Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

Też mi się chce, bo widziałam wschód słońca.. ;) Kawa dla ogółu :) A ogryzka używaj tylko tutaj, bo znów się zacznie. Powodzenia u lekarzy, niech chłopakom nic nie wynajdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie u nas jest tak ze jak nei choruja to jest ok a jak zachoruja to po 3-4 antybiotyki zanim wyzdrowieja :( ostatni raz byli chorzy na poczatku kwietnia koncem marca, wczesniej w grudniu wiec niezbyt czesto kurde wzieli gdzies moj tel i nie mam jak zadzwonic do przychodni :( mini moglabys mi drinknac to mzoe znajde :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mini - dyplomatycznie umywam ręce :P Ale wzdęcie smażeniną im zawsze możesz zafundować.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bym takich gosci potraktowala pizza z telepizzy i moze by im dalo do myslenia na przyszlosc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko nie pizza! bo jak znam zycie, to jeszcze nieproszona moja rodzina wpadnie- bo u nas tak się na imprezy wpada- albo dostanie się zreć albo kawę- nikt się nie obraża. no ale jak bym teściom zamówiła pizzę to i całej reszcie trzeba. i z torbami pójdę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic to zbieram sie do auta i pojade sie umowic bo szukam tel od dobrej godziny i nie ma :/ nie wiem czy maz zabral rano czy co sie z nim stalo, dzieic sie wypieraja i mowia ze to nie one a ja gowidzialam na stole wczoraj wieczorem i gowno nie ma go ani tam ani gdzie indziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ciekawe czy jakiś jełop się na to skusi:D tzn na tłumacza:) Idę dzisiaj do fryzjera- jak mnie przyjmą. bo chciałam się umówić do jean louis david a oni mówią że z miejsca przyjmują. może da radę. Bo fryzurę mam nieziemską już:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze się znajdzie, choćby z ciekawości jeśli nie ma co z kasą robić. Obstawiam jakąś majętną - namiętną ciężarną w końcówce 1szej ciąży ;) Ewentualnie możesz wstąpić tam, gdzie strzygą pudle.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jaki mam numer :( tzn znam tylko ten moj stary z 730 na koncu a tego z playa nie znam na pamiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie.. Ciocia z Hameryki zamawia ciężarnej siostrzenicy prezent netem :) Ja też dziś się strzygę, ale wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perfekcyjna Pani Domu poleca w przedpokoju regał z przegródkami na klucze i komórę ;) Nie wiem, czy chciałabym trzymać w czymś takim - wiecznie otwarte do wietrzenia drzwi i złodziej ma ułatwienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stary trzyma zawsze w kieszeni "na jajach" - że się tak nieoględnie wyrażę ;) Ale nie wiem, co robić w braku jaj.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam od pediatry i ajks ie okazalo garczka i bol glowy u tadka nie byl z pradu a z migdalow ma cale biale zawalone i koeljny antybiotyk :( kurwa nie amm juz sily juz mnie w aptece znaja i znizki oferuja wrrr ale przynajmniej pzremka sie jutro wyzbywam do zlobka to moze i tadek przezdrowieje szybciej :) w kazdym razie ejsli chodzi o prad itp powiedziala ze nie mam sie czym martwic i tyle pojechalam za sandalami tadkowymi i... wyobrazacie sobei ze w sklepach w srodku sierpnia nie ma sandalow a sa kozaki? kuzwa mac ani tanich ani nawet drogich, z tych drogich zostaly jakeis pojedyncze pary, uszkodzone itd.. no tych malusienkich dupusienkich w rozm 17 do 20 jest w chuj ale po co mi takie buty :/ wkurzylam sie pojechalam do auchana i kupilam szmaciane za 2zl i drugie takie a la ircha za 10zl i byly chociaz tez bez szalu kurde jak nie kupisz dziecku buta wiosna to potem nie ma :/ a damskich tych klapeczkow japoneczkow jets taka masa ze kurna ze skelpu wychodza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj tel ma maz :/ dostalam na gg wiad od kolegi meza :) kurde co za ofiara zeby zabrac mi tel wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×