Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

Sarno - czy gratulować? Nic nie było, no nic no!!! Kurde nie wiem, on nawet jak spaliśmy w jego pokoju i tak spał w swoim kojcu (w łóżeczku miał już ciasno), jedynie nad ranem brałam czorta do siebie. Nie wiem sama, czy zauważa czy nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*ze maly Funik dzielny ovzywiscie:D Funnowa nie przejmuj sie,u nas tez obraza na jedzenie:/ dziasla napuchniete jak balony,jeki I kweki odchodza a te ciagle w lesie,tzn w dziaslach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tak jadamy jak młody zrobi nam prezent i dłużej pośpi, co mu się zdarza raz na ruski rok. U nas już te zęby wyłażą, ale wyleźć nie umieją. 4 naraz idą!! Wredoty jedne, no!! Placka ziemniaczanego bym zjadła. Kto mi zrobi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz wszystko wiem co sie wczoraj dzialo we Wroclawiu na stadionie:O zagadaja mnie na smierć!!!!! A plackow nie zrobię dziś,sori:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas idzie 6 na raz:O zebów znaczy. ale nic nie chce se przebic. młodemu zeby wyłaziły prawie 8 miechów. jak młoda tez to czeka to ja dziekuje. wszystko mam zaplute gorzej niz w domu posiadaczy buldoga:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokorna- a co do pillnowania dziecia- kuzynka kiedys zajeła sie młodym kolezanki. to dawne czasy były- onaa roboty nie mogła znalexc. kumpela dała jej całe 4 zł:O jedzenie oczywiscie przywoziła ale była to 1 parówka i czasem 1 słoiczek na cały dzien. kuzynka wiec sama gotowała. jak dziecko robiłomaslane oczy- kupila lizaka czy gume. jak któregos miesiaca zliczyła to wszystko to okazalo sie ze ma 2 zł/h:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrociwszy ze szkoly na okienko mam wkurwa na starego. No bo przeciez on nie moze, no nie moze nic zrobic tak jak ja mu mowie, bo by sie zmeczyl i spocil, nie? Lepiej siedziec na dupie i czekac az wroce i zrobie sama, a dziecko ululac o 10 spac, zeby nie zawracalo glowy. No i chuj, ze juz wiecej dzis nie bedzie spalo, a o 17ej zacznie robic cyrk, przeciez juz bede w domu i to bedzie moje zmartwienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popiły się z żalu po meczu czy jak?? Nie.. Wyewakułowały się ze Strefy o 23.. ;) A i tak na Głównej Arterii jasno jak w dzień, pełno luda w różnym stanie spożycia i na różnych szczeblach ewolucji.. :P (w wyproście, na półzgięto i na czworakach..) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniała żem se, że do mojej Macierzy się jedzie trasą Ku Stadionu.. oraz ze.. :O "Więc po drodze.. więc po drodze zaśpiewajmy chociaż raz.." :D http://www.youtube.com/watch?v=kvjCRqXLibI Nie ma, jak śliczny Anemik.. :D (tak mawiał o nim chłopak siostry mojej Przyjaciółki od Serca z liceum). Jużem wtedy była na tym świecie.. a nawet więcej, niż raczkowała.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja własnie wróciłam i do Was przylecialam.dzieciowi mocno spóźniona butle funduje:) aleee mnie brzuch boli(znowu)cholerny Obzartuch Beaz Umiaru:O:O A Wy co? Spicie??:P:P O tej młodej porze?????!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Skoro wczoraj zasnęłyście tak szybko to dlaczego jeszcze kawy nie ma ??? No to z dobroci serca wam zrobiłam świeżo mieloną, dla chętnych ze śmietanką. A co tam, w końcu niedziela jest :P Sarna - nie obżartuch tylko degustatorka :P Ja też z przyjemnością degustuję w łikendy ;) Bo w tygodniu jestem zdyscyplinowana i się zdrowo odżywiam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dzieci są eurosierotami. Poza tym mam kryzys wiecznego ZRYWANIA sie. Chciałabym choć jeden dzien się nie zrywać, w nocy, w dzien i nie słyszec tego jęczenia. No ale to tylko tak Wam mowie w celu ponarzekania, już nie bede. Zostawiam kawę i ide do jęczybuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie degustatorki,fanki sportu i spiochy!! Zapomnialam powiedzieć Ci Ubozuchna ze kupiłam siodlo czyli mówiąc po naszemu od wczoraj nacieram paluchy tym żółtym syropikiem mocno zracym:) a to prawda ze sok może oko uszkodzić???bo nie chce mi się sprawdzać a nie mam ochotnika:D Siersciuchy wypala pięknie,ale czy wypali? Golabki mam(od koleżanki),chceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcemy :) Wypala brodawy wszelkiego typu - w tym wyjątkowo złośliwe brodawczaki - jak u mego dziecka na pięcie. Donoszę piwo. I upszejmnie , że schodzę z marek znanych i uznanych na rzecz testowania nowych. Moja przyjaciółka ostatnio gościła Belgów i ci spece od piwa wskazali na produkty różnych małych lokalnych browarów.. Hm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uboga- co Ty codziennie z tym piwem?? ja się przyznam,że dzisiejszego wieczoru wtrąbiłam prawie litr wina. i się nawet nie nabzdryngoliłam ( nieźle jak na rok posuchy). za to poziom endorfin znacznie mi się podniósł. gdyby nie cholerna alergia czułabym sie całkowicie szcześliwa chwała winom! chwała endorfinom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ja? No, lato idzie.. ;) A latem pijam.. Zimą nie. Tylko przy mrozach ponad 20'C herbatę z autentycznym rumem i pomarańczą. Oraz wino - najlepiej korzenne i grzane :) Kończy sie lato, wrzesień nadchodzi - przestaję :) Piwo wychladza i ja to czuję.. Wino tyż mom, jak chcesz ;) jakiś hiszpański sikacz.. Coś tam de Sol ;) Nie miałam dotąd z kim obalić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wierzę !! Kawy nie ma !! Przynoszę więc cały dzban, świeżo zaparzona, czujecie jak pachnie? Podstawiać kubki, nalewam ;) Odfochały się wszystkie? :) Pogoda bardzo brzydka, nie podoba mi się. Ktoś wie, kiedy wróci słońce? Fajnie by było znów wskoczyć w krótkie gacie. na rozgrzewkę: http://www.youtube.com/watch?v=yCxb8FwhzK8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×