Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

Patowa - zgugluj se, bo nieapetyczne ;) W skrócie mój to Neverending sraczki - i nie dociera do nich, że powinno być na przemian z obstruction :P Dlatego lał pies na takie diagnozy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty przecież uchodziłaś za największego lumpa topikowego :D Ja? Wieloletni Abstynent z podpisaną deklaracją KWC..??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to:D "Mój siostrzeniec był kilkakrotnie uroczony,ale gdy mój dziadziuś przetarł mu czoło swoją skarpetą pomamrotał coś i splunął to dzecko natychmiast przestawało płakać izawsze to pomagało" Nie dałabym żadnemu dziadziusiowi trzeć po czole mojego dziecka skarpetką:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babcia na uroki paliła zioło i się kiwała. to chyba była rastababcia :D Raz rastababcię poproszę.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xd.......warto bylo wejsc a raczej wslizgnac sie bom sliska od potu...jutro dzoni do ojca zeby slal skarpete .na wszelki wypadek w szufladzie bedzie XD nieletnia na sraczkach sie nie znam ale..jedzeniowo tego sie nie da jakos?lepkie banany i rozne takie, no i nerwy wyprostowac medytacja jakas?joga?ja serio pisze,zeby tak calosciowo odbudowac burzy zazdroszzce ide sie zaprysznicowac na smierc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas :) Zaczęłam od postanowienia rzucenia farmaceutyków ;) Ale może powinnam jednak od skarpety... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżes - jedzeniem wg dochtórów to tylko, jeśli ograniczę się do suchaczy typu max restrykcyjna dla karmiącej albo i świeżo zoperowanego woreczkowca (na wszelki, bo po tym mi się zaczęło). Ale lepkie i inne takie to ja się osobiście zgadzam. Joga chyba nie dla mnie.. ;) Nie usiedzę.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam wczoraj postawić ślubowo-rocznicowej flaszki! No to stawiam! Nieletnia, rozumiem Cie doskonale, choć pewnie jesteś dużo cięższym przypadkiem ode mnie... JA sobie ładuje debridat od czasu do czasu i na chwilę mam spokój. Mojego męża babcia przeciągała przez nogawkę od spodni dziadka, żeby oduroczyć;/ i kawę też stawiam...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z mężowych ciekawostek: mój mówi wczoraj do mnie z takim żalem i rozczarowaniem, że on myślał, że w wakacje odpocznie i jakoś fajnie z dziećmi spędzi czas a tu taki hard core. Rozumiecie??? ODPOCZNIE! I dodał, że do pracy we wrześniu wróci taki zmęczony.... A ja to przez 7 miesięcy leżałam z nogami w górze i robiłam sobie maseczki i wróciłam wypoczęta do pracy po URLOPIE. A najlepsze jest to, że przez ten cały czas mówiłam mu, że w domu nie jest tak, jak on myśli, że jest, ale nie, para mu buchała z uszu, że jak to, że przecież on pracuje i mi pomaga i wszystko. I wczoraj miał problem z wyjściem z nimi na spacer bo wyły (a zaznaczam, że do tej pory z dziećmi był najbardziej kreatywny facet na świecie) a jak ja w zimę zapierdalałam z niemowlakiem i dwulatkiem to nie było problemu. No to się wygadałam. fakt, trafił na trudny okres Mlodego ale bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello! podobne objawy to i ja mam :D tylko mi się wydaje bardziej, że to jakaś candida, ewentualnie robaki chociaż stawiam na candidę ostatnio testuję takie coś: http://www.podarujzdrowie.pl/p/49/289/olejek-z-oregano-oregasept-h97-100ml-oleje.html ponoć i na grzybice i na robaki dobre, zobaczymy, bo to się minimum miesiąc stosuje, jak nie pomoże to zacznę sprawdzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to i ja lykne na zdrowie malazonkow i ich pożycia;) U mnie tak leje,ze po prostu...ręce opadają:( Dobrze,ze wczoraj słońce wylazlo to i pranie mi poschlo i plecy se zjaralam siedząc na ogrodzie u koleżanki:) Własnie miła i niedojebana pani z agencji wyszła po ogladnieciu czy chalpy nie spalilismy lub sprzedali:D Pata a jak się zapatrujesz na saanie oleju???bardzo mnie ten temat ostatnio interesuje:D Tak piszecie o tych dzieciowych problemach-zapomnialam jak to było z dwójka gnojkow w domu,Połówek wiecznie w delegacjach...ale chyba tak zle nie było?!żyjemy,obyło się bez większych uszkodzeń...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm, ssanie.. :D czytałam o tym u Tombaka chyba, ale jakoś nie umiem technicznie tego zrobić ciekawe, czy dziala u nas w nocy lało, teraz ciepło, ale kto wie, jak długo Pata dzis pod namiot wybywa, mam nadzieję, że jej nie podmyje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj przeprowadziłem próbę ssaniowa:P Nie jest zle,tylko to trzeba z 20 min ciumkac i aż tyle nie dałam razy.ale jak na pierwszy raz-ze nie puscilam pawia:D Nie mogę się dziś ruszać po tych ćwiczeniach,stara już jestem,zramolala...a tu znowu by się przydało powyginac:D Co mam zrobić na obiad??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko o co chodzi z tym ssaniem???? Sarna mi mąż dziś obiad robi, pierwszy raz od roku.... Fajnie będzie zjeść wreszcie coś co zrobił ktoś inny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj myslalby kto jaka obrzydliwa!!:Da dwoje dzieci ma!! Mój tez już dawno nie gotował!!trzeba się zbuntowac albo..poprosić:) Moje nie-cyckowe dziecko samo się obsluzylo,cycka wygrzebala,podpiela się i niemal od razu zasnela:O Nareszcie bo już nerwacji z Nią dostawałam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój gotuje regularnie. w prawdzie głównie makarony, ciasto francuskie i pizze ale za to na milion sposobów i ja to bardzo lubię więc nie narzekam A ja kupiłam wczoraj cały wór szparagowej i dzisiaj mam zamiar ją zeżreć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×