Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

Lalka tez swietnie sobie radzi na drabinkach.pamietam z jakim lekiem wpatrywalam się na Nią wlazaca na trampoline.szybko się naumiala,pierwszy szczebelek Jej sięgał do pasa ale i tak się wdrapywala:D d No dobra,sernika jeść nie musisz ale choć jabłek Ci naloze z kandyzowanymi pomaranczami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może być:D ja mam kiełki na patelnię jak ktoś ma chęć:) a A co do E. to już widzę oczami wyobraźni jak baby na placu zabaw piorunują mnie wzrokiem że jej nie pilnuję. Przeżywałam to już raz:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry. Rzekłam dziś Pani Chorobie zdecydowane i stanowcze "WYPIIIIIIIERDALAAAĆ!, zaparzyłam liter mocnego naparu z tymianku i majeranku, wlałam do wanny i zrobiłam sobie kąpiel tak gorącą, jak tylko dałam rade wytrzymać. Potem wygrzalam zatoki suszarką do włosów, a teraz siedzę, pachnę, popijam kawkę z mlekiem sojowym i oświadczam, że mam być już zdrowa! Nawet dziecko było tak miłe, że jedyne zniszczenia jakich dokonało w tym czasie, to paczka chusteczek podarta w strzępy i malowniczo rozrzucona w dużym pokoju. Kawki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczęta- jutro dzień darmowej dostawy. JEśli któraś ma zamiar kupować jakieś prezenty przez net to ma szansę zrobić to taniej:) Ja muszę się pochwalić, że z moich prezentów dla dzieci zostało mi do kupienia jeszcze tylko dwie i pół sztuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, Babko Zielarko :) tak se wykombinowalam, ze marjanek na gile (masc marjankowa), a tymianek na pluce (syrop tymiankowy), a nawet jak nie, to nie umre od tego. Pluce wygrzalam w goracej wodzie, gile wygrzalam suszarka i od mej zajebistej kapieli nawet razu nie smarknelam. Odrywa mi sie jeszcze z pluc, ale nie ma tak, ze kaszle nadaremno, bo kazde kaszlniecie wyrzuca gluty. Znaczy, dobrze jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawy?herbaty?kakao?:) d Wstalam dziś wcześniej,ogarnelam się,trza było kanapki chłopakom do szkoły porobic.późno wczoraj wróciliśmy z wojaży i jeszcze mieliśmy wieczór filmowy. Nasze łóżko jest zdecydowanie za małe na 5osob!! m My tez już prezenty mamy dla bachorow:)jeszcze wczoraj udało nam się kupić na ebayu stolik,krzeselko o dwa stoleczki dla Lalki:)za 2dycgy,tuż obok nas.dziś chłopcy przyniosą na grzbiecie. Zostaną drobiazgi dla dziadków w pl takie pierdolki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze ze dobrzejecie:) Mnie coś tam mierzi i uwiera w gardle ale hartuje się:Dwychodze po kąpieli w szlafroku np pranie pozbierać:Dalbo śmieci wywalić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas już od około tygodnia mrozi,brrr.ale mam nadzieje,ze śnieg spadnie.jakoś mi się tak zatesknilo:)w zeszłym roku nie wiem czy 3dni leżał:( Lalka już w rajstopach,ale to i dlatego,ze Ona często w kieckach paraduje.zreszta spodnie tez ma cienkie.z ocieplanych jedna,dwie pary.a chłopaki już za duzi na takie ubierania.zreszta ja tez nienawidzę rajstop pod spodniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moje włąśnie też mają cienkie spodnie. a rajstop sama nienawidzę a więc i dzieciaków staram się nie katować. Poza tym dosyć ciepło było- do zera max dochodziło. dopiero teraz się minusy robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dziecko wstalo przed momentem,pochłonęła butle i już siedzi na ogrodzie i wola"kici kici":Da w jakim doskonałym humorze wstala!!uwielbiam Ja taka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A masz jeszcze?? Dopiero oderwalam się od kompa.wstawialam bubry na ibeju:Oco za durna robota!!żeby pare pikow zarobić to trza się owyglupiac:Oi żeby jeszcze rozkupili i żeby mi to w szafach nie zalegalo!-to pól biedy;ale tego kwiatu jest... W dodatku z Polowkiem znów topór wojenny odkopalismy!!!jejuuu jak On mnie wkurwia!!!zabić to mało!!!jeszcze flaki po okolicznych krzakach wyrozwieszac!! s s A ta mała zmija wciąż nie śpi:Oa ten tu obok,mój małżonek chrapie jak lokomotywa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się właśnie obudziłam:O w półśnie wpadam się przywitać i idę się umyć aby znów móc udać się na spoczynek. Ostatnio większą czesć doby przesypiam:O Zasypiam z F.- przed 20. Budzę sie w okolicy północy np. Pół godziny rychtuję się do spania i śpię do 9:O w razie możliwości śpię też w dzień:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Herbata pomarańczowa i flaszka imieninowa dla chętnych. Dla Dyni życzenia imieninowe - wszystkiego naj i żeby częsciej zaglądała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najzdrowszego dla wspaniałych jubilatek:)i troche niezdrowych rzeczy tez-tak dla równowagi;)same zdecydujcie co to ma być.. Na flaszkę tylko popatrze,coś mi ostatnio alko nie służy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×