Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

Witam porannie! Wkraczam z kenco rich parujaca. Ja już od niemal godziny nie śpię,mam młodego.oraz kasę,jego tatuś dał.oczywiście uparcie ze stawka jak za 5h:(:D:O😭już napisałam do niej takiego oczyszczajacego smsa,ze w dupie mam czy się obrazi czy nie-peerdoli me to!!powinnam zrobić to już dawno,jak wszyscy radzili,ale ja muszę się w konwenanse pobawić:/ ale byłam przed okresem,wtedy nie nadaje się do walki bo jestem mientka i ciapowata:Dto mnie w pełni tłumaczy i usprawiedliwia:Dteraz z powrotem obudził się mój wewnętrzny lew arghhhhh!! a Gryzia to ja Ci współczuje jeszcze bardziej niż sobie:(moja mam jeszcze aż na takim etapie nie jest,ale ost mówiłam tacie,żeby może lepiej nagrywali ja.bo kto wie do czego się posunie i co jeszcze wymyśli:(oczywiście mój tato nie ma na to siły ani ochoty bo"co to da"? a Patrisa!!a gdzie flacha?a nawet dwie lub trzy??gratulacje wlascicielko!!i patrzcie jaka grzeczna corcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam porannie! Wkraczam z kenco rich parujaca. Ja już od niemal godziny nie śpię,mam młodego.oraz kasę,jego tatuś dał.oczywiście uparcie ze stawka jak za 5h:(:D:O😭już napisałam do niej takiego oczyszczajacego smsa,ze w dupie mam czy się obrazi czy nie-peerdoli me to!!powinnam zrobić to już dawno,jak wszyscy radzili,ale ja muszę się w konwenanse pobawić:/ ale byłam przed okresem,wtedy nie nadaje się do walki bo jestem mientka i ciapowata:Dto mnie w pełni tłumaczy i usprawiedliwia:Dteraz z powrotem obudził się mój wewnętrzny lew arghhhhh!! a Gryzia to ja Ci współczuje jeszcze bardziej niż sobie:(moja mam jeszcze aż na takim etapie nie jest,ale ost mówiłam tacie,żeby może lepiej nagrywali ja.bo kto wie do czego się posunie i co jeszcze wymyśli:(oczywiście mój tato nie ma na to siły ani ochoty bo"co to da"? a Patrisa!!a gdzie flacha?a nawet dwie lub trzy??gratulacje wlascicielko!!i patrzcie jaka grzeczna corcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa!i proszę dla mnie tez grzybkow nazbierac choć z 5:) a a Młody już śpi.:) A A fejsbuka tez nie mam i raczej się nie przymierzam.tylko zdechla nk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mini,temat niezły:D Podeslac Ci jakieś narzędzia do naprawy dzieciuch??polecam młotek i kombinerki;) a Idę chyba dalej spać.w końcu sobota dziś jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry, bo słoneczny: lata cd. Też bym sobie pojechała do lasu. Patowa - gratulacje i odkop się wreszcie z tych ciuchów. Udanego grzybobrania. Reszcie udanej soboty. Nawet nie wiem, czy kawy mi się chce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani! Pani! Za czem kolejka ta stoi? A Dzien dobry paniom. Dziczyzno - bardzo jest mnie przykro. A to nagrywanie nieglupie. Bo jakby sie mialo tfu-tfu tak porobic jak u Gryzka.. Co to ja jeszcze mialam.. Aha, halasu. JADĄ JADĄ MISIE, HEJ-HA TRALALA! ŚMIEJĄ IM SIĘ PYSIE HA HA HAHAHA! PRZYJECHAŁY DO LASU, NAROBIŁY HAŁASU PRZYJECHAŁY DO BORU, NAROBIŁY RUMORUUUUUUUUU!!!! A A :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nigdzie się nie podziewałam. Cały czas tu byłam, lecz milczącą obecnością. No, prawie cały czas, bo przez chwilę nie miałam netu. Potem ściągnęłam sobie pasjonującą grę ekonomiczną na komórek i topiłam smutki rozwijając królestwo, od małych chatek, poprzez kuźnię, aż po warsztat złotnika. Ale ogólnie to jestem. Niemniej, milcząca strona mej osobowości na tyle zaniepokoiła poczciwą Fanny le Fan, że aż mnie komórkowo wezwała do przytomności i musiałam przerwać budowę tawerny, by odebrać od niej sesemes. Obiecałam narobić hałasu, ale w końcu nie narobiłam, pochłonięta czytaniem sadomasobajki dostarczonej przez Mini. Ale niniejszym już się poprawiam: http://www.youtube.com/watch?v=yad_clT4T2Y WEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEHAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha. No to dobrze, że żyjesz :) Jeszcze jak się dowiem, za czym stała Mini, to będę prawie na bieżąco.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto kojarzy taki klasyk jak staaaaaarą reklamę budweisera "wassup"? :D (dla niepomnących/nieznających tu: http://www.youtube.com/watch?v=jqlvF7oVE28&feature=related ) A oto coś ze specjalną dedykacją dla spijaczy browara i posiadaczy małych dzieci, a więc bardzo szerokiej grupy docelowej (target idealny ;P) http://www.youtube.com/watch?v=u7NdC0wrL7w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można powiedzieć, ze za mieszkaniem stałam:P zmiany mamy w lokalówce i przeinaczyli nam kolejkę przez co szansa na mieszkanie jest jeszcze mniejsza niż była. ale złożyłam papiery bo co mi tam szkodzi... a A bajka świetna,p prawda Pułku?? Boś Ty jedna ją chyba zauważyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A przy jej okazji wpadlo mi w oczy jeszcze pare pół-mądrych artykulow w temacie tych baj-rrorow, o oswajaniu strachu i takie tam. W sumie to cale oswajanie strachu brzmi nieglupio, ale zeby az takich hardkorow uzywac w tym celu? :/ no nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc! Tez zem zlachana jak sciera.a jeszcze pracy przede mną kupa! a Ale wreszcie za opiekę zostałam tak jak trzeba opłacone i już marudzic nie mogę:D Jak widać niektórym trzeba z grubej rury walić i drukowanymi literami wiadomości przekazywać:P Idę dziecka kąpać;fajny film oglądaliśmy i nas pochlonelo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×