Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

My sobie w sobotę miły wieczór zrobiliśmy. dawno tak fajnie mi nie było. dzieciaki umęczone poszły szybko spać a my grill i morze piwa przy atmosferze stworzonej dzięki świecom przeciwkomarowym. W końcu poczułam się naprawdę odprężona i rozerwana. i to ze znajomymi z którymi nigdy nie mamy okazji na spokojnie się pobyczyć bo zawsze jedno z trójki dzieci nam dokazuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suszary nie mamy,choc tez sie zastanawialismy bo wiadomo jak tutaj wyglada suszenie prania:Oakurat w kuchni mam miejsce,albo mialabym miejsce gdybym wypieprzyla zamrazarke,ktorej od dluzszego zcasu nie uzywamy.ale jakos tak nie wiem?lubie jak pranie pachnie wiatrem.a suszary jednak niszcza ubrania... a teraz mysle o zakupie prosiaka,co by spozytkowac zamrazare.jestesmy w trakcie negocjacji ze strona polska:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosiaka bym nie kupiła. jakoś mnie tak odrzuca to zwożenie mięcha ze wsi. a jak ktoś jeszcze jedzie i pokazuje którą świnkę mu zarżnąć to mnie w ogóle mierzi. Wiem że ja też żrem zwierzaka- ale jakoś tak mojemu sumieniu lżej jak kupuję to w normalnym sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mini - chyba chodzi o to, że młoda dziewczyna z trójką dzieci i nie marudzi, ze jej ciężko. Wrzuciła zdjęcia postrojonego potomstwa i połowa jej kadzi, a druga zazdrości :P To tak z grubsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem- więcej takich tu widziałam i nie wzbudzały takich emocji. przez te wszystkie tematy to mi samej ona zaczęła uszami wychodzić- chociaż osobiście nic do niej nie mam. Zresztą nie wiem jak można się tak emocjonować nikiem z kafe:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mini - mam to samo. Kiedyś jak rodzice kupili i przywieźli z zachwytem pokazując świeżo zrobione wędliny to nie tknęłam tego palcem :O A już widok ogona przyprawił mnie o wyjątkowe obrzydzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na moje oko część to podpuchy. Żeby coś się działo. Ale panna niezbyt ostrożna, za dużo o sobie. Po co komu z kafe informacja, gdzie mieszkają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zresztą ona nie miała trójki i już o niej pierdzielili. Jak wrzuce w stopkę zdjęcia moich wystrojonych dzieci to założy któras o mnie temat?? chciałabym być takim bohaterem tematu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rzadko przeglądam inne tematy, wiec nawet nie wiem kto to Wiosenna. A myślałam, ze tylko Myszy się czepiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszę jadą, a tamtej niektóre wchodzą bez wazeliny. Ale myślę, ze fałszywie, nie ufałabym takim słodkopierdzącym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie ktoś chciał kiedyś poczęstować świeżo zaszlachtowanym królikiem:O nie przełknęłąbym:O nie mówiąc o tym, że królik jest dla mnie bardziej pupilem niż jedzeniem:( z sady nie kupuję nawet słoików z królika. nie ruszamy też cielęciny bo mnie za bardzo za serce chwyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszsza już przeminęła. ja z nudów czasem przeglądam. i wiosennej się ie da nie zauważyć bo tam gdzie się pojawia to zawsze pojawia się też kłótnia czy jest fajna czy głupia:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze lepiej - te słynne akty.. :D Zaręczam, że większość tematów z danego dnia będzie o Tobie... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiosenną znam z czasów, gdy nie miała jeszcze wcale dzieci zawsze była komuś solą w oku to bardzo fajna babka no i przygnałyście do mnie chmury, no! a dziecko na basen chciało i co ja mu teraz powiem? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieci najlepiej z netu. Tylko foty muszą być jakieś artystyczne.. ;) Niech Twój wąż zrobi fantazyjne zdjęcia trzem rebornom i przedstaw się jako świeża mamusia trojaków.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
królik, mniam... :D zdjęcia obejrzałam, boskie też chcę na wakacjeeeeeee do hiszpaniiiiiii.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez rzadko bywam na innych dzialach.wiosenna kojarze-ale ani mnie ona ziebi ani grzeje:) za to jara mnie fakt salatki,ktora tu przywloklam;z ciecierzycy:) ummm?chceta? jest nieduzo,reszta sie gryzie w lodowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×