Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

a ja lubie gary myc,odstresowuje mnie to niewdzieczne zajecie... Prasowanie tak samo-dzieciece lachy wygladaja duuuzo lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro mi z powodu bólu. może rozsiałam zarazę przez net ja też się zdziwiłam jaka jest różnica między prasowanym a nie. używki które dostałam od siostry dla małej wyglądały średnio a odprasowane- super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja No nie zdążę Was doczytać, ale domyślam się, że F lepiej. I super. Mini, życze Wam zdrowia! Ja mam taki debet, ze az sie boje jak wyplata wplynie bo nic nie zostanie. I dlugów kupa. Siet. U nas tez szpital, dzieci powoli wychodza z anginy i zapalenia krtani, mnie powaliło zapalenie oskrzeli. Niestety musze chodzic do pracy, z reszta w domu i tak nie mialabym okazji chorować. Chujowo. Szykuje sie do piachu. Zapraaszam na pogrzeb, mysle, ze gdzies kolo poniedziałku... Ja bym chciała prasować. Ale musiałabym to robić codziennie zeby mi pranie nie leżało. A co to to nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieśka - no skoro już musisz, to zrobimy zrzutę na jakiś ładny wieniec, ale może jednak przeżyjesz jakoś? No weź, no... wszystkie się nawalą na stypie jak szpadle, a ja nie, bom matka polka mleczarniana :( weź się wstrzymaj, proszęęęęę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieśniara, odłóż ten pogrzeb, lato idzie... sarna, wątroba ci siada chyba , witaj w klubie :D pizza była dobra, ale zjadłam tylko kawałek, trzoda pożarła większość a dzisiaj resztę będzie lało, pogoda się pierdoli a ja w piątek idę na imprezę pod chmurką, chyba z własnym kocem do przykrycia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierd...ę..! Ale dzień..! W robocie.. Fak.. :O Przyszłam do dom, a tu Średniej lap podłączony.. Yyyy.. Majsterklepka jedna.. ;) Ale nic na nim nie widzę, to se wrócę na tamten.. Wybaczcie: zniknę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo.. Jak u mnie.. Pokomunijnie.. :O Ja mam taki debet, ze az sie boje jak wyplata wplynie bo nic nie zostanie. I dlugów kupa. Siet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hem,Wiesniara Ty se myslisz ze wylozyc kopyta to tak-siup???przykro mi moja droga,wiec czym predzej otrzasnij sie z szoku wywolanego moimi slowami i...do boju!:D Zostalam wiec dolaczona do nowego klubu?watrobianego:)teraz zaczne wypatrywac plam na rekach heheh mysle ze jak ja zaleje w sobote to przestanie dokuczac. Rzuccie pomyslem na cos fajnego do przegrychy:)plizzz zebym sie nie musiala narobic... A na Twoje pytanie Miniu odpieiedz jest tak skomplikowana ze szkoda sie wywodzic:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to dlaczego nie zgładził? Z LITOŚCI tyko z litości. :D Sarna jak ją tak porządnie zalejesz to się utopi bidna wątroba ;) i będziesz miała spokój albo marskość :D Moje dziecko nauczyło się nowych dzwięków. Coś jakby wyduszał z siebie twardego potwora ale to nie to. :O ewentualnie niedźwiedzia naśladuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to ten debet mnie najbardziej przekonal:) No i zostałam wywalona z pracy na dwa dni, maz ma dwa dni wolnego, wiec moze sie uda rekonwalescencja:) Wtedy zbierajcie na bilet bo postawie wódkę! W REALU:) (i nie chodzi tu o supermarket):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imbir- młoda to niesamowita gaduła. f. przez całe niemowlęctwo tyle się nie nagadał co ona potrafi w jeden dzień. takiego rozgadanego u nas w rodzinie nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sądzę, ze z powodu miłosierdzia ;) I chciałam Ci Mini przypomnieć, ze kochasz męża :P Tak na wypadek, gdyby to on Cię do tych refleksji skłaniał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Wieśka nie padnie. bo kto mądry pada z własnej woli w sezonie wiosenno-letnim?? na zimę to rozumiem. wiosna temu zdecydowanie nie sprzyja. zresztą jak człowiek potrzebuje odrobiny spokoju to nawet licho go nie weźmie. tak więc nie ma szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogóle to poczestujcie się ciastem z rabarbarem, kruszonką i lukrem :O Mama przywiozła złośliwie całą blachę, bo wie, ze nie jem słodyczy i chciała mnie złamać. Udało się :( Zjadłam 4 kawały, tj. 1/3 blachy, bo kroję duże :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam nic fajnego bo mnie wąż tak wkurzył, że strzeliłam focha na wspólne zakupy. szlag. sam zrobił i nic mi się w nich nie podoba. kupiłam siostrzenicy ten prezent. te miniaturowe zwierzaki dużo zajebistsze są od tych co się je karmi butelką. to tak na przyszłość- gdyby któraś miała takie wahania jak ja. A w ogóle to wrażenie na mnie zrobiła interaktywna świnka morska. lubię żywe prośki to i sztucznawa mi się spodobała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę zarejestrować młodą do gastrologa. po tej całej akcji nie wiem co z nią robić. w szpitalu kazali karmić czymkolwiek- nawet tym, na czym zaczęły się te biegunki:O lekarz rodzinny na wszelki wypadek chce prowadzić dietę eliminacyjną. w tym celu kazała nam nakłamać alergologom, ze dziecko na kazdym innym mleku, poza pepti, krwawi:O z tym, ze ja nie widzę sensu kłamać lekarzom i katować dzieciaka jakąś ograniczoną dietą jeśli nie ma takiej potrzeby. tak więc poluję na dobrego gastrologa dziecięcego żeby mi sensownie doradził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×