Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

A dawno nie było Dyni i Em. O Imbirowej nie wspomnę. To niech się koty wywiązują, a ja wam herbaty pomarańczowej zaparzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw nawał roboty i walenie się wszystkiego, potem choroba. a Właśnie: MINIiiiiiii! Wracaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to skoro dzwon, to jestem :P A tak serio to ja też ostatnio bardziej sygnalizuję obecność, niż jestem na dłużej, bo ciągle deficyt czasu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mini - jakaś śpiączka Cię dopadła? Ja dokładnie nie wiem jakie są dolegliwości Twego schorzenia. Czy to od leków może? a Półku - a może jakiś syropek dla dzieci? Są w końcu jakieś od 1 rż. a Nieletnio - fajnie, że kawe zrobiłaś ;) a idę sprzątać, bo tak ostatnio spędzam wolne dni :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościów mam. poszli się goście usypiać więc jestem. a Moja śpiączka to tarczyca+leki. Mam nadzieję że się skończy mi to szybko bo z wariuję. a Ja wiem że dziewczyny zaglądają, ale właśnie bardzo czasem. A mogłyby częściej. a a Imbirowa mogłaby chociaż na urodziny Gniewnego wpaść z flachą. Liczę, ze w przeciągu miesiaca się pojawi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapewne tak ;) Właśnie wróciłam od doktora z kontroli i jest nadzieja, że nie padnę jak kawka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też :) Że mi lepiej. I doktor (zastępstwie mojego) mnie pocieszyła, że leki dopiero zaczynają działać, więc będzie coraz lepiej. I dostałam jeszcze na próbę coś na skutki uboczne - ogólnie nieźle. A prawie się już szykowałam w ostatnią podróż (że mi tak ciągle nawraca).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×