Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

Mini, gdzies tak bedzie, albo troche mniej. Ja nienawidze zmiany czasu, szczegolnie na zimowy. To jest kompletnie bezsensu w obecnych czasach, no i sprzyja depresji, bo wcześnie robi się ciemno, a można by tego uniknąć choć w małym stopniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już odespałam. mufinki z dyni robiłam. ale nie wyszły. może za dużo tej dyni. ona jest jednak bardzo ciężka. oklapły mi i lipa. ale tak myślałam, że będą do bani bo jakieś rzadkie ciasto mi wyszło.dzisiaj robię powtórkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brrr, jak zimno, przemarzłam okropnie, naubierałam się i piję kolejną gorącą herbatę. Jak jest chętny, to zaparzę więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł :) a Widzały Panie tę piękną zimę za oknem? Kurka! Świetnie jest !!! Do nas dotarła z opóźnieniem, ale jest, od godziny sypie śnieg że aż miło!! Jest cudnie !! a byłam dziś na zaległym - ostatnim już szczepeniu z młodym. I tam widziałam dziś po raz pierwszy w życiu dziecko, które po raz szczepienia się chichra :) a grzańca lub herbatę z cytryną dla zmarzniętych :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To serwuję gorącą pomarańczową :) Funnową też nie pogardzę. U mnie zimy jako takiej nie ma, tylko pioruńsko zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc u mnie zima na calego :( auto mi oczywiscie zdechlo ale wczoraj zamowilam brata na reanimacje i jakos dzis odpalilo :) jestem zalamana wszystkim i dzis mnie tak potraktowano w mopsie skladajac te durne papiery rodzinnego ze zwatpilam w ten kraj :( wiecie ze po rodzinne wyslali mnie do belgii? bo oni nie maja obowiazku... a jak ja tu mieszkam i nie pracuje to doslownie pani polecila mi wyajzd bo panstwo nie bedzie mnie utrzymywac tylko ciekawe gdzie sie ten tysiac zl podatku poniewiera co maz co mc odprowadza z pensji w polsce? plakac sie chce :( pocztakowo zamiarowalam zajac sie ta sprawa i gdzies to poruszyc ale powoli powatpiewam czy to ma sens tyle lat walczylam o polske z ktorej teraz musze spierdalac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do funny o Greyu
druga część jest już na chomiku ;) o-gryzek, czytam Cię często i poiwiem tak: jeśli masz możliwość, to wyjedź. Zdalnie możesz pracować przy preclach, a może TAM będzie lepiej? pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) a Nie wiem jak to się stało, że pisząc ostatni post nie widziałam kilku poprzednich, które widzę teraz. Niemożliwe, że jestem aż tak stara czy ślepa. Prawda? a Przeginko - Ja również po recenzjach spodziewałam się trochę czegoś lepszego, ale mimo to uważam, że książke fajnie sie czyta i na pewno przeczytam 2 i 3 częśc. a Mini- ja podobnie jak Przeginka pozostaję w podziwie dla Twej pomysłowości w sprawie prezentów. Ja też mam trochę do kupienia i dla mnie to zawsze straszne przezycie jest. Ale nie jest źle. Jest koniec października a ja mam już pomysł na dwa :D a Grzyia - naprawdę nie wiem co mam CI napisać. Może faktycznie powinnaś się zastanowić nad wyjazdem? Baby w urzędach z reguły bywają wredne i zgryźliwe ale żeby pomóc, nakierować to się żadnej nie spieszy :( a Nieletniu - smakowała herbata? Dziś też mam - malinową :) a Mini - ja bym się nie przejmowała, że jeszcze młoda nie zaszcsepiona. Teraz to ona w sam raz jest do szczepienia :) Powoli, powoli i wszystko nadrobicie. a dziewczyny poniekąd zazdroszczę Wam odchamienia, ale na wszystko przyjdzie pora, nie? no :) a Wiecie, że wszystkie moje znajome, które były w ciązy mniej więcej w tym samym czasie co ja znów są w ciązy? Ale na szczęście one chciały, a nie że wpadły, bo by wypadała kolej na mnie, a mnie się wcale nie spieszy do kolejnego potomstwa. a Pomarańczo - dziękuję za cynk, poszukam w późniejszym czasie, teraz mam co czytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jakoś nigdy nie byłam przeciwnikiem szczepień dlatego mi tak jakoś łyso że dalej jesteśmy z tym w lesie a Z prezentami nabrałam już wprawy. kiedyś kupowałam jeszcze dorosłym- to był dopiero kocioł a odchamienia to mi możesz pozazdrościć- jak ja z 1,5 roku nigdzie nie byłam:O teraz planuję wypad za dwa tygodnie ale pewnie nic z tego nie wyjdzie. a Ja dalej męczę prawnuczkę chmielewskiej. nigdy tego nie skończę. nie mam czasu ani grama! co mi się porobiło?? a ja zawsze byłam przeciwnikiem zagranicznych wyjazdów ale zaczyna mi wszystko opadać i sama o tym myślę. na pewno nie puszczę męża bez nas- nie zrobię tego jemu a ni dzieciom. za dobre mają relacje- to byłaby spora strata. ale moze kiedyś wspólnie zdecydujemy się jechać w poszukiwaniu lepszego losu. bo to co się tu dzieje woła o pomstę do nieba a Po kiego diabła dzieciaki tak szybko uczą się przemieszczać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracając o tej porze nie mam już siły na nic. Tylko się witam ze wszystkimi. Funny - smakowała i na malinową też się rzucę. Ostatnio wypijam herbaty litrami, rozgrzewająco. W zamian oferuję grapefruitową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie mam na nic siły śnieg dzisiaj padał ale tylko mnie wkurwił, bo natychmiast stopniał i błocko sie zrobiło marze o tygodniu w spa najlepiej na drugiej półkuli chociaz tam sandi rozrabia mój stary calą noc oglądał świr jakiś taki z tego pożytek, że chociaż miałam gorącą wodę na kawę jak wstałam bladym świtem... ja tam się nigdzie na stałe z polski nie wybieram, bo wszystkie nacje dookoła sa świrnięte i nie umiałabym tam żyć no może w hiszpanii jedynie reszta to jakaś porażka :O wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma święta chcę i spokoju i żebym miała czas cały dzień postać spokojnie kuchi nad garami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja mam wszystkiego dosyc, wczoraj dostalam wyplate o 1600zl mniejsza:( znow polacy zrobili mojego meza w ch.. juz nie mam sil :/ ja bardzo nie chce wyjezdzac z kraju ale chyba nie mam innego wyjscia wszystko mam pod gorke:( mnie sie marzy cieplo i brak dlugow :) ale to takie marzenia science fiction

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up!
Up!?up?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze wszyscy swietuja:D ja dopiero dzis jade swietowac :D mam nadzieej ze mi auto odpali bo jak nie to kurde neizbyt mi sie chce kilkoma autobusami kawe zostawiam w termosie bo tu widze ze moze sie zmarnowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a juz myslalam ze zesta sie polozyly w tych grobach bliskich :P u mnie powodz :( a poza tym to nic :P moje dziecko bedzie w piatek w tv :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł :) Znowu działam z fachowcami :O Tym razem takimi od płotów ';) A w tzw. międzyczasie zaliczyłam urodziny i imieniny, więc stawiam zaległą flaszkę. Już po 13, więc można :P Gryzia - daj jakiś bliższy namiar to obejrzymy ;) Moja 4 letnia córka powiedziała 31 października "Pan Bóg nie lubi halloween" :O Pytam - skąd wiesz? A ona - pani na religii mówiła :O Czy to nie za szybko? Walentynek nie cierpię, ale akurat frajda dzieci związana z halloween mnie nie mierzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×