiś czas można :) Dziś na śniadanie miseczka jogurtu z płatkami jęczmiennymi i słonecznikiem. Na drugie właśnie zjadłam 3 ciastka owsiane i piję kawę, w planach jeszcze jabłko. Na obiad pomysłu nie mam. Podwieczorek i kolacja pod znakiem zapytania, bo mąż mnie zabiera na randkę - niespodziankę :) Blackberry, ja uwielbiam fitness ale nie mam z kim chłopaków zostawić a o 21.00 to już siły nie mam. Na basen mogłabym się wybrać ale trochę się wstydzę swojego grubego dupska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smart girl - witaj 🖐️ mój się zgodzil że się że mna zapisze na silownie wiec towarzysza mam :) swojego czasu chodzilam na zumbe - naprawdę super, polecam :) ale za daleko mam jezdzic tam gdzie prowadza zumbe i odpuscilam sobie.. A co do basenu to też mnie krepuje swoje cialo ale na basen chodza też grubsze panie ode mnie wiec jakoś się nie lamie :P a jak twoje chlopaki zdrowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basen świetna sprawa, ale przy małym dziecku trzeba ciąć koszty niestety, a i nie ma z kim zostawić.. Na II śniadanie wafelek fitness fit a teraz 10 dag rybki po grecku + mala zwykla bułeczka bo nie mogę jeść ryby bez bułki.. Na obiad spaghetti dietetyczne, czyli tylko troszkę makaronu z sosem, a nie dwa talerze jak przed dietą.. :) Właśnie wróciłam z małą ze spacerku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Red lady - jakie miesko dajesz do spagerii? Musze poczytac i pomyslec nad moim nowym menu... Bo musze sobie urozmajcic posilki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja daje pierś z kurczaka i 2 świeże pomidorki, do tego sos spaghetti Łowicz i oregano :) Pyszna sprawa. Też sobie urozmaicam bo mi brzydnie powoli jedzenie które jem ciągle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno wyprobuje:), tylko uzyje makaronu razowego i zamiast knorr przyprawy dodam pomidory z puszki i ziola :) wole nie kusic losu... I tak pozwolilam sobie za duzo w pl.. jak wam mija dzien? Mi się okropnie dluzy... :( - jak kazdy poniedzialek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja dolaczam do was dzisiaj,czytalam wczesniejsze wasze wpisy... z gory przepraszam za brak polskich liter,ale mieszkam w it i na wloskim windowsie "pracuje" cos o mnie no coz cale zycie wazylam 63 kg ,po pierwszym roku w it przytylam 30 kg ,tak dobrze przeczytalyscie 30 kg...potem przez poltorej roku udalo mi sie schudnac do 65 ale niestety po niecalych 2 latach przestalam cwiczyc i podjadac znowu i tak oto po kolejnym roku 10 kg sie pojawilo znowu...od 2 tygodni cwicze 40 minut na stoperku plus 600 brzuszkow ale wynik jest taki ze przytylam kolejne 3 kg i bez diety sie nie obejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika - witaj w naszym gronie. 30 kg w rok? To bardzo duzo:( jak osiagnelas taka wage? O polskie litry się nie mart też nie uzywam czasami. Jak dlugo mieszkasz w it?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blacberry_88 jak osiagnelam 30 kg w sensie ze przytylam(bardzo latwo kolacjie pizze o 23-oni tu maja nocny styl zycia a potem w tylek weszlo) czy jak schudlam wczesniej 30 kg-codzienna gimanstyka na nintedo wii po 45 minut ,niejedzenie po 18,odstawilam alkochol niejadlam smazonego ani slodyczy a tak to jadlam wszystko ale male porcjie jadlam nawet grochowke tylko ze porcje ktora wchodzila do zwyklego bialego jednorazowego kubka... no i 5 posilkow dziennie-teraz tez startuje z takim zamiarem wiec mam nadzieje ze te niecale 15 kg w 5 miesiecy strace...:) a w it jestem juz ponad 5 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika - bardzo cie przepraszam, ale źle zrozumialam :) już czaje :) rozumie cie doskonale... Ja mieszkam w uk od 4 lat.. No i zły styl zycia fast foody i nieregularne posilki.... No i się doprowadzialam do takiej wagi... Ponad rok temu schudlam 10 kg, a teraz mi się przybralo 4 kg, wiec najwyzszy czas się wziasc za siebie bo lato idzie :) ja planuje zapisac się na silownie w tym tyg. Ciekawe czy do ps3 jest cos podobnego jak ty masz wii fit.. Hmm musze poszukac na necie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo fajna dietka, lubię jogurty i inne przetwory mleczne, aż szkoda, że mam skazę białkową:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blacberry_88 z tego co wiem to te same plytki do cwiczen co na nintendo wii robia tez na ps ale niejestem pewna ale jak poszukasz napewno cos bedzie...ja mam roznych 5 zestawow-zeby sie nie znudzic .....tak niby mowia ze polskie jedzenie tluste i w ogole tylko ja na polskim jedzeniu chudzina bylam a na wloskim no masakra,ale to raczej nawet nie ich jedzenie a godziny posilkow,no i fakt ze tak jak teraz to przez caly dzien czlowiek nic nie je bo upaly po 40 stopni prawie a dopiero wieczorem jest chlodniej kolo 21:0 wiec to byly powody mojego tycia no i moj narzeczony tez mi nie pomaga "chodz na piwo,chodz na pizze,idziemy do restauracji "i tak w kolko z nim mam dlatego sie wycwanilam i albo zapraszamy znajomych do nas i ja gotuje dla nich smakolyki a sama dzielnie przy salacie...albo mamy zaprzyjaznionego wlasciciela restauracji kolo domu i on zawsze ma dla mnie w zapasie(warzywa z grila czy piers z kurczaka-ozywiscie nie maja tego w menu dla innych:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kika bari witaj i zapraszamy. U mnie na podwieczorek jogurt straciatella a kolacja pewnie kolo 20 ale nie mam pojęcia jeszcze na co się skuszę może płatki na mleku :) Apetyt mam wilczy przed @ ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika - oj to teraz musisz stanowczo odmawiac hehe :) Red lady - witaj, :) oj sama nie cierpie siebie przed @ zachcianek milion na minute i jeszcze nerwy.. Ktorego jest wasz wielki dzien? W sierpniu?:). A gdzie motylek fruwa i slodzik? Ciekawe jak u nich dzisiejszy dzionek leci :) Malo wody dzisiaj wypilam... A brzuch mój jest jak balon.... :( Poniedzialek mam za soba.. Oby do czwartku i żeby uciekaly te kilogramy tak jak ten czas ucieka :) Wybywacie gdzies na wakacje? Odpoczac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×