Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

yyy ale o co chodzi?.... Nieletnia nie znajde tematu, bo ja nie wiem gdzie nasz w spisie. Wchodze z linka który sobie wslalam na maila, inaczej nie umiem... Mini, powodzenia na diecie! Ja nie mam silnej woli. Tylko ze racej ja powinnam isc w strone cwiczen, bo waga mi spadła do 46 kg, a na brzuchu dalej wisi skóra... Sprzatamy z mezem chate. Ale jego poranny tekst mnie zabił: ja pójdę myć okna a Ty z DZIEĆMI posprzątajcie och pokój:) Kawę zosatawiam. Ale coś mi sie ekspes spsuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O sralca na tamtym. Zara Ci znajdę, Półek to odkrył ;) Uwielbiam sprzątać z dziećmi.. Zwłaszcza ścierać podłogę.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cobądzia :D Jak Ty to robisz? Mnie tam nie chcą usuwać, gada tyle razy tam zgłaszałam i nic.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nie! ja mogę wszystko znieść ale proszę mnie z tym robalem robalczywym w żaden sposób nie łączyć:O Wieśka- dzięki:) ja też nie mam silnej woli. jak już jestem na granicy to czasem wezmę się w garść. to w sumie moja 2 poważna dieta w życiu:) jak się zawezmę to nic mnie nie złamie:) A ćwiczenia też by mi się przydały. ale póki co to nie na moje siły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja dzis mam 2w1 udany dzien bo filizanki kupilam, niestety herbaciarni rak ale z motywem lawendy w sam raz na kawe kupilam porcelanowe filizanki :> odwiedzilam fryzjera itp ale zwalil mi sie dzien od tel ze zlobka ze pzremek goraczkuje i znow choroba kurde wybral juz wszystkie antybiotyki :( nie wiem co teraz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe.. Jak u mnie :) Posiedziałam w słoneczku, od razu lepiej. Za to poznańskie porządki nie tego.. Nie mam ani weny, ani szwungu. Komu jajecznicy na cielęcych kiełbaskach? Pora kolacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, raczej się nie tuczyć. Ale mam problem z piwkiem i lodami ;) Wakacje od dzieci mam raz na rok..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie: pożarło mi przedtem posta, gdzie napisałam, że gratuluję zakupu filiżanek i nie pomogę z chorym. Od tego miałam zawsze naszego pediatrę - mądry człowiek i sensownie leczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×