Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

KAWA! Ja znów nie na bieżąco... Nie mam jak, czasu brak, ale wakacje już tuż tuż wiec Stary w domu bedzie JUHU! Dziś mi opisał plan jakie ma na wakacje: ogarnąć działkę, piwnice i kominek... Ciekawe jak to zrobi z dwójką dzieci.... Gryzelda nic nie mów. Ja nie wierzę w te ceny jak patrzę. To jakieś nieporozumienie. I chuj mnie strzela jak robie opłaty na początku miesiąca i już t=wtedy wiem ze mi na zycie nie styknie do konca miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helou kawy mogę dać jak ktoś nie ma i truskawki wczoraj moje dziecko dostało w przedszkolu sudocrem :D chyba nadprodukcję mają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj byłam z młodą na odczyt pleców. nic jej nie wylazło. dostałam też poprzedni wynik. po konsultacji z lekarzem dowiedziałam się że taka alergia to nie alergia bo większość niemowlaków taką ma. Mniemam więc, ze i prowokacja wyjdzie nam dobrze. w takim razie wychodziłoby na to, że to ja miałam racje i krwista biegunka to wcale nie wynik alergii tylko zwykłe podrażnienie. tylko dziecko niepotrzebnie zostało wymęczone. ale po co słuchać tego co matka plecie jak najłatwiej jest wszystko zwalić na alergię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieśka-mam to samo z opłatami ale co zrobić?? dałam już stałę zlecenia w banku bo tak zawsze serce ściska jak mam iść na pocztę i wszytko gotówką opłacić:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mini, no ja chciałam pisac wczesniej, ze takie testy to w ogole do dupy a i totatnie nie miarodajne. Ale nie chciałam sę wymądrzać:) Ja opłaty przez net robie i tylko patrzę jak cyfry się zmniejszają.... I też mam rocznicę niedługo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA wiem, ze testy na niemowlakach są niemiarodajne. ale moja gastrolog- a tą mądry lekarz- twierdzi, że jak duża alergia to i u niemowlaka wyjdzie. różne są szkoły. chodzi mi tylko o to, że ja od początku tak sobie myślę, że ta biegunka nie była alergiczna i idę o zakład, ze prowokacja pójdzie nam pomyślnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio mnie natchło, że się starzeję chyba. małolaty swoich idoli to w środku nocy i z przymkniętymi z pijaństwa oczami by rozpoznały. a ja za diabła nie poznam na ulicy 3/4 osób których słucham:)kiedyś na koncercie koniec świata i inni bujałam się obok wokalisty KŚ i zielonego pojęcia nie miałam kto to:O a wyżej wspomnianego pana G to poznałabym chyba tylko gdyby pomykał ulicą w cylindrze;) Że już nie wspomnę, że nie rozróżniam tej całej współczesnej sieczki jak kasia klich czy cerekwicka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stare dziady jada na opinii. wklejałam tu dzisiaj rano pustki. piosenka boska. baśka w niej cudna. ale to wykonanie nosowskiej wychwalają- ktora już generalnie nic rewelacyjnego nie robi tylko raz od czasu wystawi noge z grobu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×