Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

No by to jasny szlag trafil!!!:D:D:D taka piekna strona na zakonczenie byla!BYLA!!! teraz nie mozna tak tego zostawic-trzeba choc do 410 dociagnac,zeby jakos tak na rowno bylo!!bo mnie tak to jakos mierzi:Oniczym na starym-zakonczone jak seks przerywany!!!!:P a za mile pomaranczowe slowa dziekujemy w imieniu zespolu i pozdrawiamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość druga pomarancza
nie badzcie takie wredoty i zostancie tu pliiiissss :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o. Druga fanka. Eeeeej! Mowilam, że nie chce być celebrytką! Kurde, jak tak to sie czepiaja, ze rzucamy miesem i pijemy denaturat, pieprzymy o dupie maryni i ojciec derektor jedyny wie czym jeszcze grzeszymy w oczach bogobojnego narodu. A tu prosze. No pod wrazeniem jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pomaranczowe fanki namawiam do skladanie podan o przyjecie do skladu i kto wie?kto wie?zycie pelne niespodzianek jest:) i prosze mi sie tu jakimis niesmialosciami nie zaslaniac,bo zycie ucieknie a kto wie czy my zawsze na te % bedziemy miec????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jeszcze do nocy zajrzę na pewno, pojawcie się. a Pierwsza Pomarańczowo - jak miło, że mnie zauważyłaś. I za życzenia zdrowia jestem wdzięczna - tego nigdy za wiele. Tak wyraźnie cierpiąca to ja jestem od niedawna, przedtem dawałam radę. Zerknę na sabat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Półek - jak fajnie Cię przeczytać :) Będę jeszcze potem, nie wiem dokładnie kiedy. Chłonę atmosferę domowości i leczę duszę po traumie szpitala. Wolę go zapomnieć raz na zawsze, nie wracam do tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luknęłam, ale jam kompletnie niekumata, buuuu. Łaknę waszego towarzystwa. ale teraz muszę spadać do dzieci, zajrzę tu wieczorkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×