Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

ja nową wyrywkowo słyszałam. nawet na juwenaliach byłam to grali "nową" (bo ona już nie taka nowe). To weterani tacy jak my (czyli żonaci, dzieciaci, mężaci a przynajmniej po studiach) hulali przy starociach. młodzież bawiła się przy tym nowym bele czym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i poszła i mnie zostawiła. a ja jestem smutna bo sobie nie radzę z tym, z czym jeszcze pół roku temu radziłam sobie w dwie chwilę. lotność umysłu mi znacznie zmalała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pół-tajny Puł-kownik
Dobry. A u mnie od początku tygodnia znowu wiercą piętro wyżej :/ No żesz kurwa mać, cale zeszłe lato sobie remontowali, co jeszcze robią? Patio z basenem se zakładają w salonie w dupu???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helou! Walczę z wlazacym wciąż na stół bachorrem:/ Stary mnie wkurwil i poszedł do kolchozu;zabierając mi awto:( a muszem znów jakieś zakupy porobic i bedem musieć w wózku przewozić,wrr!! Jutro czeka mnie wstawanie o nieludzkiej porze,znajomi dzieci przywoza.. Poza tym wczoraj była najwieksza ulewa w tym roku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mini z tym opoznieniem myslowym po ciazy to jest fakt, ja z kazda ciaza stracilam umiejetnosc zapamietywania i uczenia sie :/ coraz bardziej jestem otepiala :( pocieszams ie ze to ciaza a nie starosc ale moze jedno i drugie? niestety nie mam juz tej bystrosci umyslu co na studiach pomimo ze ciagle pracuje i nie jest to kwestia zasiedzenia sie w pieluchach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To starość Gryziu:) U mnie tez demencja starcza postępuje.zapominam bez przerwy o czymś ważnym,z nauka kiepsko;i snu tyyyyle potrzebuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro to starosc to tymbardziej jestem przeciw dojrzalemu macierzynstwu po 30tce :D przynajmniej juz dzis kiedy nie jest jeszcze ze mna tak zle moje dziecko jest spore, a ajkbym dopiero miala za kilka lat w ciaze zachodzic to jest szansa ze o tym bym zapomniala na amen :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat trochę zboczył na inny tor widzę :D słodkości są ok, ale bez przesady !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja odnosze wrazenie ze nie tylko kolezanka poczula respekt przed firmowym sprzetem ale wiecej kolezanek bo w dzien tu jakos pusto :P chcoiaz ja tez powinnam sie za robote zabrac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dzisiaj koniec miesiąca i w związku z tym urwanie dupy i brak czasu na pierdoły :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patio z basenem se zakładają w salonie w dupu ??????? Zdecydowanie Tak :D ..W dupu.. se wiercą.. :P mini z tym opoznieniem myslowym po ciazy to jest fakt, ja z kazda ciaza stracilam umiejetnosc zapamietywania i uczenia sie :/ coraz bardziej jestem otepiala A ja nie.. Tylko rozmiar buta większy i kudły się kręcą.. ;) U mnie tez demencja starcza postępuje.zapominam bez przerwy o czymś ważnym, z nauką kiepsko;i snu tyyyyle potrzebuje! To jak ja.. ;) Sarno, od zawsze polecam zdecydowanie Bilobil.. ;) Zaraz jedna koleżanka z pracy przyjdzie "..A chuj.. Poszliśmy w bój.." :D Zapomniałaś o Końcu Roku.. :P Bilobil.. :D wtedy to dopiero temat zacznie zbaczać na zboczenia ;P Nie zacznie.. Dopóki ich nie zaczniesz wytykać.. :P :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pracuje cały czas między zadaniami zaglądam na fora Całkiem, jak ja.. :D Patowa - urwało Ci już tę dupę..??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prawie urwało :D nienawidzę okresu od 29 do 3 każdego miesiąca przyszłam i w końcu sobie kawy zrobiłam duszno jak cholera, zaraz będzie chyba burza jaka, gorzej, że jutro ma lać idę zrobić zaoptrzenie na weekend, bo jakoś pusto w tej lodówce szukam jelenia, który spłaci moją kartę kredytową jacyś chętni? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od 3 dni jadłam głównie chleb z musztardą.. ;) Oraz biały serek :) Dobrze, że tak lubię od dzieciństwa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, że nie jesteś u nas.. Cała Dziura ma już wypłacone pod gruszą, tylko my nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"..A ch*j.. Poszliśmy w bój.." Zapomniałaś o Końcu Roku.. Bilobil.." Nie zapomniałam. Tak by było, gdybym wiedzę tę miała, ale postradała. A skąd ja mam wiedzieć o takich rzeczach? Sama nie chadzam, dziecko za młode - musiałby po mnie przebiec tabun końcorocznych na galowo żebym zauważyła. Ale oni wczoraj tak łazili. I jak mam to interpretować? "Nie zacznie.. Dopóki ich nie zaczniesz wytykać.." Jaaaaaa...? [wielkie okrągłe oczy wachlujące niewinnie rzęsami] Ja tylko nazywam rzeczy po imieniu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skoro o tym mowa, wiecie co to jest syndrom pomarańczowego penisa? :D Przychodzi facet do lekarza. "Panie doktorze, penis mam pomarańczowy i mnie szczypie od wczoraj wieczora" Lekarz obejrzał chore miejsce i pyta faceta, co robił wczoraj wieczorem. "Ummmmmm... nic specjalnego. Czipsy jadłem i filmy oglądałem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja odnosze wrazenie ze nie tylko kolezanka poczula respekt przed Więc mylisz się, Gryziu ;) To Pół-kownik zarządził Utajnienie.. Jako Naczelny Deformatyk Rzeczypospolitej Topikowej ;) Ja przed Nikim i Niczym go nie czuję.. "Ja Nikogo się Nie Boję.. Choćby Niedźwiedź - to dostoję.. " :D :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×