Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

ja tylko na moment, bo przypomniało mi się, że my tu mamy chyba dwie solenizantki?! Dziewczyny! niech Wam się spełni wszystko czego sobie tylko zapragniecie :) lecem paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętacie mnie jeszcze???? a Pozdrawiam wszystkie solenizantki i życzę przede wszystkim zdrowia! Przy okazji życzę go też sobie, bo krucho z tym ostatnio... a Nie wiem, jak się ustosunkować do reszty bo nie mam kiedy przeczytać, ale postaram się już być na bieżąco... a Mój syn doprowadza mnie do szału. Wieczorami, gdy Młoda pada ze zmęczenia o 20 a on się spokojnie bawi, po jakimś czasie zaczyna się nudzić i ją budzi. Po cichaczu tak długo ją głaszcze aż ta się obudzi. Po czym on idzie spać a ona hasa do 24. NO JA PIERDOLE> CO do prezentów to u męża w rodzinie robimy tylko dzieciom, a dla dorosłych zrobiliśmy losowanie. I tak zamiast jakieś 600 zl wydam 100:) juhu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam jeszcze lepszy patent- na dzieciaki robimy składki, z siostrą wcale nie kupujemy, mężowi daję drobiazg, jego rodzinie zawieziemy paczkę żeby nie pchać się z pustą łapą i moim rodzicomkupimy też coś wspólnego. Generalnie dla dorosłych upominki a dla dzieciuchów składki na coś fajnego. i takim sposobem także w grudniu nie przybędzie mi 35 zabawek dużych i 20 upominków. będzie tego zdecydowanie mniej. a i ja tak z kasą nie popłynę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm no w sumie tez dobry patent. A u nas bardzo duzo dorosłych, mąż ma 3 rodzenstwa, każdy prawie zone czy meza i tak wychodzi kupa ludzi z moja rodzina. A co roku robilismy kazdemu prezent.... A z losowaniem fajna frajda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też mamy wielką rodzinę. dlatego to ukróciliśmy. A z dzieciakami to w ogóle bomba. Bo F. ma już takie marzenia, na które jednej osoby nie stać. a tak na urodziny i pod choinkę dostanie rzeczy, które faktycznie sprawią mu frajdę a przy okazji nie zakopie się w badziewiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jam jest! Herbaty z czytryna goracej przynioslam. Chce ktos? Moja choroba jednak do cna nie odeszla. Po poniedzialkowej wizycie w obsranym CH znow mam gile i kaszle jak kolonia gruzlikow :/ Se musze poprawke tej zdrowotnej kapieli zarzadzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gotowi. I tak sobie myślę, że mimo iż frajera Mikołaja nie lubiłam to teraz się z nim przeproszę. Na hasło "Mikołaj patrzy" moje dziecko jest gotowe chodzić jak w zegarku:DW końcu dziad się na coś przydał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!! Czy u Was tez tak zimno jak u nas?biało jest od mrozu,brrrrr. Pojawił się ten gruby zboczeniec??dał swe podobizny? h Proponuje gorrraca,aromatyczna kawę.oraz herbatę z cytryna i miodem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co?od rana prezenty ogladacie??:P k Może Was wywabie kanapkami ze świeżo upieczonego chleba?do tego świeżo zrobiony hummus,jajka smierdziuchy,korniszony i czerwona kapusta ze sloika. aaa????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×