Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

No to zaspokoję Pułtajnego.. :P ja odnosze wrazenie ze nie tylko kolezanka poczula respekt przed sprzetem Koleżanka z zasady nie odczuwa respektu przed Sprzętem.. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tym bardziej jestem przeciw dojrzalemu macierzyństwu po 30tce A po 40-tce..??? :D Wciąż rozważam Syneczka.. z Lokami do Pół Pleców i Wielkimi Zielonymi Ślepiami.. jak latarnie.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tera ja mam loki.. do pół pleców.. ;) A zawsze miałam sztywne, grube i proste jak druty.. ;) Co znaczy Siła Sugestii.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co poniekąd jest Odpowiedzią na zadane mi kiedyś przez Pułtajnego wprost pytanie.. dlaczego z.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..i w związku z tym moje chęci doskoczyły tylko do krótkowłosego owczarka niemieckiego.. ;) Kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..a Abisyńczyk taki, jak na tym pierwszym obrazku (nie umiem wyciąć) - nie taki z uszami nietoperza.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł :) Ja też uwielbiam brytyjskie, ale one są mało sympatyczne do dzieci. Postanowiłam, z ę sprawię sobie i młodej birmańskiego. Tez piękne, a w dodatku przyjazne do dzieciaków i chętne do zabawy. No ale to za jakiś czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro świętuję rocznicę. a mi się nie chce. moja rodzina zawsze z grzeczności zlatuje się na takie uroczystości. a ja sobie myślę, że ten dzień wolałabym z mężem po prostu spędzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kociska z reguły są boskie. ale ja bym nie kupiła rasowca- ani kota ani psa. wolę być przytułkiem dla sierot. chociaż ta moja psic sierota czasem daje mi w kość że myślę sobie: na co mi to było??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozłązić się-idę wykąpać syna i zaraz wracam. mamy dzisiaj poślizg i nie mam zamiaru go wydłużać więc zabieram się za obrabianie dziecka którego obrabianie nie należy do moich obowiązków. zdzierżę te dodatkowe zadanie. stawka jest wysoka. szybsze uzyskanie spokoju wieczornego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozlezę się.. jeszcze.. ;) Idę na razie na kanapę.. z książką.. ;) Bez skojarzeń please :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×