Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

ja tez pierdacze a pisać powinnam. i sprzątać bo kolega zaraz wpadnie. nie mówiąc o wystylizowaniu łba bo od wczoraj kudłami straszę. dobrze że F. sam mi makijaż robi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie bym mogla>? pewnie jakbym polazla do normalnego dochtura(bo mamy i takich)i powiedziala co i jak to i na badania by mnie wyslal. ale.... nie chce mnie sie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się do brudzenia nie poczuwam, bo ja teraz tylko łażę i sprzątam. Jak to w nowym :P Oby mi tak nie zostało na zawsze :O uciekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim skromnym to drewno sie metrami szesciennymi liczy... Ale skoro panowie od drewna je sprzedaja na codzien w przestrzennych, to chyba wiedza lepiej ;) Mini - ale w czym na biodrze? W tkanej? Ja tkanej wogole nie umiem. Mejdeja umiem z przodu i z tylu, na boku tez da sie, ale nie praktykuje, bo moj krzywy krepel sie potem na mnie msci. Wrzuc na jutuba, tam jest od pyty tych wiazan w filmikach. Angielski czy francuski widzialam na pewno kiedys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez uciekam! nie uwierza mi,jak powiem,ze zemdlalam i dopiero sie przecknelam na sekundy przed ich powrotem i dlatego wciaz jest bagalan!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no włąśnie w tkanej. znalazłam jakiś filmik ale do bani. muszę w tym pogrzebać. ale myślałam że masz może namiar na fajne proste. ale nic- pozostanie mi pomyszkować bo płytę kurna gdzieś zgubiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra,, dzięki. pogrzebię. bo mala się taka podła zrobiła- kręci się w chuście jak śrubka- bo chce wszystko widzieć. i mi okropnie niewygodnie. tak samo w kółkowej- ae w niej lepiej bo siedzi na biodrze. no i nosidło też do bani w tej sytuacji. jak tak dalej pójdzie to uwikłam się w wózek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misku, jak juz porzadnie siedzi, to zapodaj ja w mejdeja. Tam jest wydaje mi sie wieksze pole manewru. I obserwacji. Pamietam, ze mamilam cie moim, ale stwora jeszcze korzysta... I jeszcze troche pokorzysta, bo obecnie tylko nogi jej rosna, a korpus jeszcze w niektore 68 wchodzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam takiego jakby mejdeja- tylko ten pas dolny to się nie wiąże tylko zapina na taki pstryk. no i posadzę ją sobie na biodrze, pstryka zapnę a co z tymi u góry?? do szyi chyba sobie nie przywiążę nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na to nie wpadłam:D tzn. jak zaczęła wiązać pierwsze to mnie olśniło. tylko ten mój mejdej to kurdę taki docieplony jest:O nie taka cienka szmata tylko z wkładką :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×