Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

Jak mój - znaczy maniak, bo lepsze ode mnie. Ale można było się wyspać, zanim skończył :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój się zawsze w nieskończoność do wyra zbiera i ma pretensje że ja w tym czasie zasypiam. a mi wystarczy położyć głowę na poduszce i już śpię. A tan lata- a to zęby,, sikanie, sprawdzanie gazów, drzwi (chociaż zawsze na bieżąco pilnuje), obchód po dzieciach, inspekcja komputera i jeszcze milion innych rzeczy:OIleż można czekać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mini, poszukaj na forum animalia.pl Mozna uzyskac porady weterynarza, ja sie tam kiedys radzilam o kocicy szczajacej. Kiedys tez na tvn style byla taka psia superniania, ogladalismy, bo w sam raz zawsze nam wypadalo przy kolacji. Byl kiedys odcinek o psie-demolce, zostawili psa samego w domu z kamera i patrzyli jak rozpierdowe robi. Konkluzja byla taka, ze rozwala bo teskni i trzeba mu wiecej czasu poswiecac. A wyciaga np gacie z brudow, bo mu pachnie wami i sprawdza czy was nie ma w gaciach. Co do pakowania do lozeczka, to ja wychodzac zamykam pokoj, bo zaraz by tam spalo jedno albo drugie. O ile szczawka by tam nie naszczala, co tez sie zdarzylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wierzę! on myje podłogę! wykrakałam! Przygotowywał kuchnię na jutrzejsze tapetowanie czy co tam i trochę nabrudził. myślałąm., że zamiecie i z głowy. a on myje podłogi. wszędzie! Cud ludzie, to cud jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki. no ja pokoju nie zamknę na razie bo nie mam drzwi:O a dlaczego ona te gacie zeżera?? znaczy gdybyśmy tam byli to też by nas zeżarła??? ona moje tak z upodobaniem żre:O ale mnie bardziej kocha:D Ile bym jej czasu nie poświęcała to i tak durnoctwa odpieprza. kiedyś byłam miła to żarła wszystko jak leci. jak jestem bardziej oschła to też żre tylko f. lepiej traktuje. durne to takie że aż żal. i czego ona mi sra na ten dywan??? mąż z nią łazi przed pracą. jak sie nie załatwi to ja robię poprawkę. a ona dalej swoje. i to jeszcze na ten cholerny dywan!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha. Chyba zacznę sprawdzać w brudnych gaciach czy tam chłopa nie ma.. :D Ale zżerać nie zamierzam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ael teraz mnie nastraszyłaś że ona może chce mnie zeżreć. całe szczęście ma wzrostu pół łydki. gdybym miała bernardyna obawiałabym się na serio;) I właśnie jest rozaktywowana i miała się po tym uspokoić a tu ni chuja. tzn. czasem bywa lepiej, czasem bywa gorzej. teraz ma czarny tydzień. jest nieprzewidywalna łajza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×