Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

Co mam dorzucic? Ja daje materac, ty karlsberga, mini... Hm.. Nie wiem. Ale krewna napewno ma jakiegos desperadosa skitranego. I niektore z nas moga spac na tym wyrze q poprzek i nie beda zwisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wole dupe odgniatac na kawalku drewna przed komputrem... no i fak!!piwo se na ryj wulalam!kur!!! pozalowane!!bo staremu ukradnelam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rureczki z droneczki! Ciasteczka pelnoziarniste z lidla! Takie co mozna je jesc na diecie, bo pelnoziarniste to samo zdrowie! Jeszzcze jakies parowki mam i pidzdze mrozona 'awaria' w zarazalniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, w porę uciekłam.. Wam.. :P Zaczyna się o toxic-relation.. ;) W sumie, dobrze, żeś jest Pół, bo Rycerz mnie właśnie na piwo zaprasza.. :P Nie upadnę... zbyt nisko.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>>nie mysl sarenko o tym serku,nie mysl>>>> >>>>bedziesz gruba i wstretna,nie mysl>>> >>>nie pojdziemy po serek,nie chce nam sie,oj nie:(>>>>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodziak
to czysty nałóg ja to samo mam...ostatnio byłem na fajnym webinarze www.tv.sukcesosobisty.pl na temat jak sobie radzić ze słodkim problemem i tam mi otworzyli oczy...mam duuuuży problem :( ale przynajmniej wiem jak sobie z nim radzić...mam już pierwsze sukcesy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krewno, co cie wogole sklania, aby z tym zjebem gadac? Za malo ich masz wokol siebie? No chyba ze dla jaj albo z nudow, ale jestes na tyle lebska osoba, ze raczej wymyslilabys sobie lepsze rozrywki gdybys chciala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×