Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

Kurde nie doczytam..... U nas choroby, Mlodej tak cieknie z nosa ze nie da sie zz nia dojsc do ladu, ja mam zapalenie gardla. Uroczy urlop:-) no ale moglo by gorzej:-:-) Pozdrawiam od tesciow. Zeby bylo ciekawiej mam dzis 4 dzieci pod opieka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe.. Wprawiaj się ;) A poważnie: współczuję chorób. Mogę cie tylko pocieszyć, ze jak pójdą do szkoły (bo z przedszkola raczej nie zabierzesz - jak mi poradziła pani doktor "starej daty" w przychodni), to przestaną chorować. Moich w drugiej klasie już nic nie ruszyło, przedtem non stop kolor. Doczytywać nie ma za bardzo co, ale streszczam: Pojawiła się zestresowana Czacha, Czerwona znad sterty pudeł. Nie ma Imbira, Funny się nie pokazuje. Sarna na wywaczasach. Półek bardzo cierpi na ósemkę, Mini zdiagnozowana i na diecie, Patowa obiecała wieczorem pizzę Paty i słuch po niej zaginął ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pizze to bym zjadla.... Mini a co dokladnie Ci zdiagnozowali? Polku szczerze wspolczuje bolu.. co do chorob to wszytko wiem, drecza mnie jedynie noce znowu nieprzespane... Od wrzesnia zniwu zlobek i jazda bez trzymanki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba niedoczynność. Półka pytała, co przeciwbólowego może karmiąc (oprócz paracetamolu) bo chodzi po ścianach. Może teściowie niech trochę powstają do dzieci? Tak wyjątkowo? 2 sztuki to ich tak nie zmęczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja, czy jest coś doustnego przeciwwirusowego na opryszczkę, bo zapomniałam - chyba pisałaś już, że nie ma nic..? Tak mi się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niby karmiac nic nie moze, ale w wyjatkowych sytuacjach nagiela bym sie na ibuprofen. A bez rp na opryche to nie bardZo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie- niedoczynność tarczycy. pojawiło mi się światełko w tunelu- może ja nie jestem z natury taka zła i do niczego:) Ale mnie dzisiaj wykańczają nerwowo dzieci i psica na dokłądkę. zostawię ich i pójdę w cholerę przed siebie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E. nie chce spać, F. dodatkowo ją rozbudza, mąż mnie irytuje, psiaca robi rozpierduchę, w domu mam bałagan, nie mam zakupów, jutro przyjeżdża teść, mam kuchnię w rozsypce, chujowo się czuję, jestem głodna- mam w nosie żywienie się zielskiem... I jak tu mieć dobry humor????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na dokladke Mini ma syndrom odstawienia wszystkich dobrych rzeczy ;) Ja juz nie cierpie zbytnio, bylam, napchala mi lekarstwa, dala rp na antybajotyk, ale poczekam z nim do jutra, bo minelo poltorej godziny, a juz mi znacznie lepiej. Zalecenie jest fotke zrobic i usunac :( Auc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam Was, czytam, alem focha strzeliła za tę pizzę, co miała być, a nie ma :O :P Z braku laku wpierdzielam chleb z gruboczosnkiem, pies już nie może mnie znieść, zlazł z łóżka i zaległ pod drzwiami, łapczywie wciągając nie-czosnkowe powietrze z korytarza :D Babunia już w domu. Tzn. u mojej Mamy w domu, bo sama sobie u siebie nie poradzi (kutas z góry nie pomoże). Transport połamanej staruszki karetką i łaskawe wniesienie na 3 piętro - 60 zł :O :O :O Kamizelka do usztywnienia ręki - 90 zł. Kurwa. Dostałam skierowanie na mocz i krew Potworro. Ponoć najlepiej wziąć pierwszy poranny mocz. Skąd ja, do chuja, mam wiedzieć, który to będzie pierwszy poranny? I czy takie małe dzieci też muszą być na czczo przy pobraniu krwi? Przecież Bachorro rozjebie pół laboratorium, jak jej nie dam jeść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba czeka Cie słynny woreczek na szczyny, z którym mnie osobiście nigdy nie udało się wygrać.. ;) Małe dziecko na czczo.. coś mi się nie widzi, ale już nie pamiętam. A na tę pizzę to sobie chyba zaraz pójdę.. ;) Trzym się tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guzik a nie organizacja. E. obudziła się po 5 minutach żeby dopiero teraz zasnąć po nurofenie- mniemam że to kły:O F. zaraz ciastka się skończyły i też było licho:O. tylko pies już nie rozrabiał Czacho- woreczki w przypadku dziewcząt to ponoć koszmar:O a leje na nocnik?? spróbuj może do wyszorowanego nocnika złapać. Pierwszy poranny olej- w przypadku dorosłych to owszem ale dzieciaki to inna bajka. Co do bycia na czczo to w sumie nieosiągalne. niemowlaki karmi się non stop i wyniki im robia. Wieśka twierdzi że do morfo w ogóle nie trzeba się glodzić. Z tym, ze Was chyba cukier najbardziej interesuje tak? to wtedy może wyjść inkszy. Ale zapamiętaj sobie co pożarła i powiedz potem lekarzowi. Albo zerwij naprawdę skoro świt i zanim zdąży zajarzyć że powinna zjesć gnaj do labo najbliżej domu- mocz oddasz za następnym razem- bo łapanie trochę trwa i z pewnością zdąży zdrowo zgłodnieć No i trzymaj się mocno i silnie. W końcu jesteś Czacha, nie??/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I to Pełna! :D z woreczkiem sikowym miałam do czynienia w szpitalu only i bardzo mnie cieszy że później już nie. Co do krwi - dziecko musi być dobrze napite, żeby leciało. A moja jebnięta kocica uprawia w przedpokoju seks z moim trampkiem XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do worków.. wolę nie pamiętać :O Moje ostatnie dziecko było podejrzewane z pół (pierwszego) roku o infekcję dróg moczowych. Gimnastykowałyśmy się z moją Ciotką na różniste sposoby, żeby łapnąć sik kilka razy w tygodniu i uwierz mi - nawet algorytmy matematyczne wybitnie sprawnej umysłowo osoby nie pomagały.. Dziecko albo nie chciało nasikać w porę, albo nalało na ręce, albo worek się odkleił (od maści) albo moczu było za mało.. itp, itd. Ale licz na szczęście debiutanta.. :D Jak w kasynie.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×