Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

Wrr.. A tera ktoś mi ryczy pod oknem: "Wieeeśkaaa..! nie mogęęęęę wjeeechaaaać.. Jkiś wjeżdżał i smao mu sie otwrzyyyłooo.. A ja nie mogęęęę..." No, guzik jest! Domofon taki z napisami.. Do kogo babo uderzasz, tam dzwonisz. Za proste..? Fak. I przeprowadź tu próby słuchowe.. w takich pięknych okolicznościach przyrody..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chadzałam do hospicjum to wiem- jak ktoś był całe życie dziadem to i w hospicjum dawał w kość. a ludzie życiowi, normalni i rozsądni- mimo bólu, żalu czy cierpienia- zachowywali się normalni- byli mili i wdzięczni za pomoc. więc choroba tu nie ma nic do rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedziałam, że dzień skończy się marnie. pomijając fakt że pech mi towarzyszy od rana. Wróciłam do domu i co się okazuje? wodę nam zakręcili. tzn. w całym bloku. bo u sąsiada się sączy a go nie ma. od kilku dni zalewa nam klatkę. sąsiadka dostała prawo odkręcania i zakręcania i łaskawie udostępniła nam cudowny płyn abyśmy mogli wykąpać dzieci i umyć butelki:O a administracja szuka sąsiada którego ja z pół roku już nie widziałam. dopóki go nie znajdą będą nam tę wodę zakręcać:O a jak facet wyjechał za granicę by żyć tak do usranej śmierci to co?? ja do końca życia będę skazana n dwie godziny dziennie z dostępem do wody??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest chore,to o czym piszesz Mini:O:O:O Jestem wyjebana w kosmos ze zmęczenia a od jutra umowilysmy się z koleżanka na bieganie:O nie czuje żeby to był dobry pomysla:P już dziś mam zakwasy i plecy bolela:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kibole ryczą i dmą w wuwuzele pod oknami, 1/3 dzieci śpi - reszta na szczęście na Zielonej Szkole.. Na szczęście mam transport, bo mój Przyjaciel.. złamał znów rękę.. tę samą.. w górach.. i porzuca stalowego mustanga.. Chyba nie o to mi chodziło, kiedy prosiłam niebiosa o dowóz do roboty..z racji braku kasy.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mata kawę:)gorąca,aromatyczna-czujeta:D Kryste jak mnie łeb nap*^%#$*^ Młoda wyla co chwile,rzucala się jak wściekła:/ dziasla napuchniete jak banie,sranie 3 razy dziennie minimum śmierdzące tak,ze belty mam w gardle:P To Wam humor ppprawilam?!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×