Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

red-lady

DIETA JOGURTOWA zapraszam ! (od 14 maja 2012)

Polecane posty

blacberry_88 niestety ja odkad zaczelam cwiczyc(prawie 3 tyg)to 3 kg w gore poszlo a to dlatego ze miesnie sie buduja i tak sobie pomyslalam ze sprobuje chyba od jutra tej kopenhadziej a po niej wroce do zdrowych nawykow no i oczywiscie caly czas cwiczenia...hmmm sama juz niewiem co myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doczytalam wlasnieze podczas tej diety mozna schudnac od 4 do 12 kg ale nie to jest wazne a fakt aby po tej diecie zywo sie odzywac to mozna schudnac nastepne 10 kg poniewaz to dieta na przyspieszenie metabolizmu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oficialna strona diety www.kopenhaska.com ... ja sie od jutra decyduje i dam wam znac,przeczytalam juz o okolo 20 roznych dietach ale ta wedlug mnie jedyna z lepszych poniewaz jako jedyna "zapewnia "nie strate kg i zludne marzenia a ustabilizowanie metabolizmu... blac berry tylko mam prozbe do ciebie mogla bys sie od szwagierki dowiedziec jak to jest z ta kawa czy mosi by czarna czy moze byc z mlekiem odtluszzonym,bardzo prosze bo to wazne,jak mam sie maltretowac to chociaz tak by skutki byly:) ps:przepraszam za zasmiecanie forum bo to juz moj 3 post z rzedu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika - ona stosowala diete kapusciana :) nie mam pojecia co do tej diety.. Jak dla mnie jest zbyt rygorystyczna i sadze że po kubku kawy czarnej na sniadanie to przewrocila bym się w pracy hehe ;) moje zdanie jest takie że wole nie stosowac zadnych diet, tylko wprowadzic zmiany w sposobie odzywiania się. A wiem że to przyniesie efekt bo udalo mi się schudnac 10 kg wlasnie w ten sposob. No a 4 kg wrocilo w przeciagu roku, ale popuszczalam sobie za bardzo.. Dobrze że się ocknelam hihi :D zastanow się co do tej diety kopenhadzkiej i daj znac jaka decyzje podjelas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przez kopenhaską wylądowałam w szpitalu z osłabienia. Niby menu treściwe ale reszta do kitu, łamały mi się paznokcie, garściami wypadały włosy. Fakt przez półtorej tygodnia ( bo tylko tyle wytrzymałam) schudłam ok 3,5 kg ale później jojo- wróciło 5. nie polecam ! Dzisiaj zgrzeszyłam kilkoma pierogami ruskimi bo niestety brak czasu i załatwianie spraw przed weselem sprawia ze nie mam możliwości gotować ... ;/ Coś czuje że w czwartek nie zastanę uśmiechu na twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Red lady - don't worries ;) kilka pierogow ci nie zaszkodzi. A i tak się trzymasz dzielnie:) tyle czasu bez zadnych wpadek. Obym ja byla taka wytrwala jak ty :) Nie ma jak zdrowie odzywianie :) a na zle nikomu jeszcze nie wyszlo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaki Ci lekarz podal powod na oslabieniu ze wzgledu na tej diecie(chodzi mi o duza nad wage,radykalne zmiany odzywiania,czy grupe krwi itp.) ja mam czas do jutra by podjac decyzje ale raczej sprobuje a jak po kilku dniach bede sie zle czula to przerwe ps:blokuje mi sie to forum cos:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blackberry zdaje się pisze egzamin. Trzymam kciuki:) Z tgeo co ja wiem, a czytałam sporo, kiedy jemy nieregularnie organizm wciąż szykuje się na wojnę i gromadzi zapasy. Co do wolnych efektów w diecie - organizm musi się zaprogramować na zmianę, coś innego. Trwa to kilka miesięcy. Stąd kryzysy, zachcianki. Dlatego robię to powoli, ale nie cofam się i to się liczy:). Muszę coś zrobić ze swoją wagą, ma niby rok i kilka dni temu wymieniałam baterię na nową, ale dziś rano miałam 3 różne wskazania, już sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodzik - witaj kochana:) jutro pisze :) więc trzymaj kciuki za mnie;) może się cos psuje w niej? to dziwne żeby pokazała 3 różne wyniki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama widzę, że chudnę, otoczenie - coraz liczniejsze komplementy, a waga +/-2 dziś rano. Było najpierw 92,1, parę sekund później 94, za chwilę 93,4. Zaniosę do innego pokoju i jutro zobaczę:) Dziś kibicuję Ukrainie I Anglii - a Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slodzik hmmm komplementy od otoczenia ,a wiedzieli ze jestes na diecie bo jak tak to wszystko jasne...mnie lekarz powiedzial ze od 5-do 7 kg przy nadwadze niewidac nic jak ktos straci 2 czy 4 kg,a jak waga ci pokazuje 3 rozne winiki to raczej nie baterie a typowo waga "odleciala"...a i jak t wazylas 95 po to miesiacu diety min. 6 kg powinno ci spac 4 wody a 2 tluszczu-i kochana nieodbieraj tego jak atak bo tak niejest niestety czasem slowo pisane czasem zle "brzmi"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie byłam:) Kiki - wody do zrzucenia mamy 1/3 - to wiem od fachowca. lekarza. Jeśli ktoś chudnie 6kg, to oznacza, że 2 kg to woda, reszta to reszta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie kibicuję nikomu, bo mnie te mecze dzień w dzień zaczynają wkurzać.. Mąż ogląda 2 równocześnie - jeden na kompie, drugi w tv, oszaleć można.. Na obiad był sos mięsno-pomidorowy i makaron. Podwieczorek - banan, kolacja - serek wiejski. Humor mi dzisiaj siadł, więc olewam wszystko i idę spać. Spokojnej nocki i do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie wkoncu chlodniej ,no i wlasnie skonczylam cwiczenia-kurcze chyba musze budzik z rana samego nastawiac,bo rano mam wiecej sily i ochoty na cwiczenia wieczorem to odkladalam z godziny na godzine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) U mnie dzisiaj też chłodniej i humor mam lepszy :) Wczorajsza duchota była nie do zniesienia. Do tego zaczyna mnie męczyć huśtawka nastrojów przed @. Popijam kawę, a na śniadanie będą płatki jęczmienne ze słonecznikiem zalane jogurtem. Kika, a jakie to ćwiczenia? Z jakąś płytką, czy sama ułożyłaś sobie plan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystich w nastepny z kolei dietkowy dzionek :) Dzien zaczelam od miseczki musli i szklanki soku pomaranczowego - swiezo wyciskany. Jakie posilki na dziś przygotowujecie? :) ja jeszcze nie wiem. Że soba do pracy wzielam jogurt pitny i owoce (borowki winogron truskawki i maliny). Wczoraj troche się wystraszylam bo ok kilku dni boli i kuje mnie jedna UU piers. Wyczuwam lekki guzek, albo mi się wydaje.. Nie wiem. Planuje się wybrac do lekarza. Nie chcę tego lekcewazyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blackberry, idź koniecznie do lekarza. Moja mama w kwietniu też wyczuła guzek i po wszystkich badaniach okazało się na szczęście że to nic poważnego :) Jestem właśnie zlana potem po ćwiczeniach... Lece pod prysznic i rzucam się na kanapkę z sałatą i serkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smart girl - patrze na twoja stopke i widze rewelacyjny wynik, w tak krotkim czasie udalo ci się zrzucic 4 kg! :) super! :) musze podpatrzec twój sposob odzywiania i sama zaczne się odzywiac podobnie jak ty. Oby tak dalej kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana radośnie :) Chyba w końcu się wyspałam. Jutro waga.. ciekawe jak to będzie. Przed @ nastrój nieciekawy ale się bronię rękoma i nogami przed złym humorem. blackberry - koniecznie do lekarza ! nie lekceważ tego. Oby było wszystko ok. U mnie właśnie zostało zjedzone śniadanko i wypita kawka :) Na śniadanie Fitness z mlekiem pół szklanki :) Ależ jestem pełna. Za oknem strasznie.. Chyba nie pospaceruję dzisiaj z maleńką. Co do menu .. nie wiem, może jakaś pierś grillowana albo coś innego ? A może po prostu kanapki i pomidor + małosolny ?? Niezdecydowanie sprzyja @..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Blackberry, ostatnio moje menu bez polotu więc nie spodziewam się więcej niż -0,5kg jutro. Red lady, to Ty jeszcze @ nie miałaś? Rany, to ile Twoje napięcie przedmiesiączkowe trwa? Wydawało mi się że przed ostatnim czwartkiem już Cię męczyło.. Przechlapane masz Kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sie z wami:) dziewczyny nie rozpoczelam tej kopenhadzkiej,boje sie (do konca tygodnia przemysle to i podejme decyzje,zajze tez do lekarza na "przeglad ogolny"i wtedy zdecyduje... ktoras sie pytala wiec ja cwicze tak:jeden dzien min. 40 min na stoperku,plus 600 brzuszkow(150 z nogami w gorze,150 z nogami na ziemi,150 ukladajac sie na prawym boku,i 150 na drugim) a na drugi dzien cwicze z plyt na nintendo wii dodadkowe 20-30 minut a co do cwiczen do polecam wam ta strone (jak ktoras niema zadnych plyt ani nic,to z tej strony mozna sobie wybrac ,skompletowac niezly zestaw cwiczen) http://www.cwiczenia.org/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro wazeie - jakie samopoczucie przed jutrzejszym dniem? :) ja się czuje taka napuchnieta.. Badzmy dobrej mysli. :) Red lady - zazdroszcze spania:) mi dziś bardzo ciezko było zejsc z lozka o 5.50.. Ciekawe jak motylek sobie radzi:) trzymam kciuki za nia! :) Na obiad też nie mam pomyslu, moze cos na szybko wyczaruje, moze ryba pieczona z sorowka z kapusty kiszonej albo cos innego co mi do glowy wpadnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie zwracajcie uwagi tylko na wage!!!!...ja od 2 czy 3 tygodni cwicze i dzisiaj sie mierzylam-wynik -3 w udach,- 2 w pasie i -1 w biuscie,a waga nawet nieruszyla hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika - planuje dodac swoje wymiary (biodra talia i biust) do stopki i mierzyc regularnie co tydzien, ciekawe jakie beda efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blacberry_88 ja dzisiaj na obiad mam pomidory "nadziewane chuda szyneczka i jajkiem ,przygotowane w piekarniku-migiem sie robi ,smaczne i malo kaloryczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blacberry_88 duze pomidorki przekrajam na pol,wycinam cale "wnetrze"odwracam pomidorki do "gory nogami"i zostawiam na jakies 30 minut by obciekly,kroje na drobna kostke szyneczke ,wbijam jajko albo dwa(zalezy ile pomidorkow robie)-dodaje bazylje i troszke soli i potem lyzka wypelniam pomidorki-nagrzewamy piekarnik na 160-180(polecam 160) w piekarniku od 25-35 minut,zalezy od pomidorkow- skorka bo po wyjeciu z piekarnika odchodzi super...to jest przepis z ksiazki dukana ,jak wiecie kiedys bylam na tej dziecie i chodz juz nigdy do niej nie wroce to czesto uzywam z niej pojedynczych przepisow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smart girl - @ nieregularna jeszcze po porodzie i to wszystko się tak ciągnie niemiło :( blackberry - ach ten czwartek . Sama jestem ciekawa. Jak zawsze Wam mówiłam, byle nie do przodu a jak stoi waga to niech stoi. Co do obiadu kupiłam mąkę razową i będę robiła dietetyczną pizze dla mnie i dla męża :) Na II śn jogurt brzoskwiniowy. Ja się chyba do ćwiczeń nie zmobilizuje.. No chyba że przekonam się w końcu i wieczorem będę robiła 50 brzuszków z nogami w górze :) Zawsze to coś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×